• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    AMANT: Divoký dinosaurus na svobodě.
    AMANT
    AMANT --- ---
    DRASTICS: A jdem něco sejmout!! *JÓÓÓÓ*!!!
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    AMANT: Cejtíš jí? Připraven?
    AMANT
    AMANT --- ---
    DRASTICS: Ukažte mi to. Vždyť jsem android pro Boha svatého. Mně se jen tak něco nezhnusí.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    AMANT: Chyt jsem tam kilovýho, černě pruhovanýho macka! Byl asi takhle velikej!
    AMANT
    AMANT --- ---
    Je to v mých trenkách. Myslím, že si to dělá hnízdečko.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    PUBLICURINATION: Zmrská tě, drahoušku, až se zhroutíš k zemi. A pak ... se tě zmocním.
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    Nemám software, abych se s tímhle vyrovnal. Stvořili mě, abych sloužil. Já sloužím, tedy jsem. Sloužit je mé poslání. Na sebe neberu vůbec žádné ohledy.
    FREEM
    FREEM --- ---
    DRASTICS: Deset let se živil doplňováním regálů v obchodě, odkud odešel, neboť se odmítal stát otrokem své kariéry.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    SNOWWHITE: Nebuď směšný, vyhlídka na to, že bude ovládat pár knoflíků, na něj asi dojem neudělá.
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    PUBLICURINATION: Ale jedno bys měla vědět. Posledně jsem měl černý obleček s parádním lemem a se zlatými knoflíky. Sice to vypadá, jako bych měl dneska totéž, jenomže tohle je úplně jiný černý obleček s úplně jinými zlatými knoflíky.
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    DRASTICS: Když tě vidím, tak mi je hned líp, brachu. To je tvůj nový oblek? Má větší říz než celá stránka nejlepších bonmotů Oscara Wildea pokapaná citrónem a vražená někomu do oka.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    PUBLICURINATION: Brýtro, Listere. Jak se žije v hippiovském nebi, ty těhotný lenochode smradlavý? Jakýpak je na dnešek plán? Flákání po ránu, potom lehárko odpoledne a pak si dáchnout před hlavní večerní zevlovačkou? Ó bože, ty jsi ostuda lidstva.
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    DRASTICS: Do kosmu, jdu si lehnout. Tohle se povleče celou noc.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    CREMAC: Hele, rozebrali jsme ten krám a zase složili nejmíň stokrát. Je zarovnaná, ne? Ve který části neni zarovnaná? Ani v jedný. Je v pohodě zarovnaná. Jdeme na to.
    CREMAC
    CREMAC --- ---
    DRASTICS: Dává to asi takový smysl jako manuál k japonskému videu.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    PUBLICURINATION: Ten náš triplikátor extrahoval z jednoho duplikátu ty nejlepší prvky a z druhého ty nejhorší.
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    DRASTICS: Nikomu nedovolím, aby přeskupoval moje molekuly!
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    PUBLICURINATION: Já se hrozně omlouvám. Jenže když budu mít záznam, nikdy nedostanu frčky ani vlastní loď. A po tom toužím nejvíc na světě. Být jako Vy... pouze štíhlejší a v lepší kondici, a určitě bez Vašich ucpaných cév, ale když tohle pominu, jste člověk, který je mi vzorem.
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    DRASTICS: Podle mě jsi pěknej pokrytec! Měl jsi tomu trotlovi říct hned, že ho nikdo nemá rád.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam