• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    ALDEMIK: Jo, a kdybyste se tam někdo chystal se svýma věcma - funguje to tak, že tam člověk přinese, ukáže, oni řeknou berem-neberem, věci sepíšou na dodací list s číslem, který pak člověk má u sebe.

    Na dodacím listu je, že co se do měsíce neprodá, jde do charity, ale není to tak úplně pravda, měsíční lhůta se nedodržuje (bývá to tak tři měsíce nebo sezóna).

    Je tedy potřeba se tam občas (stačí jednou za měsíc) zastavit, zeptat se, co se prodalo a vzít si peníze a po určité době vyřešit, co s tím zbytkem (jestli to mají dát do charity nebo jestli si to odnesete zas domů). Není potřeba ani tak list jako jeho číslo, jinak je to strašně těžko dohledatelné.

    Moje zkušenost je, že tak 3/4 věcí se prodají, většina první dva týdny, pak sem tam něco. Jsou samozřejmě vybíraví při vybírání, protože krámek je malý, nekvalitní hnusy nevykupují. Mají dobrý odhad, co jsou schopni prodat a za kolik. Berou i boty a kabelky.
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Ahoj, prosím o přídání na nástěnku k Bazárku na P6 (Uralská), že dělají i výkup do komise, a to každé úterý. Dík!

    Jinak teď nekupu oblečení prakticky nikde jinde, z poslední doby odtamtud mám dvoje letní šaty za 250 kus, kožené boty za 150, výborné triko za 10. Za 1500 jsem tam kompletně oblíkla svoji sestřičku, obnášelo to asi 25 kusů oblečení. Ceny jsou různé, něco je dost a zbytečně drahé, něco za pakatel (odvíjí se to od ceny, co si na to dá člověk, co to přinesl). Je tam dost dětských oblečků (a pláštěnek), ale část z toho je nová a dražší. Je dobré chodit tam ve středu nebo ve čtvrtek, protože v úterý je výkup.
    MASOO
    MASOO --- ---
    MAGI: jsem pro!
    a taky neco mam, ale jen na vymenu (par kusu, bych je jen vzala ssebou)
    MAGI
    MAGI --- ---
    Ahoj holky stěhuju se a mám mraky hadrů, doplňků, kosmetiky, neplánujete něco na nadcházející týden?
    krom pondělí mohu kdykoliv a potřebuju se toho zbavit a vydělat si na letenku ;))
    případně by to možná bylo možný zorganizovat u mě, ale prostory mám poměrně malý.
    Velikost převážně S, někdy M ale určitě se najde i pár kousků XS či L + boty 37-39
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MASOO: zkus všechny tři, i když já nejvíc lovím v tom prostředním (ale v tom tobě nejblíž jsem zas ulovila ty camperky - teda ty za 160,-)
    MASOO
    MASOO --- ---
    CAMELLA: jo tam jsem nemela cas zajit............ted uz ho mam:)

    MOUNTBATTEN: jo tam vlastne jsou
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MASOO: no v tech hrabarnach praveze jo!
    Ta Na Knizeci neni sockohruza (kdyz jdes do budky, nebo stolu u budky na kraji, ty vzadu uz des jsou) a u mne vedou hrabaci kose v ruzovych sekacich (20,-,40,-,60,-/kus), tam fak objevuju slusny perly!!
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MASOO: já jsem teda v poslední době nakoupila několik věcí pod kilo na bělehradský, skoro naproti od tvy prace :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    no ono dneska uz snad ani neznam sekac, kde by se daly poridit veci pod kilo....
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Ja upe nesnasim ten sekac Na Slupi, hned proti zastavce Albertov, vedle pekarstvi!
    Ty (novy!!) hadry od Rosalindy Mc Gee, nebo Missing JKohny, to mne zabiji!!
    Jediny stesti, ze sice se dycky nadchnu,ale pak si reknu, ze bych to tolik nenosila. A ze z Rosalindiny "namornicky" kolekce tam nic nemaj!
    Tak sem si aspon koupila modrobile pruhatou sukni znacky primark (teda atmosphere).
    Aaachjo, normalne sem zvykla na ty hrabaci sekace, kus 60,- je muju top a tady klidne dve kila davam:-)))
    MASOO
    MASOO --- ---
    ATARKA: diky!
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    MASOO: já kabelky kupuju v schizu ( ted se to už asi zase menuje jinak ) na arbesáku anebo v pidid sekáči na korunní nebo na floře v secondhand marketu
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    NICOL: Asi před dvěma týdnama to bylo.
    NICOL
    NICOL --- ---
    sehnala jsi ty kabelky někdy poslední dobou?? já tam viděla spíše takové "vraky kabelek"..a jediná pěkná - Benetton měla utržené ucho
    MASOO
    MASOO --- ---
    LUCIASHECK: ok, smer mi staci
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MASOO: filtruj, byl tu velkým tématem minimálně měsíc :D ale je to asi 50 metrů od stejnojmené zastávky přímo na hlavní směrem k vršovickýmu nádraží
    MASOO
    MASOO --- ---
    LUCIASHECK: kde tam??? pardon, ale ted si nejsem zadnyho sekace vedoma...
    vubec to jde nejak do kopru mi prijde, se me ted ptala kamoska v jablonci, kam chodim v praze, az prijede, ze by rada zasla a ja nevedela
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MASOO: ja sehnala dve svoje aktualne nejoblibenejsi kabelky u koh-i-nooru
    MASOO
    MASOO --- ---
    vcera luxus sukne 2 kusy Vintage Quasimodo sekac v Platyzu, maji 25% slevu!!!!

    a ted mi jeste poradte, kde maji nejaky dobry vyber kabelek, tasek apod.
    Diky!
    (praha, nejlepe centrum, Ipak, vrsovice, smichov...)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    včera růžovej sekáč na národce, jako hadry dobrý,víc luxusnější,ale třeba 287,- za trígo v sekáči mi příde dost přehnaný ...schizo na arbesáku, stále mají na horní patro slevu 50%
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    PINK CICINKA smazana, na prodej tu je TRZISTE a klub [ Výměna hadříků ] (o vstup zadat Senin) - toto pravidlo je v zahlavi uz notnou radku let, kdyz tu na prodej kluby jsou, prosim dodrzujte to!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam