• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Dneska jsem ulovila tmavohnědou sukni od Leny Hoschek, tralala, budu s ní zřejmě spát jako s plyšákem. :)))
    MAKII
    MAKII --- ---
    ELODY_MELODY: tak potom poreferuj, já jen chodím roky okolo :)
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    MAKII: dražší? já právě dostala tip, že je to tam levné... tak uvidím
    MAKII
    MAKII --- ---
    ELODY_MELODY: zastávka Ke stírce hned vedle CSOB - ale přijde mi spíš dražší, podle výlohy
    MIAPAKA
    MIAPAKA --- ---
    ELODY_MELODY: Jednu zastávku tramvají na zastávku Ke stírce a v boční uličce je myslím vetešnictví, ale co si pamatuju tak je tam takových obchodů víc...
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    nevíte kde je vetešnictví v Kobylisích? Mělo by to být kousek od metra.Díky!
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Textil house na národce vše za 75 Kč. Viděla jsem tam luxusní lakované lodičky černé, vel. 39 tuším.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Shanim sako na vyssi hubenou postavu. Muze byt panske i damske, neni to na bezne noseni. Nejaky tip kam zajit? Diky.
    SAKJA_PANDITA
    SAKJA_PANDITA --- ---
    na Palmovce ulici za Tv Prima sleva 5O procent na vsechno, obmenujou pry zbozi, da se tam neco poridit, ale moc jsem nekoukala, prodavaji tam i nove veci od Only apod.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    PAJUSAK: fotky ulovku sem patri!:-)
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---

    pokud nepohrdnete fotkou, zde důkaz místo slibů (pardon za kvalitu i obsah fotky), zmíněné fr. sako, vzor je kohoutí stopa. Mountbatten mě prosím kdyžtak smaže
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    musím se "zastat" TH, já chodím pravidelně do toho na Žižkově, nikdy neodejdu s prázdnou a to nechodím na nové kolekce, ale převážně když už je vše za 40,-. Samozřejmě se stane, že jsou věci rozpárané nebo je na nich díra, ale to se doma hned spraví (v "normálních" krámech se podle mě stávají horší věci). Sohlasím s idčkama, co tvrdí, že jde o šťastnou ruku. Mám štěstí na krásně šitá saka Zara, Mexx, nějaká no name francouzská značka atd.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    LUSY: ja mam z TH z kohinorky ted pulku satniku, nakupuju vetsinou v poslednich dvou tydnech (tj kus za 90 a mene) a za ty penize beru i retezcovy svetriky, pokud jsou ve slusne kvalite. Ulovila jsem dost sukni, saka, tricka, kabelky... pokazde odejdu s plnou taskou.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LUSY: ja si malokdy v TH neco koupim. Pro mne vetsinou nezajimavy hadry (i kdyz ale jak jsem u ty Narodni byla naposled, prislo mi to nejlepsi nabidkou ze vsech TH, kde sem kdy byla. Ale taky nic moc)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    BRUSINKA: no právě, já sem si tam vybrala takový jendoduchý naprosto obyč bavlněný trígo se stojáčkem, oba dva rukávy byly lehce poprárutý dole na rantlu a u stojáčku byla dirka, podivala sme se na cenovku a tam 230, bylo to HM, podobný tam ted prodávaj ani ne za dvě kila funglovky

    jinak teda mimo sekáč, ale byla sem v pondělí v telly weill v paladiu a maj tam pěkný barevný slimfit gatě za 599, což fakt de, když v sekáčícvh prodávaj ošoupaný džíny za tři kila
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    LUSY: protože jsem to tam předevčírem vybrala já.. konečně jsem měla kliku:) krásnej kabátek ze zary, 70% vlna, 235 kč a tak. Ale je pravda, že kdyby nebyly ty slevy, tak by mi to přišlo jako předražená hadrárna, chtít za sepranej svetr z hm a podobně 2-3 stovky.. za tu cenu si koupím novej.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    no já sem si v tědle prodejnách za poslední půlrok nic nekoupila, dle mýho pohledu se docela dost zhoršili, začali prodávat víc "hadrů" a eště zvedli ceny ...já si hlavně myslim, že lidid teď víc jak kdy jindy začnou šetřit, takže sekáče budou okupovaný víc než předtim, musíme se s tim smířit .)
    LUSY
    LUSY --- ---
    Tak jsem včera byla poprvé v Textile house na národní, mají 50 % slevy ale výběr žádnej :( To je tam obvyklej stav? Z jinejch Textle house mám lepší pocit ale je pravda že mi přijde že se to zhoršuje všude - asi jak už o nich ví moc lidí...
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Nechce se jít někdo pražskej zejtra cournout po sekáčích? Ideálně jiná velikost než 44 :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam