• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    NICOL: Asi před dvěma týdnama to bylo.
    NICOL
    NICOL --- ---
    sehnala jsi ty kabelky někdy poslední dobou?? já tam viděla spíše takové "vraky kabelek"..a jediná pěkná - Benetton měla utržené ucho
    MASOO
    MASOO --- ---
    LUCIASHECK: ok, smer mi staci
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MASOO: filtruj, byl tu velkým tématem minimálně měsíc :D ale je to asi 50 metrů od stejnojmené zastávky přímo na hlavní směrem k vršovickýmu nádraží
    MASOO
    MASOO --- ---
    LUCIASHECK: kde tam??? pardon, ale ted si nejsem zadnyho sekace vedoma...
    vubec to jde nejak do kopru mi prijde, se me ted ptala kamoska v jablonci, kam chodim v praze, az prijede, ze by rada zasla a ja nevedela
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MASOO: ja sehnala dve svoje aktualne nejoblibenejsi kabelky u koh-i-nooru
    MASOO
    MASOO --- ---
    vcera luxus sukne 2 kusy Vintage Quasimodo sekac v Platyzu, maji 25% slevu!!!!

    a ted mi jeste poradte, kde maji nejaky dobry vyber kabelek, tasek apod.
    Diky!
    (praha, nejlepe centrum, Ipak, vrsovice, smichov...)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    včera růžovej sekáč na národce, jako hadry dobrý,víc luxusnější,ale třeba 287,- za trígo v sekáči mi příde dost přehnaný ...schizo na arbesáku, stále mají na horní patro slevu 50%
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    PINK CICINKA smazana, na prodej tu je TRZISTE a klub [ Výměna hadříků ] (o vstup zadat Senin) - toto pravidlo je v zahlavi uz notnou radku let, kdyz tu na prodej kluby jsou, prosim dodrzujte to!!
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    LIMONADA: mě se ta modrá líbila:/
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    CAMELLA: nene, ty sem si zkousela taky, a ty meli sirokou sukni a taky mi byly velke (a byly naprosto priserne modre)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    dneska jsem v sekáči na bělehradské za 160,- ulovila nepříliš nošené černé mary-jane Camper :)


    LIMONADA: takové přesně měli i v sekáči na belehradské před cca 2 měsíci. Bohužel mi byly velké :/
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    tak dnes kohinor celkem bida, jedine co tam bylo uzasne byly vintage modre "monterkove" kosilove saty, sice psane GB 12, ale suknova cast je dost mala, vrsek vetsi s vycpavkama ktere pujdou snadno oddelat. plakala jsem ze mi nejsou, protoze jsou presne jako toto

    takze kdo mate zadek velikosti 38-40 a mate radi retro tak nevahejte a bezte pro ne!!!!
    NICOL
    NICOL --- ---
    včera měli také vše za 40,- a dokonce přivezli stojan nového zboží..tak asi doplňují průběžně
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    NIGHTFURY: urcite vyborne, je tam toho prehrsel a dnes vse za 40!
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    TRANQUILITY: pardon , se cervenam az na perdeli :D
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    NIGHTFURY: byla jsem předevčírem, ale kalhoty jsem zkoušela tak 36- 38, těch tam měli dost a pěkný výběr, odhaduju že o trochu větší by se taky našly. Vršky mě moc neuzaujaly
    Ale včera jsem byla V horkách a přišlo mi, že tam mají krásné věci. Ceny tedy vyšší, ale daly se tam najít fakt pěkné kousky, asi nové zboží nebo co
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    JÁ NEJSEM "TRANS". KDYŽ UŽ, TAK "TRANQ" !

    Fuj, zní mi to nějak transsexuálně:D
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    já jsem dneska byla v sekáči v bělehradské (ten prostřední) a odnesla jsem si krásnou uplně novou pencil skirt a oranžové viskozové tričko :)
    po 80,- :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    MONJIE: No nakupovat v sekáči u Koh-i-nooru :D Nevíte někdo, jak jsou na tom s velikostmi 38-40 (vršky) a 42 (sukně, kalhoty)? :))
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    ZUZKAOU: ja mam velikost 48-50 jak kdy a teda nic moc:( spis lepsi jak psala trans na nadrazi Strasnice tam maji pekne kousky, ale treba uz to bylo na kohinorce prebrane. Nicmene ted maj velky slevicky v CA takze hadry za ceny sekacove
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam