• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    chacha, dneska v 5element (vedle kabaretniho chiza) jsem ulovila klobouk tonak za 250=D
    ma to pani co prave v chizu prodavala.....
    a maj tam vystavene riwiny viktorianske saty;) hezke dopleni interieru
    TERRA
    TERRA --- ---
    MASOO: 12.8.?
    MASOO
    MASOO --- ---
    jlbjlt | cakebreak blešák / naposled
    http://jlbjlt.net/event/7549
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Skoda, ze TH ma web jen na slovensky pobocky.

    Jinak Na Knizeci - sobota do 12h. urcite, ale tusim,ze i do 13-ti
    Chizo - asivsechnypobockybychrekla - v sobotu do 12h
    Bellitex - sobota do 14h
    Mujsekac - Holtrznice do 14h., Smichov do 13h
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    textil house má dokonce sobotu do tří a neděli do dvou, ale nevím jestli to platí pro všechny. doporučuju na pokladně vzít si vizitku s otvíračkou (já idiot ji samozřejmě někam založila)
    LUSY
    LUSY --- ---
    PERTAKOIN: Textil House mají do sedmi, zda i víkendu si nejsem jista...
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    Máte nějaké tipy na sekáče otevřené o víkendu? (Nebo ve všední den po šesté, ale v to moc nevěřím...) Něco kam není úplně zbytečné chodit, spíš levnější, Praha a dopravně nějak rozumně dostupné (pokud možno poblíž nějakého metra, spíš centrum a sever)? Snad to není úplně sci-fi...
    Vím jenom o tom na Vysočanské a ten už mi poněkud nestačí ;)
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    LADY_CANDAR: a víte někdo, jakou mají otevírací dobu?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Sekac Bellitex v Holesovicke trznice (hala 29) maji akci 50%sleva na VSE. Odectou na pokladne.
    A celkove nemaji vysoky ceny, napr. sem uzmula jak esteticke, tak sportovne funkcni triko puvodne za 40,- (po sleve dvacka, ze)
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    WOCKOO: dekuji :-)
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    SAT_ANN: ulice V horkách, Praha Nusle, zastávka Horky tram č. 11
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    LADY_CANDAR: co znamena na Horkach?
    Znam textilhouse nabrezi, kohinor, tachac, smichov
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    V textil house na Horkach je ted akce vse za 40. A pred par dny jsem tam za 60 ulovila uplne nove, jeste ostitkovane kozene boty :))
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Dnes som bola v podstate prvy krat v sekaci s priatelovou segrou a babickou. Uplna spokojnost. :) Mam tri nove svetriky, satek a baretku. :) Za 330 :D Boli sme na ruzyni ako je vazenie.
    CNV
    CNV --- ---
    No a maminka mi dneska volala, jak se pere kašmír. Že v putovní hrabárně našla kašmírový svetr za deset korun, a protože jsem ji, co se týče zvířecích materiálů, řádné zmasírovala, tak si ho koupila.
    A ještě měli asi za pade kalhotový kostým od Escady, vlněný, prý krásně vypracovaný, ale na vysokou ženskou (prodloužené míry), tak si ho nevzala. Škoda, mohla jsem ho nafotit do pekla jako příklad kvalitní práce.
    MALKE
    MALKE --- ---
    NIGHTFURY: Byla jsem tam včera - taky se jenom podívat:)) Odnesla jsem si takovou jakožejaponskou halenku z Vero Mody, 112 (natrefila jsem na šťastnou půlhodinku či co) - a budu je určitě navštěvovat častějc. Nejblíž mám Modrý pavilon v Krči - ceny podobné, ale tady jsou ošuntělé věci, které vypadají čtyřicetkrát prané (zabrousila jsem tam párkrát ze zvyku, ale jediné, co jsem tam za poslední rok ulovila, byly lodičky), tam za ty samé prachy to fakt vypadá jak nové.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Dnes jsem se byla JEN PODÍVAT v Textile House na Koh-i-nooru.. a mám doma dvě halenky (bavlna, jedna fialová vypasovaná, druhá černá s vázačkou) a blankytně modrou širší sukni ke kolenům :)) sice to nejsou úlovky po deseti korunách (nechápu, jak to děláte), ale 140 Kč za halenku a 170 Kč za sukni, které v téhle kvalitě, barvě, velikosti a střihu v obchodem nevídám, mi nepřijde vůbec moc :) Jsou jako nové - možná i JSOU nové :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    MAGI: omlouvam se, ze jsem nedorazila, ale tohle uz jsem si neprecetla, jela jsem tam bez toho, abych si pockala na nejaky kontakt na tebe a pred barakem mi doslo, ze se tam asi nedostanu, kdyz ani nevim, jak se jmenujes...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    BRUSINKA: jj:-)) ŠÉ je o desetikacku vic:-))))
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    MOUNTBATTEN: takže vlastně ěé, ne? ty tady děláš teda zmatek, achjo;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam