• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.
    DZS
    DZS --- ---
    DRASTICS: Teď když je mi osmadvacet, tak se cejtim o moc vyzrálejší. Už ani nevím, kdy jsem naposledy zkoušel močit na Rimmera z paluby D. Jo, počkat, v pátek, ale s touhle jedinou výjimkou jsem už tak vyzrálej jako Abraham Lincoln nebo Mojžíš.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    AMANT: Virus štěstí, máš ho ještě? Vem si ho! Ten tě vyléčí a vrátí vás oba zase do normálu. 
    AMANT
    AMANT --- ---
    DRASTICS: No, my lidi máme hodně podobný rčení: „Odvážnému štěstí přeje.“
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    DZS: Échh, to se mi zdá hrozný, když tě nějaká ženská vyždíme tak, že chceš být veverkou.
    DZS
    DZS --- ---
    DRASTICS: Jaks mi to mohl udělat? Tohle je ta nejsmutnější tragédie, co se v mém smolném životě stala!
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    DZS: Moh` bys jít na rande se Sloním mužem a on bude ten hezoun.
    DZS
    DZS --- ---
    AMANT: A do této arény vstupuje muž; muž pro tento okamžik.
    AMANT
    AMANT --- ---
    DRASTICS: Ale nechápeš, ty blázínku, že tohle je naše příležitost? Teď a tady! Využijme ji společně!
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    AMANT: Listy, neměls zůstat, kdes byl? Ve skleníku s ostatními ananasovými melouny?
    AMANT
    AMANT --- ---
    DRASTICS: Koukej na můj bachor. Koukej na něj. Můžeš na něj nakreslit reklamu a vypustit ho.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    AMANT: Cloumal jsem s Vámi už na jaře, ale Vy jste trval na dalších třech měsících.
    AMANT
    AMANT --- ---
    DRASTICS: Rimmere, je sobota večer. Mám toho dost.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    AMANT: Divoký dinosaurus na svobodě.
    AMANT
    AMANT --- ---
    DRASTICS: A jdem něco sejmout!! *JÓÓÓÓ*!!!
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    AMANT: Cejtíš jí? Připraven?
    AMANT
    AMANT --- ---
    DRASTICS: Ukažte mi to. Vždyť jsem android pro Boha svatého. Mně se jen tak něco nezhnusí.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    AMANT: Chyt jsem tam kilovýho, černě pruhovanýho macka! Byl asi takhle velikej!
    AMANT
    AMANT --- ---
    Je to v mých trenkách. Myslím, že si to dělá hnízdečko.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    PUBLICURINATION: Zmrská tě, drahoušku, až se zhroutíš k zemi. A pak ... se tě zmocním.
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    Nemám software, abych se s tímhle vyrovnal. Stvořili mě, abych sloužil. Já sloužím, tedy jsem. Sloužit je mé poslání. Na sebe neberu vůbec žádné ohledy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam