• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici


    Pouze pro NYXáky je zde k dispozici FTP s notama pro vzájemné vyměňování



    Pokud budete uploadovat své noty, uvádějte tam prosím celé názvy skladeb, nejlíp včetně autora (i když to bude v adresáři s autorem).
    Soubory, co patří k sobě, házejte do archivu (zip).
    rozbalit záhlaví
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: jop ,, tim to je...integrovany zvukovky stoji za prd... ty tam davaj,, aby tam neco bylo,, lepsi je 51...
    MISERY
    MISERY --- ---
    JIKE: uz mam to Grand Piano ;)
    ale mam trochu problem, kdyz zapojim pianko cez midi (spravne) do kompu, tak to ma asi sekundovy zpozdeni...ucitel mi dal naky ovladace ktery to maj jako vyresit, jenze ja nemuzu najit svoji SB Live! mam integrovanou zvukovku na desce...myslite ze to bude tim? ze proste ta zvukovka integrovana neni tak dobra jako SB Live!? :)
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    MISERY: na zusce sem ze svetove klavirni hudby velmi cerpala, to jo 8) preludium cis moll, sneni, svit luny, segra ted vari sindinga.. 8)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Czerny napsal hromadu ruznejch cviceni, etud a skladeb, takze asi jo :)
    pro prvni cyklus jsou taky dobry Klasici a jejich soucasnici a ja jinak osobne mam taky hrozne rada Svetovou klavirni hudbu 1 a 2, jsou tam znamy melodie :) (ten druhej dil je lehci)
    F99
    F99 --- ---
    knižka skladeb pro annu magdalenu bachovou se mi vybavuje, ale jak se jmenoval ten myslim polak, co napsal takovej ten supr soubor etud? byl to czerny ????...
    MISERY
    MISERY --- ---
    RUSTU: no kdybys to fakt nascannoval, tak bys to pak mohl hodit sem :-)))
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    rustu: je to jen pro klavir, tze je to mozne :)
    jestli budes mit cas, rustu, budu jen rada!! :)

    ENTECKA: mno jsem v zahranici.. proto mi prijde snazsi to hledat po netu..
    RUSTU
    RUSTU --- ---
    KASUMI: Ja mam myslim nekde doma takovy decentni klavirni prepracovani My vlasti. Nevim, jestli myslis tohle. Vltava je asi na dve stranky. Jestli chces, muzu to zkusti nascanovat a poslat. Ale zejtra jedu asi na tejden pryc, tak jestli to stihnu dopoledne nebo tak leda az za ten tejden.
    A mozna sem to taky nekomu pujcil. To nejak zjistim.
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    KASUMI: po netu nevim.. ale myslim ze by bylo asi nejjednodussi zajit do knihovny, tam to bude stoprocentne ;)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ja jsem tez klavirista
    4 roky jsem se ucila na el.piano..
    mam doma casio ctk650 uz nekolik hodne let..kdyz to tak pocitam..tak asi +-8 let :)
    a moc rada pinkam na normalni klavir..
    momentalne shanim noty na vltavu, nemate nekdo?
    asi 3 mesice jsem ted nehrala..moc prace a nepritomnost piana...a pamatuju si jen prvni cast zpameti..a rada bych si to hrala cely.. nemate nekdo plis? po netu..
    dekuji :)
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    no myslim ze nejakej duvod ty slozitosti existoval. napriklad kvuli vedeni melodie.. on by si naschval nejaky zbytecnosti nevymejslel ;)
    mne pripada uzasna ta "blana". dosti neuveritelne, cim byl vybavenej..
    JIKE
    JIKE --- ---
    ENTECKA: wau ;) proc tak slozite?? ;)
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    ruce Vladimira Horowitze - doporucuji povsimnout si useku mezi palcem a ukazovakem
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    tady je, mistr



    glenn gould
    MISERY
    MISERY --- ---
    hmmm, ted prozmenu hledam noty na Comptine d'un autre EtE: l'aprEes-midi z Amelie z Montmartru....
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: vubec nevadi ;) nijak na to nespecham,, nemam cas... takze nevadi a dekuju ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    JIKE: Tak to Virtual Piano bude az v zari, protoze se ted do Usti nad Labem za ucitelem nedostanu, ale bude na 200% :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    ENTECKA: treab muze i neco nahrat a dat to sem jak oMP3 ;) popripade mi to pslat a ja to hodim na ftp,,,

    mas prava ;)
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    no mozna by nebylo spatny tu nejak zviditelnit,aby se kazdy klavirista, ktery tudy projde laskave hlasil 8)
    no a zkusim teda projet prispevky zpatky
    JIKE
    JIKE --- ---
    ENTECKA: nejsem proti ;) kdo udela seznam? ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam