• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    Dekuju Mountbatten za tip na spol.saty v Blanicke. Sice jsem si nevybrala, ale jine veci maji hezke.
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    v textile house na nabrezi kapitana jarose tento i pristi tyden vse za 75,-
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    HABRENKA: V Bazarku v Dejvicich maji. Ne extra moc, ale maji.
    SAL
    SAL --- ---
    PINK_CICINKA: Sakra, nachytalas mě na vlastních švestkách. :)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    BERIIJA: výjimky :) Nechci prudit, ale tohle je poměrně frekventované slovo.
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    JAZDA: textile house na nabrezi kapitana jarose ma do 7
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    BERIIJA: jasny. vyjimky potvrzujou pravidlo:). diky moc. tak to se zkusim vykyblovat zitra driv no. treba se namane i nakej ten poklad. tajne v to doufam, ale nemam na sekacovy poklady nos.
    BERIIJA
    BERIIJA --- ---
    JAZDA: Nemám to tak prochozený jako jiné dámy zde, ale myslím, že jo.
    (pořád připouštím možnost vyjímky, některé mívají i o víkendu otevřeno)
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    BERIIJA: obavala sem se toho. takze bezne mivaj do sesti ty co sou tady doporucovany trebas?
    BERIIJA
    BERIIJA --- ---
    JAZDA: Otvíračka do osmi je vcelku nereálná.
    Možná se najde takový majitel sekáče-workoholik, který v práci bude trávit celý den, ale nesázela bych na to.
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    dobre dopoledne damy. mam drobny dotaz. shanim jednoucelove bile kalhoty. takze sekac by se asi hodil. Drobny zadrhel je, ze co sem zatim koukala, tak maj vetsinou kratkou otviraci dobu. Nevite o nejakem prazskem co by byl aspon do osmi vecer? nebo je to nerealny pozadavek(jo a aby v nem byla sance sehnat bily kalhoty vel.38)?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    MOUNTBATTEN:
    HHANULKA:
    diky, mrknu, zacnu pomalu obchazet :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    HABRENKA: imo v detskych sekacich by mohlo byt. O detskych vim Hasrficka na Harfe kouda od nadr. Libeen (ulice nA Harfe tusim, je to vedle posty) a pak byl (na jare nove otevreny) sekacek Oukej (?) na Zelivske ulici, esli je to ta, kde jezdi tramvaj od Ohrady vzhuru na Zelvu:-) Byl mezi st. BIskupcova a nakl.nadrazi, bliz k ty bIskupcovy
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    HABRENKA: v sekáči u zastávky Karlínské náměstí měla paní vždycky nějaké těhotenské, ale už jsem tam dlouho nebyla, tak nevím, jaká je situace momentálně...
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    zdravim, nepotkal prosim nekdo v Praze nahodou sekac, kde by meli tehotenske obleceni...? z eshopu nechci riskovat a na mimimrdky a pod odmitam vstoupit... pripadne diky...
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    HONZIK_HAPPY: záleží co přesně bys potřeboval...prostěradla jsem už párkrát koupila v sekáči u zastávky tramvaje Dělnická, mají tam i polštáře...závěsy zase mají v Textile House u Kapitána Jaroše
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    nemaj v nejaky sekaci nejlepe centrum bytovej textil ?
    AIJA
    AIJA --- ---
    MONJIE:
    To já vůbec netuším, ale potřebovala bych!
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    AIJA: juu super:D a myslis ze budou i vetsi hadry?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam