• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    HARRIS
    HARRIS --- ---
    MIZPULYN: ABC Hudební nauky, to je asi nejlepší, co můžeš sehnat napsal to Zenkl, seženeš v knihkupectví
    MIZPULYN
    MIZPULYN --- ---
    hmm a nejakej tip ? nemate nekdo nekoho kdo by jeste rad pribral dalsi dusi
    MISERY
    MISERY --- ---
    Noty se daj naucit IMHO docela pekne i z ucebnice (stupnice a vubec teorie) ale kolik muze stat hodina u soukromyho ucitele hmmm....tak 300,- a vys bych tipovala...zalezi asi i jak kdo...mozna kdybys sehnal nejakyho studentika z konzervy, ze by sel i levnejc...tezko rict...
    KONTRAPHUNKA
    KONTRAPHUNKA --- ---
    tak tohle snad poradí někdo jiný.. nejsem z prahy a na hodiny chodím zadarmo v rámci studia
    MIZPULYN
    MIZPULYN --- ---
    JO a taky orientacni cenu za 1 hod - 150kc? 400kc? 1000kc ?
    MIZPULYN
    MIZPULYN --- ---
    praha
    MIZPULYN
    MIZPULYN --- ---
    diky za podporu

    a nevite nekdo o nejakem "kurzu pro hudebni analfabety"
    KONTRAPHUNKA
    KONTRAPHUNKA --- ---
    MIZPULYN: rozhodně nepropás, stačí si najít dobého učitele. já jsem třeba ještě před půl rokem taky nevěděl o notách ani ň, a po pár hodinách myslím že už se v základních věcech trochu vyznám
    MIZPULYN
    MIZPULYN --- ---
    myslite ze kdyz v 25 neumim noty a nikdy jsem na nic nehral ale strasne se libi klavirni zvuk i to dotyk proste bych strasne chtel hrat na klavir... lze nekde zacit chodit na kurzy pro hudebni analfabety nebo jsem uz propas cas...
    MISERY
    MISERY --- ---
    DARK_SAVANT: Mozna kdybys rekl, kolik maximalne jsi ochotnej do toho vrazit a co od toho ocekavas, tak by se dalo poradit lepe :-P
    DARK_SAVANT
    DARK_SAVANT --- ---
    MISERY: myslel jsem to spis tak, ze bych nerad dal dvacet tisic za klavesy a potom se dozvedel, ze o tridu lepsi stoji vic o nejakou relativne malou castku.

    Ale dekuji za reakci, sice jsem cekal neco jineho, ale zkusim se podivat jeste jinde.
    MISERY
    MISERY --- ---
    DARK_SAVANT: celkem dost penez? me to prijde tak akorat na samohrajku :-) A nebo zajdi do intersparu a tam maj casio za tri a pul tisice....protoze radit s klavesama do deseti tisic (nebo kolik za to chces maximalne dat) nema moc cenu, to bude vsechno stejny, respektive minimalni rozdily....
    DARK_SAVANT
    DARK_SAVANT --- ---
    Ahoj,

    mohli byste mi prosim nekdo doporucit nejake klavesy? Rad bych se zacal (opet) ucit hrat na "klavir", ale bohuzel uz k zadnemu nemam pristup a bydlim v podnajmu a celkem si nedokazu predstavit, ze bych si tam poridil neco velkeho. Staci mi jen postrceni..

    Koukal jsem se sam, co se nabizi, ale nejsem z toho moc chytry, nasel jsem spoustu "master keyboardu", ktere jsou sice docela levne, ale zase to nejspis "nebude samo hrat" (nasel jsem modul, ktery z toho udela klavir, ale stal docela dost - to bych si snad uz koupil "normalny klavesy")..

    Libilo by se mi treba neco takoveho: http://www.muziker.cz/default.aspx?Yamaha-DGX520&nid=20016&nparams=kod_id;7323 , ale chteji za to celkem dost penez, tak bych rad vedel, jak na tom jsou podobne vyrobky v pomeru "cena/vykon", proste nejake dojmy, jak moc je to rozdilne od normalniho klaviru, na co si dat pozor a podobne..
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Když už jsme u těch not... hraje tu někdo Cavatinu? Jak hrajete doprovod? Dělíte ho mezi levou a pravou či jak?
    PAKOK
    PAKOK --- ---
    ELLIE: :-))) Já se takhle učím zpívat. Jak nemám možnost to minimálně 5x odposlouchat, jsem bez šance. Noty pak používám jen jako vodítko.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Dnes přijel pán s brašnou a naladil mi miláčka. To je zvuk... )
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    PAKOK: No dneska to uz vim ;) Ja zas umim hrat podle odposlechu... vlastne noty ani nepotrebuju... takze tak :)) Ale obcas je skutecne vtipne noty lustit.
    PAKOK
    PAKOK --- ---
    ELLIE: Nelam si tím hlavu. Já myslím že je mnohlem lepší, mít úžasný projev a nedokázat to zahrát hned z voleje, než obráceně (zahrát to hned, ale i po vypilování to mít nezajímavé)
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    MISERY: Mne se ta trpelivost vzdycky vyplatila. Ale tebe to holt musi bavit... Ach jo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam