• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Záleží na tom, co se chceš naučit... pokud si chceš jen tak brnkat.. .kup si klávesy a jen tak si brnkej... pokud se chceš něco naučit, bude dobré najít si učitele a věnovat se hře na klavír alespoň na půl hodiny až hodinu denně... (hodina... je lepší :-) No... a pak se naučit noty... to se taky neztratí... a jedeeeeeem... :-) (to mi připomíná - já si prostě musím znovu pořídit pianino... strašně mi to chybí...)
    COSTRA
    COSTRA --- ---
    Zdravím lidičky, už nějakou dobu toužím zkusit hrát na nějaké klávesy. A tak bych se vás rád zeptal, nikdy jsem na nic nehrál, neznám noty, muziku sice moc rád poslouchám, ale hudební sluch taky zvlášť nemám a noty neznám. Myslíte, že to má vůbec cenu zkoušet, když bych tomu nemohl věnovat hodiny denně? S čím bych měl začít? Měl bych si nejdříve koupil nějaké klávesy za pár tisíc a chvíli se samoučit? Bylo by lepší se přihlásit někam do kurzu (vůbec netuším, kde takové kurzy probíhají) nebo si raději najmout soukromého učitele? Díky za rady.
    MISERY
    MISERY --- ---
    Jike: tak to je dobre :)
    Hele lidicky, nemate nekdo noty na Speak Softly Love? Je to ta hudba z Kmotra.
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: prave neco skladam ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    :)) Tak neco nahraj a hod to sem :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    tak jsem ho do pokoje nejak narval,, sice to neni ono ;( ale de to ....
    JIKE
    JIKE --- ---
    ja úúúzasnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

    JIKE
    JIKE --- ---
    dneska,,dneska dneska...
    JIKE
    JIKE --- ---
    SPOOK: asi tak ;D par klaves ....
    SPOOK
    SPOOK --- ---
    nebo oriznes :o)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Jike: Tak tam neco posunes nebo ho das trosku nakrivo nebo neco... :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    zejtraaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    jinak docela pruser,, tak jsem zjistil ,ze se mi do pokoje nevejde o 3 cm ;/ nejak jsem to blbe spocital v tom nadseni ;((( je ;D to bude mazec ;D
    LTK
    LTK --- ---
    spam:prodam piano ferstra moc peknej kousek slonovinovy klavesy svicny.. bohuzel ma jen 8oktaf jinak pres svuj vek porat vsechno puvodni v dobrem stavu cena by byla okolo 2ok
    JIKE
    JIKE --- ---
    al urcite ;)) ja cmol ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    No nad tim jsem nikdy nepremyslela :)))
    JIKE
    JIKE --- ---
    to ne,,, to jsem jednou poustel draga, jen v rukavicich bez prstu,a desny,,, umrzly lkacky by drzeli riditka lip ;))) jinak jakou mas nejoblibenejsi stupnici??
    MISERY
    MISERY --- ---
    to jo, v zime je tam pekna zima :)))) Hlavne me hned mrznou polstarky prstu a to pak nejde moc hrat :(
    JIKE
    JIKE --- ---
    tose ti ani nedivim, v zime ti primrzne pdelka k sedatku u varhan ;D
    MISERY
    MISERY --- ---
    No jo v lete to jde, ale v zime se mi nechce :)))
    JIKE
    JIKE --- ---
    to jo,, nebo tam zajet na kole, nebo aoutem,, nebo si udela krasnou prochazku ;)) ale ne v nocii ;))) to musi byt uzasny ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam