• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    Nedalo mi to a založil jsem klub stejného jména jako na....Přispějte zejména recepty racionální surovinami i přípravu, neobvyklé, zejména originální. Abyste tu mohli hledat, když nebudete mít sami dostatečnou vlastní inspiraci

    ADMINISTRÁTOŘI:
    Hrabalka, Kasumi, Wojtyla
    (všechna práva)
    rozbalit záhlaví
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    PALEONTOLOG:
    MOODYCAT: no, takhle...máme tu novou nemocnici, kde se nevyzná ani personál. a lidi tu žerou řízek s knedlíkem a zelím. tak pak nebrečte, že jsem vás nevaroval.

    a jinak tedy taky až zde zjišťuji, že jsem se celé dětství cpal golapkami. babča to dělala pořád a to přišla z východního slovenska. akorát tomu říkala rafinovaně "plněný zelí".
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MOODYCAT: jeste muzes k Nachodu. je to tam trosku lepsi, ale obavam se, ze rozumny misto na jranicich s polském neexistuje
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MOODYCAT: no nemůžeme všichni bydlet v Praze, to zase opatrně ;)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KID_MCHUTT: Jestli je na výběr žít v Polsku bez lidských práv nebo v Ostravě, tak si vyberu nechat se střelit do hlavy :).
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MOODYCAT: jako jo, jídlo dobrý, ale ti Poláci... :) leda se odstěhovat někam k Ostravě a jezdit tam jenom jíst... :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KID_MCHUTT: V Polsku mají i double filet-o-fish, kdyby mě tam neupálili u kůlu, tak bych tam snad i chtěla žít.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MOODYCAT: a v Polsku si to můžeš dát na spoustě míst v bufetu :) hned vedle pierogů
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    QUANTI: No já vidim, vidim, jen jsem v šoku, že to má název.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KURE: I kuře může být vegan.
    KURE
    KURE --- ---
    MOODYCAT: COŽE? blasphemy!
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MOODYCAT: chudák kuře... celý život vegam a pak tohle! :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CMLKA: V Icelandu se dá koupit i veganský kuře, nějaký mají taky v Albertu, je to dobrý.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SARAJ: COŽE.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    CMLKA: to mě taky napadlo, veganský mletý určitě prubnu :))
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    QUANTI: A muzete otestovat i treba nahrazky masa, udelat si beyond burgr muze bejt u super zabava, maji i klobasky myslim a dalsi veci...jo a lidl sem koukala ma nejaky "mlety"
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    NYA: Ty jo, tak to me taky zaujalo. Ja zrovna porad hledam inspiraci na bezmasa jidla
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ZUZKAOU: Jezis ja si snad udelam ti Trissie hrachovou kasi s opecenym tempehem!!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SARAJ: ano, díky!
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    TOOMIX: holubce.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Prosím vás, jak se nějak oficiálněji jmenuje kapusta/zelí plněné mletým masem a rýží? Vím, že to má nějaký název (podle ptáka?), ale nemůžu si vzpomenout. Díky
    NYA
    NYA --- ---
    RUTHLESS: jo, jo :) je to součástí širší každoroční postní sbírky, která se jmenuje Postni se. pokud by tě zajímalo víc (jsou tam podrobnější informace o komunitním centru Tahaddi v Bejrútu), můžeš se podívat tady
    Komu pomáháme | Postnise
    https://www.postnise.cz/komu-pom%C3%A1h%C3%A1me
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    NYA: rikas, ze si koupim zajimavou kucharku s peknejma fotkam a jeste vam pomuzu penezma na dobrou vec v Libanonu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam