• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    prosím prosím, z důvodu divadelního kostýmu sháním pánský tvídový oblek. Nejlépe nějak barevný (zrzavý??) kam byste mne prosím poslaly?
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    quasimodo ve vladislavově má výprodej: věci za 100 a 170 kč, ale nebyla jsem tam, tak výběr nevím
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    HHANULKA: V sobotu je to nejdražší - nové zboží. Nejlevnější je to středa - pátek - 50kč/1 kg. A svetrů habaděj.
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    prosím poraďte nějaký super levný sekáč....potřebuji levně koupit spoustu svetrů jako materiál.....nebudou použity k nošení, takže kvalita může být pochybná....ideálně něco v centru

    PINK_CICINKA: na webu brit-texu je, že ceny během týdne klesají, takže v sobotu dopoledne je to nejlevnější??
    CNV
    CNV --- ---
    GUDRUN: To se holt stane, no... někdy nic a někdy poklad.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    jinak dneska jsem stravila hodinu na kohinorce v textilhouse, vse za 40, a neodnesla jsem si nic. Nevim, zda tak prebrane nebo smolna ruka.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    SEDMIKRASKA: zitra nebo pozitri, rada. Mam 38, tak nekdo mensi nebo vetsi :-)
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    SEDMIKRASKA: Tak já se tam zítra nakonec nedostanu, škoda.
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    PINK_CICINKA: To nevadí, mě nevadí si koupit zimní:-)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    SEDMIKRASKA: Ano, 50kč za 1kg oblečení :-) Ale šaty jsem tam žádné neviděla.
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    PINK_CICINKA: A prosím tě, to kilo za 50kč mám chápat tak, že 1kg oblečení? Fihaa:-)) ja bych se tam zitra jela podivat, nechce nekdo se mnou? V jine konfekcni velikosti, at si to nekradem pod rukou? :-)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Dnešní report z Brit-texu v Řepí. Strašně moc lidí, ale taky strašně moc věcí. Myslím, že se vyplatí vyrazit klidně i zítra. Kilo za 50 Kč. Velikosti všechno možné 34-20. A hlavně neplánovat, co si koupíte. Měli spoustu kabátů a zimních bund, chápu, že když je venku 36°C, nebude se vám moc chtít kupovat zimní kabát, ale vyplatí se to. V listopadu ho budou shánět všichni :-) A poslední postřeh - pokud máte čas, prohrabte i koše s dětským, jsou tam zamíchané pěkné dospělácké kousky, které maminy neberou a nákupčí do sekáčů se tím neprohrabují. Hodně zdaru, dámy! :-)
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    SEDMIKRASKA: oni tam maju aj outlet a ten je drahsi no... som rada, ze si nasla, ja mam z tych dvoch svoje najlepsie ulovky, zasadne ked tam nakuknem pred vyplatou, tak vtedy maju najlepsie kusy :)
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    Tak jsem dneska byla v těch dvou sekáčích!
    Blíž k IPáku teda nic moc, spíš nic. V tom druhým second street či jak se to nazývá, strašně moc věcí, ale takový napůl šifónový a střihy takový babkovský. Našla jsem tam jedny, tělové s rukávkama, pásek kolem pasu na zavazování vzadu na mašli a černá sukně nad kolena. Pěkný, ale takový až slušný a na to mě moc neužije, nehraju si na paničku. A taky cena, psaly jste tu za 200-300, tyhle sice byly nové, ale i 380 už pro mne bylo hodně. Maximum jsem měla ty 3 kila. Nakonec jsem se šla zeptat, zda tam ještě někde nemají regál se šaty, měli hned u dveří, z druhé strany, tak jsem tam vlítla a našla!! Červenotmavomodrý, do pasu pruhovaný, tmavomodrá sukýnka, střih stejný jako ty předchozí. Prý vypadám jako včelička:-)) Fotky budou nejspíš na blogu, až zítra, ale jsem strašně šťastná. Teď si už jenom přeju, aby léto nikdy neskončilo:-))

    Děkuju za tip, ženský! :-)))
    HEPTA
    HEPTA --- ---
    Ahoj, je tu někdo z brandýsa nad Labem? Funguje tam nějaky sekáč? Díky za info...
    BARA78
    BARA78 --- ---
    Doporučuji nově objevený second hand a bazar pro rodiče a děti (dětské oblečení od mimin po nácitleté, boty, kočárky, autosedačky, hračky, sportovní potřeby a pod.)
    Šternberkova 17, Praha 7 - Holešovice (nedaleko Veletržního paláce).
    Úvodní stránka | Dětská burza U krtka
    http://www.bazar-krtek.cz
    LUBOMIR_PTACEK
    LUBOMIR_PTACEK --- ---
    Nevíte, zda funguje sekáč ve Vosmikově ulici v Libni? Šel jsem dnes kolem, cedule tam mají, ale vchod byl zamčenej a ani žádná cedulka.
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    SEDMIKRASKA: Pak se nezapomeň pochlubit s úlovky. :)
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    JESTERKA_AIENE:
    PINK_CICINKA:
    Vy jste mě utahali za nudli, že tam sjedu hned zítra! :-)
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    SEDMIKRASKA: Já pořídila úžasné šaty (vel. 16, jako nové, asi za 250,-) nedávno v Blanické.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam