• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.
    GAUNER
    GAUNER --- ---
    HNILOB: já radši kuře
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    KACHENNA: Neapolské špagety!!!!
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    HNILOB: Z toho bych si hlavu nedělala, fešáku.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    MINERWA: Stává se z tebe lítostivá žena v přechodu. Za chvilku si začneš lakovat nehty a kupovat korzety.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    DRASTICS: Kvarky, škvarky, bim, bam, bum.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    GAUNER: Až ty zkoušky udělám a stanu se důstojníkem, ty budeš pucovat záchody. Budeš mít hlídku každý ráno ve tři. A ty mě poslechneš, protože ty, a hlavně ty, ty gumácký pakárny žereš.
    GAUNER
    GAUNER --- ---
    HNILOB: To bude trochu problém, protože já od slepic rozkazy neberu.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    GAUNER: Pojďte laskavě za mnou do simulační místnosti, mám něco, co by vás mohlo pobavit!
    GAUNER
    GAUNER --- ---
    HNILOB: jo...a mám se snad po...?
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    GAUNER: Já jsem desátá generace holografických počítačů s umělou inteligencí. Ne tvoje máma.
    GAUNER
    GAUNER --- ---
    HNILOB: jestli tohle dává smysl, nechci být střízlivý...
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    GAUNER: Je to prostý. Tohle není skutečnost, ale virtuální realita. Jenom simulace. Mám tě vydat poldům a skončit v náruči kladný hrdinky. Nehraju to poprvé.
    GAUNER
    GAUNER --- ---
    HNILOB: Víte, neberte to jako nedostatek úcty k Vám, ale máte snad právo se ptát – ne, vlastně – požadovat po mně odpověď, vaše excelence?
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    KACHENNA: Vezmu tě do kajuty, máme si toho tolik co říct! Pro začátek mi prozraď, kam chodíš k holiči!
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    HNILOB: Dobře. Jsi tak trochu podrazák, Listy, ale když o něco jde, držíš slovo. Protentokrát ti budu věřit. Dáme si ještě panáka.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    KACHENNA: Poslyš, když nám to vyjde, začne oběma nová vesmírná etapa. Budeme nezávislí! Musíme se ale držet předpisů.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    DRASTICS: Jo, na pár let jsem přestal, ale teď jsem se k tomu vrátil.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    KACHENNA: ze ty uz zas pijes ten maryhuanovy gin?
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    PIKKMA: Jde mi o to, Listere, že po všem, co jsme si spolu užili, nesmíme dovolit něčemu tak nicotnému a hloupému, aby narušilo přátelství, které jsme pěstovali jako něžnou květinku plátek po plátku, a sledovali poupátko rozvíjet se v něco vzácného a vyjímečného.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HNILOB: šlo jen o zoufalou sebeobranu. To ti nemusím vysvětlovat!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam