• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    NICOL
    NICOL --- ---
    děkuji za tip na textile house, nalezeno bez problémů, a uloveno růžové tričko a černý zavinovací svetřík :-)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    TRANQUILITY: jako myslim ze by ti sedly, byly na stojanu vzadu vlevo od pokladny (ne na stojanu se satama, ale na takovym vyberovem)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    MONJIE: tak měli tam nějakej stojen XXL, ale to jsem zkoukla jen zběžně, byli to větší věci než nosím já. Vybrala jsem si svou 46/XL mezi normálníma velikostma, z těch šatů jsem fakt vedle... za šest pětek, krásný...zítra je vezu k mamce aby mi zkrátila o dva centimetry ramínka.
    CNV
    CNV --- ---
    GEISHA: Tak můžem kouknout, jestli maj něco novýho nebo pořád totéž :)
    Kdyby se chtěl někdo přidat, je vitán...
    CNV
    CNV --- ---
    Nechtělo by se vám někomu jít v sobotu hrábnout do Brittexu? (Brno)
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    TRANQUILITY: a co vetsi hadrz maj tam enjaky vyber?
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    LIMONADA: hm, vel. 18, hmmm... budou tam i zítra? :D

    MONJIE: šátky všude, třeba v tom textil house jsem jich viděla dneska mrtě... odnesla si koženej super pásek, tílko a fialový šaty...spokojenost:)))
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    rikam ze jsou hadry mor!
    a nevite kde maj satky? potrebnuju neco novyho na hlavu:D
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    LIMONADA: klobuky vravis? :)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    včera jsem nakoukla u zast. zborovska do "to nejlepsi z druhe ruky" a meli tak krasny cerveny kosilovy propinaci saty, stahnuti v pase na masli, FaF, vel. 18.
    mivaj tam celkove moc pekny veci, a maj tam dost klobouku.

    a tim kohinorem me nedrazdete, nesmim utracet, radsi si pujdu zaplavat=D
    RENNFRI
    RENNFRI --- ---
    TRANQUILITY: to se tam možná potkáme :-) vyrážím taky v 5 akorát že makám na slavii :-)
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    maji do 19
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    a do kolika na té kohinorce mají? Přemýšlím, že se tam zastavím... vyrážím v 5 z práce z Václaváku, tak kdyby se chtěl někdo přidat...
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    Malke: diky za info, to chce nechat dite doma a jit si sama vychutnat a odreagovat se. Posle kdyz jsem sebou dite, to byla ostuda :D
    MALKE
    MALKE --- ---
    MONJIE: Dneska už všechno za 60 (?) - koukala jsem na cedule. Žel jsem měla v kočáru protivného Plivníka, který měl už asi tak dvě hodiny spát a byl podle toho naložen, takže jsem jenom utřela slzu a pokračovala v jízdě autobusem.
    CNV
    CNV --- ---
    GEISHA: Nic, je tam. Akorát se tam dělala rekonstrukce.
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    Tak se mi povedl ulovek. ne teda obleceni, ale v sekaci na Horkach jsem ulovila uplne novy anatomicky polstar z pametove peny za 120 korun! :)
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    ty hadry jsou fakt mor!
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    NICOL: to najdes zarucene:), zastavka tramu kohinor, prejdes semafor, uvidis male tesco po prave ruce, pujdes dal jako by ses vracela po smeru tramvaje... vedle obchod s koly naproti pres silnici hospoda u Frntiska vedle valdeska,nahoru hladove okne.

    A ja tam zas dneska nechala 500
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    tyjo když to čtu,tak asi vyrazim v sobotu dopoledne zase na obchůzku po sekáčích,včera sem zjistila,že mám jen jedny kratáky do práce a většina tílek zažila středověk
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam