• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    já jsem dneska byla v sekáči v bělehradské (ten prostřední) a odnesla jsem si krásnou uplně novou pencil skirt a oranžové viskozové tričko :)
    po 80,- :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    MONJIE: No nakupovat v sekáči u Koh-i-nooru :D Nevíte někdo, jak jsou na tom s velikostmi 38-40 (vršky) a 42 (sukně, kalhoty)? :))
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    ZUZKAOU: ja mam velikost 48-50 jak kdy a teda nic moc:( spis lepsi jak psala trans na nadrazi Strasnice tam maji pekne kousky, ale treba uz to bylo na kohinorce prebrane. Nicmene ted maj velky slevicky v CA takze hadry za ceny sekacove
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MONJIE: um, mám velikost 48 ...
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    a btw. u Kohinoru ted davaji 15% slevu pri zakoupeni zbozi do textile house na Nadrazni 82,Praha 5
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    NIGHTFURY: a co?:D
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    ZUZKAOU: no to nevim jesti je ten sekac u nas dobrej. Ale ja tam ve velikosti xxl nenajdu na sebe nic. Jenom vzdy pro dite:) vcera elastacky HM za 50,- :D
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ZUZKAOU: Už vím, co budu dělat v pondělí :))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Tak ten sekáč u Koh-i-nooru je fakt dobrej. I já, která trpím sekáčovou slepotou jsem si tam odnesla šaty, hedvávbnou halenku a bílé tílko z velmi slušné bavlny. A v pondělí mají dostat nové zboží.
    CHANNAH
    CHANNAH --- ---
    Dnes mi přál sekáčový bůh - nádherný trenčkot za necelé tři stovky, hedvábné šaty za 200 a Zara sukýnka za 30 :)) Vynahradila sjem si dosyta týdenní sekáčovou abstinenci!
    RENNFRI
    RENNFRI --- ---
    ATARKA: víš že už ani nevím o co že jsem to měla zájem? :-D
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    RENNFRI: do pytliku,já sem skleroza,zapomněla sem na tebe jak smrt, moc se omlouvám, ale mám toho nějak fakt moc, budu se snažit to všechno vyfotit,přemeřit a poslat,,,fakt sory !
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    ZUZKAOU: Hmm, že bych to přehodnotila? :-) "Na doma" důležitější :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZANA: no ale nosit punčochy je výrazně pohodlnější, než punčocháče. Nepotrhají se po prvním použití, rozkrok nesjíždí, nic se nezařezává do břicha - naopak, dobrý podvazkový pás drží břicho ve vymezeném prostoru a tak ;-)))
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    MOUNTBATTEN: ZUZKAOU: Díky holky za info a rady, nemusí moc vydržet :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZANA: ebay. A jestli to chceš na nošení, tak hledej alespoň 6, lépe 8 přezkový. A nepočítej s tím, že bude stát desítky, spíš stovky v korunách.

    Pokud chceš aby to jen vypadalo a nemuselo to držet punčochy, tak se dostaneš i k těm destíkám korun bez poštovného.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZANA: v sekacich je to o stesti. Kdyz uz podvazkace maji, jsou to postelovy srandicky, co moc nevydrzi a ve vylozene vetsich velikostech moc neni.
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    V sekáči u metra Ládví mají hodně triček za 49,-, koupila jsem si pět :-)

    Dotaz: nevíte kde se dá pořídit nějaký pěkný podvazkový pás na víc tvarovanou ženu? :-)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    CNV: tu s tím listím chci!!!
    LAIRE
    LAIRE --- ---
    CNV: to chci!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam