• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRITONDISTRIBUTOŘI, PRODEJCI A PRODEJNY HW - Vaše zkušenosti s nákupem, reklamací, cenou, akcí a pod.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    VOJTAM: docela casto, ja to prisuzuju tomu ze tam mam nejakou slevu.
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Tohle mě pobavilo na alze... (občas jsou použité kusy dražší než nové) no nekupte to :)

    MELODYHA
    MELODYHA --- ---
    THE_MIRACLE: jojo, to je ono.
    GEBY
    GEBY --- ---
    Hezka analyza, jak s nama eshopy vyj....
    Black Friday 2019 s Hlídačem shopů: které e-shopy letos „čarovaly“ s cenami? - Lupa.cz
    https://www.lupa.cz/...nky/black-friday-2019-s-hlidacem-shopu-ktere-e-shopy-letos-carovaly-s-cenami/
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    MELODYHA: Je to ono?

    Promotion! PC Computer Case Front Panel USB Audio Port Mic Earphone Cable Line-in Wires & Cables from Lights & Lighting on AliExpress
    https://www.aliexpress.com/item/32683265901.html
    MAJA
    MAJA --- ---
    MELODYHA: blbě se to shání ... zkusil bych poptat prodejce nebo spíš dovozce značky bedny, ze které to je ...
    MELODYHA
    MELODYHA --- ---
    Ahoj, doufám, že nejsem moc offtopic... Sháním tenhle komponent a nemůžu ho nikde sehnat...neznáte nějakej obchod v Praze, kde by to měli, prosím vás? (už jsem byla v gm elektru, alze a random počítač. obchodech) Díky moc!!!

    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    PISTA1: Tohle docela využívám... po Praze Alza express až ve středu ale s jejim autovyberem v utery večer, podle mě tam vybiraji toho nejmene vytiženého.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Chci po dlouhý době něco koupit na alze a při výběru dopravy na mě vyskočí: Vybereme toho nejlepšího a nejspolehlivějšího dopravce ve Vašem regionu.
    Ach jo zas nějakej debil ví daleko líp než já, jak a kam to chci poslat. No nic jdem to schánět jinde. :(
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    TRIPLT: Tak dneska jsem to zdarne prevzal!
    Prvne mi teda tvrdili ze to nemam zaplacene, ale potom co jsem to dohledal na bance se to vyresilo! ;D
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    TRIPLT: "na objednávku do 4 pracovních dnů" je v alze obecne oznaceni pro produkty, kterym by spis sedelo "nemame absolutne tucha, zda a kdy to bude". tenhle nesvar ceskych eshopu me pekne sere..
    BOAR
    BOAR --- ---
    2SDPERCY: gpd win 2, gpd pocket 2
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    TRIPLT: Kdysi jsem takhle jednou čekal a zboží pak přestali nabízet, jestli jsi to nezaplatil a extra na to nechvátáš, tak bych si počkal. Ještě jim zkus zavolat, občas jsou schopní zjistit datum dodání.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Zdar!
    Prosím nevíte jak je to někdo s eshopem (alza)?

    Na webu nabízí zboží... "na objednávku do 4 pracovních dnů"
    Tak jsem to teda objednal a po 2 týdnech mi napsali, že zboží stále není a jesti chci dále čekat a nebo ať si vyberu něco jiného...

    No nic jiného se mi vybírat uplně nechce... je to 2 pack termostatických hlavic za zvýhodněnou cenu.
    Prodávají to i po jednom kusu... samozřejmě za úplně jinou cenu.

    Takže vlastně mou otazkou je co teď... zda mám dál čekat, nebo jaké mám možnosti?
    Díky :)
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    LISKNI_SI: (aha, nový stroj je must, tak nic, sorry a hodně štěstí)
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    2SDPERCY: repasovanej ThinkPad x220, x230, x240, atd. podle ceny/konfigurace/nálady/stavu/cokoliv.
    2SDPERCY
    2SDPERCY --- ---
    Obracím se na vás s dotazem kde a jaký NB koupit. Nejedná se o Hlavní stroj. Ideálně něco jako bylo EEE netbook.
    Potřebuji něco co je malé, lehké, dobře tahatelné snese to trochu hrubší zachazení (něco jako když k tomu hodím nabíječku plechovku do báglou a zkusím doběhnout bus, odřeniny nevadí). Aby vydržel dlouho na baterce.
    Výkon moc neřeším protože je budu používat na jen na.

    čtení PDF, video bylo plynulé (ne HD), a nějakou hudbu (nenáročný posluchač)
    Parametry co musí splnovat

    Nový stroj
    Vydrž 6 H. čtení a hledaní v pdf(bez wifi)
    výdrž 2 H aktivní práce s Internetem a Wifi
    Váha tak cca 1,5 kg.
    Displej 8-12
    Nesmí to být tablet ani z něj vycházet.
    Konstrukce klasického NB.(neodělitelné, ne 2v1)
    kapacita min 32 gb
    cena max 7000 Kč s dph.
    OS neřeším narvu tam Linux
    Spolehlivost
    Nový stroj

    Tohle by mělo splňovat určitě.
    Pokud by šlo tak bonusy. nikoliv podmínkou.
    Nižší cena
    3 ks USB konektorů
    VGA nebo HDMI či jiný běžný výstup na monitor externý.
    Webkamera a mikrofon
    Výdrž 10 h+ práce s textem převážně čtení občasné.
    rozměry monitoru 10 lepší nikoliv podmínkou.
    Vyjímatelná baterie
    SSD nebo HDD (ne eMMC)
    utáhnutí SSH démona
    Slušná wifi
    Matný nebo antireflexní povrch monitoru.
    Výkon na rozjedí DOSBOX a v něm plynule Dosovky.
    možná i výkonnější hry typu Age of Empier II, DOOM 2 a podobně brutálně náročné hry alespoň na střední detaily.

    Předem děkuji za návrhy. věřím že nějaký stroj by mohl existovat.
    MAAAT
    MAAAT --- ---
    Pěkně zdravím. Sháním distributora chytré elektroniky s podporou HomeKit od Applu. Značky Withings, D-Link, Philips, Elgato, atd. Případné info prosím do pošty.
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    WOKURKA: Normalne pohrozit COI. Sleva na 30% z puvodni ceny je celkem bezna praktika obchodniku a ve finale ti to budou muset dat za tu cenu. Pochybuji, ze budou riskovat pokutu.
    WOKURKA
    WOKURKA --- ---
    GOR: BUNDA: Nejdená se o Mironet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam