• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    SPOOK
    SPOOK --- ---
    nebo oriznes :o)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Jike: Tak tam neco posunes nebo ho das trosku nakrivo nebo neco... :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    zejtraaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    jinak docela pruser,, tak jsem zjistil ,ze se mi do pokoje nevejde o 3 cm ;/ nejak jsem to blbe spocital v tom nadseni ;((( je ;D to bude mazec ;D
    LTK
    LTK --- ---
    spam:prodam piano ferstra moc peknej kousek slonovinovy klavesy svicny.. bohuzel ma jen 8oktaf jinak pres svuj vek porat vsechno puvodni v dobrem stavu cena by byla okolo 2ok
    JIKE
    JIKE --- ---
    al urcite ;)) ja cmol ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    No nad tim jsem nikdy nepremyslela :)))
    JIKE
    JIKE --- ---
    to ne,,, to jsem jednou poustel draga, jen v rukavicich bez prstu,a desny,,, umrzly lkacky by drzeli riditka lip ;))) jinak jakou mas nejoblibenejsi stupnici??
    MISERY
    MISERY --- ---
    to jo, v zime je tam pekna zima :)))) Hlavne me hned mrznou polstarky prstu a to pak nejde moc hrat :(
    JIKE
    JIKE --- ---
    tose ti ani nedivim, v zime ti primrzne pdelka k sedatku u varhan ;D
    MISERY
    MISERY --- ---
    No jo v lete to jde, ale v zime se mi nechce :)))
    JIKE
    JIKE --- ---
    to jo,, nebo tam zajet na kole, nebo aoutem,, nebo si udela krasnou prochazku ;)) ale ne v nocii ;))) to musi byt uzasny ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Mno jo, to bych mela... :)
    Ja hravala i na Msich, no ted na fare uz nebydlej ty lidi co meli klicky od kostela a dalsi lidi co je maj bydlej hrozne daleko, takze jit si pujcit klicky a pak je tam zase jit vratit...to je vopruz :(
    JIKE
    JIKE --- ---
    sice na ty fotce vypadam jako vodni psouk ,,ale je krasne videt ten klavit,,to byl muj sen tam hrat ;)) tam si tleskla a jeste asi 10sec neli vic si to slysela jak to zni ;))) nadherna akustika ;))
    JIKE
    JIKE --- ---
    jee díky ;)))

    to rozhodne udelej !!!!! sikovny lidi se musej zviditelnit ;))
    kdyz hrajes tak dlouhotak to chce zviditelnit !! a vyuzit toho ;!!
    MISERY
    MISERY --- ---
    Wow :) Good fotecka :)
    Ja mohla mit kseft hrat na svatbach, no mozna to este vyjde, totiz zenskejm z uradu se libilo jak jsem hrala na koncerte, tak se ptali moji mamy, jestli bych nechtela hrat, ze by se normalne napsala smlouva a ja rikam at mi kdyztak teda pujcej ty noty a ze se na to podivam, ale asi na to zapomnely...no ted bude dalsi koncert, tak se jim pripomenu :))))
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: to je fuk jak se to pise,,hlavne ze vime o co de ;))
    JIKE
    JIKE --- ---
    jike v cerninskym palaci `]]]

    MISERY
    MISERY --- ---
    Ja se v kytarach taky nevyznam, jako firmy....jinak ted jsem se zajimala o ty elektricky piana a nejlip je na tom asi Roland (pro takovou tu vrstvu "né bohatý profesionál") :)))
    A pak treba jsou fajn este Kurtzwal nebo jak se to pise ted nevim, ale....ono zase zalezi kolik do toho chces vrazit, je jasny ze Kurtzwal za 20.000,- nebude to pravy orechovy jako treba Kurtzwal za 200.000,- :))))
    JIKE
    JIKE --- ---
    na ministerstvu zahranicnich veci maj v palaci kridlo,, v obrovsky mistnosti,, a to se tam hraje ;)) ma mnejakou fotku ;))) nahodim ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: normalka postou z nyxu ;)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam