• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    MISERY
    MISERY --- ---
    Aa jasne....
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    MISERY: ještě hoď do záhlaví to FTP pls :) i s mou buzerací nejlíp :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    CIHLOMORKA: To by bylo fajn diky :-)


    SAJAGI: Tak jsem to opravila :)
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    MISERY: Maláska sama nemám, ale znám někoho, kdo by mohl mít - poptám se Ti

    SAJAGI: V nejhorších chvílích jsem si vždycky říkala: Když to zahrál Brody, zahraju to taky ;-)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    btw. uvádějte tam prosím celé názvy skladeb, nejlíp včetně autora (i když to bude v adresáři s autorem). Soubory, co patří k sobě, házejte do archivu (zip). Díkes :)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    GOBERS: Mno, buď je to na varhany, nebo jsi Jerry Lee Lewis :))
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    GOBERS: Tak ale pro začátek trošku Scarlattiho...:-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SAJAGI: Uvedu, uvedu... jinak takové rozlišovací znamení, když se tam hraje nohama, tak jsou to varhany. :-D
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    GOBERS: Jo, jenom to tam nějak uveď pls
    MISERY: GOBERS
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SAJAGI: Varhanní noty můžu taky? ;-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SAJAGI: Bylo by možno hodit to do záhlaví?
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    CIHLOMORKA: Díky ! Já s tím začal před pár týdny, takže se to spíš učím číst (po Slavickém je to (až na pár taktů) docela oddychovka).. ale těžké to evidentně bude. Tak já dám vědět, až nějak pokročím :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    CIHLOMORKA: Nemas tam neco z Malaska? Mam takovej dojem, ze hral i Speak softly love (z Kmotra), kdybyste tohle nekdo mel, tak vam za to dam snad modry z nebe...
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    Jinak žehnám za velkorysý nápad s ftpkem, pokud vydržíte v provozu delší dobu, u nás se to hromadí už pár generací, takže zrovna Gershwiny, Chopiny můžu dodat, ale na scan se dostanu jednorázově a ne moc často - spíš kdyby jste někdo chtěl něco konkrétního (tu Rapsodii si kdyžtak pamatuju :)
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    SAJAGI: Hrála jsem loni po scherzando - letos bych to do Vánoc chtěla dotáhnout. Inu, je to pěkná věc - a těžká, občas za trest ale nakonec za odměnu ;)
    Většina z první části se hraje překvapivě dobře - hlavní téma jde do ruky samo, trošku nepříjemné jsou některé legrácky v levé (většinou spíš záležitost jednoho dvou taktů) a taky pro mě byly boj některé přechodové pasáže (sempre piu moso než se rozvine vedlejší téma nebo právě přechodová pasáž od vrcholného fortissima ke scherzandu) - to byly a budou hodiny staccata, ale jde spíš o můj osobní problém. Nejsem nijak zvlášť technicky zdatná a při hře to doháním zarputilostí.

    Druhá část, která mě čeká je samozřejmě o něco větší poklad. Jestli chceš, můžeme průběžně sdílet dojmy .-)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Tak jsem tam hodila naky noty z Amelie, snad brzo splasim nekde scanner, abych tam mohla dat dalsi noty :)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    MISERY: pošta.
    MISERY
    MISERY --- ---
    Baah, ja se tam nemuzu pripojit jakto?
    MISERY
    MISERY --- ---
    SAJAGI: Ok, zkusim nekde sehnat scanner.... ;)
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    SAJAGI: ok, tak behom tyzdna tam nieco supnem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam