• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    VICA
    VICA --- ---
    Hola,

    Něco málo blues a jazz not v PDF.

    [ VICA @ P I A N O ]

    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Roland Czech Republic
    http://www.rolandee.cz/report.php
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    AUJA: Ne mám Clavinovu od Yamahy. Ale prodávala jsem a řešila reklamace notebooků, takže mám určité zkušenosti s trafy a zavádami. Teď přijde na řadu asi následující postup:
    1.)Zkontroluj si zda je to ještě v záruce. Pokud ano, reklamace. Pokud ne, budeš muset vyhledat servis.
    2.)K servisu - zkus si nejdřív najít nejbližší servis výrobce. Pokud je moc daleko, mám na výběr mezi zasláním do značkového servisu, nebo si najít schopného opravce notebooků a počítačů, který umí pájet komponenty a testovat je. Většina závad by měla být opravitelná, protože na moderních deskách to většinou bývají buďto vadné kondenzátory, nebo studené spoje (ale vzhledem k tomu, že v tam není mechanické namáhání takto nejspíš budou ty kondíky).
    AUJA
    AUJA --- ---
    ROBIN_SNNS: tak trafo je změřené a - funkční. Takže problém bude jinde. Ty máš tyhle Rolandy RD-300SX? Netuším totiž, v čem může být zádrhel a proč najednou nejdou zapnout...
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    AUJA: Ale než si koupíš nové trafo, nech si elektřikářem proměřit to staré. Aby náhodou ta potíž nebyla v něčem jiném.
    HAKUBJOZAK
    HAKUBJOZAK --- ---
    AUJA: zajdi s tim trafem do libovolny elektroniky, jestli si z Prahy tak treba u zastavky Jana Masaryka je jedna, kde pomohli me; ukazes jim adapter a oni ti prodaji ekvivalentni kus
    AUJA
    AUJA --- ---
    ahoj, stala se mi nepříjemná věc, zřejmě mi odešlo trafo k Roland RD-300SX. Už ho prostě nezapnu. Máte někdo stejný nástroj a nějakou radu?
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    MADIETTA: Je, dekuju :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ARCHIMEDES: můžu se ti zeptat v synově ZUŠce, pokud je to ještě aktuální...
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    MADIETTA: Ve Zlíně mi účtovala učitelka 200 kč za 60minut... a vyhovovala mi. Jenže pak jsem přišla o práci a už ani na tohle neměla.
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    Ahoj,
    sháním křídlo, u kterého by se daly fotit portréty, NE pianino, v prostoru, kde je okolo rozumně místa pro trochu fotovýbavy a kultivovaně vyhlížející prostředí. Byla by to akce tak 2-3 hodiny.
    Víte o nějaké hudební škole nebo soukromém prostoru, který by se dal na tu dobu zapůjčit za cenu do dvou nul?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NIMUI: je to ZUŠ. Chodím s ním na hodiny, což pomáhá, odkoukám od učitelky, co hrajou, pak se mi to dělá snadněji. No a malej je fakt šikovnej, takže učitelka s ním prošla pracovní sešit pro přípravný ročník a první část prvního ročníku a od pololetí se posune o dvě úrovně výš - čili individuální přístup zjevně nebude problém. Navíc je mi učitelka fakt sympatická. Dám tomu šanci. :)
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    MADIETTA: To by mne upřímně zajímalo, která je to škola... je to ZUŠka nebo něco mimo režim státních škol? 1. Je blbost vyžadovat (asi fakt jen kvůli té učebnici), aby někdo nutně hrál. Je to výhoda, ale podle mých zkušeností, taky ne vždycky. Je fajn, může-li rodič občas do hodiny, aby věděl, co a jak se tam děje a dokázal dítěti doma připomenout, jak cvičit... 2. Ta škola je pitomá už od pohledu. Pokud je dítě šikovné, držet ho na céčkách uprostřed klavíru je fakt hovadina. Zřejmě se jde postupně po lekcích = všechny děti prakticky stejně...? To není individuální výuka. 3. Shrnuto podtrženo, máte-li pocit, že máte šikovné dítě, přemýšlela bych o změně školy.
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    LEFTY: Mala som za 200, momentalne za 300 (a spokojnost). Osobne by som skusila (v Prahe) za menej.
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    LEFTY: podla mna ok.
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    je 420,- Kč za 60 minut (u učitele) pro začátečníka běžná cena?
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Mate niekto skusenosti s tymito tu na noty? Zoznam maju celkom pekny, ale neviem ci sa oplati za 19 eur na rok:
    http://easypiano.cz/cs/sheetmusic/
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    LEFTY: uz toto bolo rozoberane vela krat. staci ak si prefiltrujes prispevky s klucovymi slovami Yamaha, Korg, Kurzweil, a najdes odpoved...
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    poradíte elktronický piano pro dospělého začátečníka? Kliídně použitý (ale nevytlučený).
    Má cenu zvažovat stage piana (lkterý mi přijdou levnější)? Rád vbych se vešel do 20k, takže low-cost
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam