• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.

    Červený trpaslík - Zpátky na Zemi

    139 hlasy od 139 respondentů

      rozbalit záhlaví
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      HNILOB: Uááááh! Myslím, že budu muset jít dělat něco tajného.
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      PIKKMA: Neomlouvejte se, právě ty rozkošné drobné chybičky nás muže přitahují.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      HAR4NT: Povrchní, ale s krásnou figurou!
      HAR4NT
      HAR4NT --- ---
      PIKKMA: Řek` bych, že je to tim, že seš naprostej magor.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      HAR4NT: Vidíš to jen z jedný stránky, Rimmere. Ty taky nejseš ctnost sama a není lehký s tebou žít!
      HAR4NT
      HAR4NT --- ---
      PIKKMA: Pořád lepší, než žít jako vy. Jako krysy uvězněné v kleci hluboko ve vesmíru. Na odpověď máte třicet sekund.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      HAR4NT: Netušil jsem, že se zajímáte o umění, pane Rimmere.
      HAR4NT
      HAR4NT --- ---
      PIKKMA: Moje hlava je plná zbytečných informací, pane. Schopnost zazpívat všechny hity od Lunetiků už dnes není tak zásadní. Pro většinu kulturních akcí „Jsi moje máma“ naprosto postačí.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      HAR4NT: Víte, já jsem Vás vždy považoval za nafoukanou slečinku, ale musím uznat, že jste nadmíru inteligentní. Někdy mě sice rozčilujete, ale stejně...
      HAR4NT
      HAR4NT --- ---
      PIKKMA: Chtěl říct tři velký frťany nejlepší whisky.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      HAR4NT: To je maximum, co z toho dostanu?? Jestli budu chtít zvednout míček, tak potřebuju den volna!
      HAR4NT
      HAR4NT --- ---
      PIKKMA: Každej by byl rád, kdyby někde v jiný dimenzi našel svý já, který by si vedlo takhle dobře.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      HAR4NT: Znáš ty propagační tužky, co rozdávaj u doktora? Je na nich: "Nejvíc nehod se stává doma. Buďte opatrní." Tak na jednu takovou jsem se nabod.
      HAR4NT
      HAR4NT --- ---
      PIKKMA: Jo, to vypadá dobře. Kdybyste si odložila. Začneme s vyšetřením. Áh, promiňte. Dave Lister, lodní chirurg.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      HAR4NT: Do tvejch nervovejch obvodů už se zase míchá signál z pračky, viď?
      HAR4NT
      HAR4NT --- ---
      PIKKMA: Jsem softwarový doktor. Jestli chcete, abych vyšetřil Váš disk, zmáčkněte ?Vyšetřit?.
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      PIKKMA: Ukázal mně, jak si nalepit zrcátka na boty, abych viděl holkám pod sukni.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      HNILOB: Já viděl i Titan, já viděl i Juno a znám osm věcí, co zavařit na eňo ňůňo!
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      PIKKMA: Je zmatenej. Až ti bude chtít ukázat svoji sbírku fotek, tak ti radim, aby si zdvořile odmítnul.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      HAR4NT: Listere, jsou to bacily a nebezpečné!
      HAR4NT
      HAR4NT --- ---
      PIKKMA: Myslíš faktor kompatibility 93,72?
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam