• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    To naštve... :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    TANAIS: ;))) ja mel klavesy ale pred lety se mi posrali a cekal jsem dva roky na novy ;/


    ENTECKA: to teda ne..nemas? ze bych si nekdy zahral?? a mas to ve velkym sale?
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    no, na nadherne dlouhou, elegantni, graciozni kridlo jednicku nic nema ;)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    COSTRA: No... ptáš se někoho, kdo je ujetej na křídla... takže co se kláves týče - žádný pro mě nejsou dost dobrý :-) Ale když už bych si kupovala nějaký klávesy... tak něco pořádnýho ... yamahu s celou klaviaturou... nebo tak něco...
    COSTRA
    COSTRA --- ---
    TANAIS, hmm no chci si jentak brnkat, ale jaký klávesy si mám koupit... stačí mi nějaký nejlevnější nebo co by vlastně měly umět? Jde mi to, že mě fascinujou některý melodie, třeba Bohemian Rhapsody, tak to by asi byl můj cíl, naučit se tohle nějak zahrát, jen sobě, pro radost...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    JIKE: já chci taky!!! :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Záleží na tom, co se chceš naučit... pokud si chceš jen tak brnkat.. .kup si klávesy a jen tak si brnkej... pokud se chceš něco naučit, bude dobré najít si učitele a věnovat se hře na klavír alespoň na půl hodiny až hodinu denně... (hodina... je lepší :-) No... a pak se naučit noty... to se taky neztratí... a jedeeeeeem... :-) (to mi připomíná - já si prostě musím znovu pořídit pianino... strašně mi to chybí...)
    COSTRA
    COSTRA --- ---
    Zdravím lidičky, už nějakou dobu toužím zkusit hrát na nějaké klávesy. A tak bych se vás rád zeptal, nikdy jsem na nic nehrál, neznám noty, muziku sice moc rád poslouchám, ale hudební sluch taky zvlášť nemám a noty neznám. Myslíte, že to má vůbec cenu zkoušet, když bych tomu nemohl věnovat hodiny denně? S čím bych měl začít? Měl bych si nejdříve koupil nějaké klávesy za pár tisíc a chvíli se samoučit? Bylo by lepší se přihlásit někam do kurzu (vůbec netuším, kde takové kurzy probíhají) nebo si raději najmout soukromého učitele? Díky za rady.
    MISERY
    MISERY --- ---
    Jike: tak to je dobre :)
    Hele lidicky, nemate nekdo noty na Speak Softly Love? Je to ta hudba z Kmotra.
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: prave neco skladam ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    :)) Tak neco nahraj a hod to sem :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    tak jsem ho do pokoje nejak narval,, sice to neni ono ;( ale de to ....
    JIKE
    JIKE --- ---
    ja úúúzasnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

    JIKE
    JIKE --- ---
    dneska,,dneska dneska...
    JIKE
    JIKE --- ---
    SPOOK: asi tak ;D par klaves ....
    SPOOK
    SPOOK --- ---
    nebo oriznes :o)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Jike: Tak tam neco posunes nebo ho das trosku nakrivo nebo neco... :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    zejtraaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    jinak docela pruser,, tak jsem zjistil ,ze se mi do pokoje nevejde o 3 cm ;/ nejak jsem to blbe spocital v tom nadseni ;((( je ;D to bude mazec ;D
    LTK
    LTK --- ---
    spam:prodam piano ferstra moc peknej kousek slonovinovy klavesy svicny.. bohuzel ma jen 8oktaf jinak pres svuj vek porat vsechno puvodni v dobrem stavu cena by byla okolo 2ok
    JIKE
    JIKE --- ---
    al urcite ;)) ja cmol ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam