• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRITONDISTRIBUTOŘI, PRODEJCI A PRODEJNY HW - Vaše zkušenosti s nákupem, reklamací, cenou, akcí a pod.
    NTSHADOW
    NTSHADOW --- ---
    VOJTAM:
    Slevový kód: 94CV5MXCEP
    Výše slevy: 100 Kč
    Platnost do: 25.3.2022
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Nemáte někdo náhodou 295 alzáků ? potř. bych na slevu - klídně něco zaplatím :)
    NELDE
    NELDE --- ---
    MALARKI: Už dlouho nejsou.
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    Cau, nemate nekdo slevovy kody do alzy nebo do nejakeho jineho shopu, jestli teda jeste neco takovyho existuje, jako bejvaly ty sekovky. Budu si kupovat notas a kazda stovka dolu se pocita :)
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Neznáte pls. někdo někoho v servisu alza? Potřebuju vyřešit jednu reklamaci tím, že chci koupit lepší věc, což dle prodejce není problém, ale potřebuji, aby to prošlo servisem a vystavili fakturu, ideálně v pondělí :( díky
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    ZVIRATKO: Sakra no jo máš pravdu.. v nepřihlášeném okně to vypadá jinak ...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    VOJTAM: docela casto, ja to prisuzuju tomu ze tam mam nejakou slevu.
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Tohle mě pobavilo na alze... (občas jsou použité kusy dražší než nové) no nekupte to :)

    MELODYHA
    MELODYHA --- ---
    THE_MIRACLE: jojo, to je ono.
    GEBY
    GEBY --- ---
    Hezka analyza, jak s nama eshopy vyj....
    Black Friday 2019 s Hlídačem shopů: které e-shopy letos „čarovaly“ s cenami? - Lupa.cz
    https://www.lupa.cz/...nky/black-friday-2019-s-hlidacem-shopu-ktere-e-shopy-letos-carovaly-s-cenami/
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    MELODYHA: Je to ono?

    Promotion! PC Computer Case Front Panel USB Audio Port Mic Earphone Cable Line-in Wires & Cables from Lights & Lighting on AliExpress
    https://www.aliexpress.com/item/32683265901.html
    MAJA
    MAJA --- ---
    MELODYHA: blbě se to shání ... zkusil bych poptat prodejce nebo spíš dovozce značky bedny, ze které to je ...
    MELODYHA
    MELODYHA --- ---
    Ahoj, doufám, že nejsem moc offtopic... Sháním tenhle komponent a nemůžu ho nikde sehnat...neznáte nějakej obchod v Praze, kde by to měli, prosím vás? (už jsem byla v gm elektru, alze a random počítač. obchodech) Díky moc!!!

    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    PISTA1: Tohle docela využívám... po Praze Alza express až ve středu ale s jejim autovyberem v utery večer, podle mě tam vybiraji toho nejmene vytiženého.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Chci po dlouhý době něco koupit na alze a při výběru dopravy na mě vyskočí: Vybereme toho nejlepšího a nejspolehlivějšího dopravce ve Vašem regionu.
    Ach jo zas nějakej debil ví daleko líp než já, jak a kam to chci poslat. No nic jdem to schánět jinde. :(
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    TRIPLT: Tak dneska jsem to zdarne prevzal!
    Prvne mi teda tvrdili ze to nemam zaplacene, ale potom co jsem to dohledal na bance se to vyresilo! ;D
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    TRIPLT: "na objednávku do 4 pracovních dnů" je v alze obecne oznaceni pro produkty, kterym by spis sedelo "nemame absolutne tucha, zda a kdy to bude". tenhle nesvar ceskych eshopu me pekne sere..
    BOAR
    BOAR --- ---
    2SDPERCY: gpd win 2, gpd pocket 2
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    TRIPLT: Kdysi jsem takhle jednou čekal a zboží pak přestali nabízet, jestli jsi to nezaplatil a extra na to nechvátáš, tak bych si počkal. Ještě jim zkus zavolat, občas jsou schopní zjistit datum dodání.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Zdar!
    Prosím nevíte jak je to někdo s eshopem (alza)?

    Na webu nabízí zboží... "na objednávku do 4 pracovních dnů"
    Tak jsem to teda objednal a po 2 týdnech mi napsali, že zboží stále není a jesti chci dále čekat a nebo ať si vyberu něco jiného...

    No nic jiného se mi vybírat uplně nechce... je to 2 pack termostatických hlavic za zvýhodněnou cenu.
    Prodávají to i po jednom kusu... samozřejmě za úplně jinou cenu.

    Takže vlastně mou otazkou je co teď... zda mám dál čekat, nebo jaké mám možnosti?
    Díky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam