• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    dobre dopoledne damy. mam drobny dotaz. shanim jednoucelove bile kalhoty. takze sekac by se asi hodil. Drobny zadrhel je, ze co sem zatim koukala, tak maj vetsinou kratkou otviraci dobu. Nevite o nejakem prazskem co by byl aspon do osmi vecer? nebo je to nerealny pozadavek(jo a aby v nem byla sance sehnat bily kalhoty vel.38)?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    MOUNTBATTEN:
    HHANULKA:
    diky, mrknu, zacnu pomalu obchazet :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    HABRENKA: imo v detskych sekacich by mohlo byt. O detskych vim Hasrficka na Harfe kouda od nadr. Libeen (ulice nA Harfe tusim, je to vedle posty) a pak byl (na jare nove otevreny) sekacek Oukej (?) na Zelivske ulici, esli je to ta, kde jezdi tramvaj od Ohrady vzhuru na Zelvu:-) Byl mezi st. BIskupcova a nakl.nadrazi, bliz k ty bIskupcovy
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    HABRENKA: v sekáči u zastávky Karlínské náměstí měla paní vždycky nějaké těhotenské, ale už jsem tam dlouho nebyla, tak nevím, jaká je situace momentálně...
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    zdravim, nepotkal prosim nekdo v Praze nahodou sekac, kde by meli tehotenske obleceni...? z eshopu nechci riskovat a na mimimrdky a pod odmitam vstoupit... pripadne diky...
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    HONZIK_HAPPY: záleží co přesně bys potřeboval...prostěradla jsem už párkrát koupila v sekáči u zastávky tramvaje Dělnická, mají tam i polštáře...závěsy zase mají v Textile House u Kapitána Jaroše
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    nemaj v nejaky sekaci nejlepe centrum bytovej textil ?
    AIJA
    AIJA --- ---
    MONJIE:
    To já vůbec netuším, ale potřebovala bych!
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    AIJA: juu super:D a myslis ze budou i vetsi hadry?
    AIJA
    AIJA --- ---
    GEISHA:
    Jooo :-)
    AIJA
    AIJA --- ---
    V Brně! :-)
    AIJA
    AIJA --- ---
    Hlásím, že 17. září bude v hansence /Besední dům/ hadrjarmark.
    BERIIJA
    BERIIJA --- ---
    Mě přijde článek na pekle o sekáčích jako jedna velká pitomost.
    Kdo chce, tak si adresy poshání, a obsáhlejší informace o aktuálním vyzásobení každého jednoho sekáče v každém jednom městě - to by bylo nad míru jednotek článků na webu nezaměřeném primárně na sekáče.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Holky, ty kecy o Rumburku a zajmech celkove si nechte na nakej chat, takze vse mimo tema sekace od ted smazu!:-)

    A nahodou mne se napad na clanek na Pekle o sekacich libi. Stejne podle vetsiny sou ty hadry uvaleny a hnusny:-)) A nebudou tam zmineny vsechny sekace prece! (a kdyz uz tady celkem poctive na nastenku davame ty tipy, je to seznam, abecedne razenej, myslim, ze docela prehlednej a ja sem nastavila tento klub verejne viditelnym, tak ten odkaz na nastenku by moh byt nekde "trvaleji" - at uz na Pekle, ci kdo pisete o sekacich na votocvohoz apod.)
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    MAKII: Tu agenturu právě kontaktovala ta víska v jižních Čechách. A znělo to rozumně z obou stran...konec OT.
    MAKII
    MAKII --- ---
    SEDMIKRASKA: Romská otázka se tu už řeší, neříkám že dostatečně, ale jsou projekty např. Agentury pro sociální začleňování v romských lokalitách a ty podle mě běží celkem dobře .. ale je jich málo .. ale to je dost OT

    Byla jste některá poslední dobou v sekáči na Ládví (Praha 8) - já tam šla teď a byla jsem zklamaná, přišlo mi to hrozně probrané a ušnudlané, navíc nastavili ceny paušálně za typ oblečení a dávat za nic moc tílko pade se mi nechtělo :/
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SEDMIKRASKA: Možná si zkus dohledat komplexnější informace, než televizní reportáže. Rozumné obce dané věci řeší už léta a ledaskde úspěšně (často navzdory agenturře pro začleňování, jejichž činnost je povětšinou absurdní), ty idiotské - jako třeba Rumburk prodávají baráky lichvářům a pak se diví, že se jim tam stěhujou problémové rodiny. Končím s OT.
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    ZUZKAOU: včera jsem v událostech v regionech viděla první vesnici, která snad kontaktovala ministerstvo vnitra, že chce řešit romskou otázku v té vísce a rozhodně né tím směrem, že se bude zakazovat pobyt v ulicích atp. Což potěší, když jim dávají šanci. Ale to nemluvíme o Rumburku. Spíš jsem se od začátku vyjádřila špatně.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SEDMIKRASKA: protože se podařilo z občanů rumburka udělat lynčující dav se začala řešit romská otázka? Vážně? Myslím že máš značné rezervy v mediální gramotnosti.
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    ZUZKAOU: V hlavě jsem měla v plánu myšlenku výletu. Nezafinancovala bych se. Ale koukejte, jak je to dobře, protože se začala (aspoň nějak) řešit Romská otázka v ČR. Jenom nesmíme být ke všemu tolik liknaví no.

    MARINNE: Do jisté míry se nenaučili přemýšlet a jsou mnohem více ovlivňováni jinými. Bohužel si myslí, že většinou jsou to jejich myšlenky, v té hlavě. A nebo nemají názor, protože se ho bojí říct. K tomu musí každý člověk dospět sám. Na druhou stranu, dávkovat to jako medicínu by v některých případech neškodilo.


    CNV: Spíš brečej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam