• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    LUCIASHECK: Ha, to zní jako plán.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    QUORRA: myslím, že otevírají zítra
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    LUCIASHECK: Sakra, zrovna dnes jsem v Chizu byla a o tomto jsem nevěděla, škoda :). Ulovila jsi tam už něco?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Komu se stýská po ouchylárnách v Chizu na Husitské, nechť zavítá do nově otevřeného obchodu cca o tři vchody výše (moc pěkný prosklený patrový prostor, kdysi to byl golfový proshop)
    CNV
    CNV --- ---
    Ve všech brněnských Unimodách jsou zítra výprodeje, chystáte se někdo? Mně se nějak nechce, poslední dobou mají v Unimodách v tyhle dny akorát velký kulový...
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    MOUNTBATTEN: Já tam byla před nedávnem,jak jsem psala, a ouchylných věcí tam bylo pomálu,právě mě to docela zklamalo :(.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MOUNTBATTEN: je to pravda, jsou opět noví majitelé a úchylný hadry tam nechtěj
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LIMONADA: onehda tu probehla poplasna zprava, ze v Chizu kabaretnim zmeni sortiment, tzn. bude to normalni Chizo, ne specialka na ulitly hadry.

    Jak tomu je aktualne, nevite nekdo?

    Jinak k te "protivne" zenske - zazila sem tam asi 3, jedina se tvarila neochotne, ale stacilo poprosit o pytle a bez reci podala a vse v poho. Ostatni radej a pomahaj hledat (asi je bavilo,ze shanim hadry pro muze,tak mi v zime pomahaly vybirat budnu a kalhoty:-)) )
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    spis jak psala trans ten na Strasncich
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    BARA_ONLY_ONE: jobyla, jako na me nic moc, ale na velikosti 38-46 oekbny veci akorat dost predrazeny
    ale na malou jksem sehnala pekny veci hm kloboucek, sukynku ,kalhoty a tazku na nadobicko za 200:)
    RENNFRI
    RENNFRI --- ---
    BARA_ONLY_ONE: jop, klasika jako v ostatních Textil Housech, dokud nemaj slevy daj se tam najít hezký někdy i nový věci a výběr mají fakt slušný, v těch slevách je to pak už přece jen horší, ale to je klasika a i tak se tam dá sem tam něco ulovit :-)
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    Už jste některá byla v second handu na Koh-i-nooru? Včera jsem jela kolem, vypadá obrovsky a pro mě je to novinka, nevěděla jsem o něm.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    QUORRA: no ona vypadá protivně, trochu bručí, ale dá se s ní dát do řeči. je fakt že naposled jsme tam byli s riwou, takže jsme při zkoušení začali mluvit o korzetech a byla milá a hodně se zajímala (sama šije)
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    LIMONADA: Tak já se zeptám :). Ale posledně tam byla tak protivná ženská, že bych se bála, že mě kousne, když promluvím.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    QUORRA: pravidelně, ale ne všechny položky. vždycky jednou za čas jim dojde třeba víc kůže, pak zas kostýmy. stačí se zeptat;) ale hodně věcí dávají bokem pro divadlo a další stálé zákazníky.
    LUBOMIR_PTACEK
    LUBOMIR_PTACEK --- ---
    Jessi Arrington: Nenosit nic nového | Video on TED.com
    http://www.ted.com/talks/lang/cze/jessi_arrington_wearing_nothing_new.html
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    hele a v CA maj ted slevy:D
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    Btw, nevíte kdy do toho kabaretního Chiza dodávají nový zboží? Nějak pravidelně nebo prostě jak to přijde? :)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    ja som sa minuly tyzden stavila v Thrift Store na Vinohradoch... veci tam maju pekne, rozvesane na vesiakoch podla farieb a druhu, neposkodene, ale drviva vecsina Sko, ceny tak 50-300 podla urovne, okrem toho tam maju celu sekciu detskych veci, hracky, knihy, kabelky, veci do domacnostni a hromadu zbytocnosti... ma to prijemnu atmosferu, odniesla som si velmi peknu brosnu a hodvabnu satku :)
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    Vcera jsem zoufale selhala a ackoli jsem se zarekla, ze nejdriv vyprodam stare veci a pak teprve koupim cokoli noveho, stavila jsem se v tom sekaci na Horkach (meli akci vse za 60, predtim to bylo za 90, tak mozna v pondeli to bude jeste levnejsi? ;)) a odtahla odtamtud krasnou sukni z nejake tezke indicke latky, halenku a skutecny poklad - japonsky designovy rucne zdobeny hedvabny satek ke kimonu. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam