• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    Dostala jsem v Textile house letáček, kde jsou místa všech poboček. Tady jsou adresy chybějících prodejen na nástěnku:

    Praha 1, Charvátova 11/58 (za obchodním domem My, vedle Humanicu)
    Praha 4, V Horkách 3 (tram 11, zastávka Horky, 50 m od tram zastávky, přes silnici směr pekárna)
    Praha 4, Nuselská 132/499 (tram 11 a bus 139, 106, 124, 188, 150 zastávka Michelská)
    Praha 13 (5), Archeologická 2256/1 (metro Lužiny, areál Billy)
    CNV
    CNV --- ---
    GEISHA: Něco už jsem tam dávala, třeba ty škatulata na Josefský.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    JESTERKA_AIENE: jo, neco tu bylo, ze Chizo prevzal Bellitex. Ostatne, kdyz sem na podzim (rijen?) byla v kabaretnim Chizu,tak ty hadriky mely na sobe cedulku Bellitex.

    KAZDOPADNE PISTE TYDLE UPRESNENI, CO ZMIZELO/PREJMENOVALO SE, JA TO ASAP (zel asi ne v tomto tydnu) PROJEDU A NA NASTE ZMENIM!
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    ATARKA: a na Bělehradské je teď místo Chiza Bellitex. To se ruší nějak plošně, netušíte někdo?
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    ATARKA: Je to tak, 22. se objevila cedule, že 23. končej. Docela rychlovka.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    hlásim, že sekáč na arbesáku, schizo ? je zrušenej, v pátek sem šla kolem a je to prázdný,ale před vánocema sem tam byla několikrát a žádnou ceduli tam neměli,že by to zavírali, ani prodavačky nic neřikaly a najednou už tam neni
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    GUDRUN: To zrovna ne, byla na štendru "exclusive", zase až tak to neumím. :)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    KEMENTARI: takže za 30kc, protoze jim konci kolecko, co? Kdyz nekdo umi :-)
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    LIMONADA: Textilehouse na Narodni.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    KEMENTARI: kde prosimte?

    ja dneska hezkou next sukni s vysokym pasem a ksandami=) sice ne uplne levnou, ale moc peknou a zrejme zcela novou
    sekac v dlouihy, jinak sem tam zahledla ve vyloze pekny pansky boty
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Dneska jsem ulovila tmavohnědou sukni od Leny Hoschek, tralala, budu s ní zřejmě spát jako s plyšákem. :)))
    MAKII
    MAKII --- ---
    ELODY_MELODY: tak potom poreferuj, já jen chodím roky okolo :)
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    MAKII: dražší? já právě dostala tip, že je to tam levné... tak uvidím
    MAKII
    MAKII --- ---
    ELODY_MELODY: zastávka Ke stírce hned vedle CSOB - ale přijde mi spíš dražší, podle výlohy
    MIAPAKA
    MIAPAKA --- ---
    ELODY_MELODY: Jednu zastávku tramvají na zastávku Ke stírce a v boční uličce je myslím vetešnictví, ale co si pamatuju tak je tam takových obchodů víc...
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    nevíte kde je vetešnictví v Kobylisích? Mělo by to být kousek od metra.Díky!
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Textil house na národce vše za 75 Kč. Viděla jsem tam luxusní lakované lodičky černé, vel. 39 tuším.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Shanim sako na vyssi hubenou postavu. Muze byt panske i damske, neni to na bezne noseni. Nejaky tip kam zajit? Diky.
    SAKJA_PANDITA
    SAKJA_PANDITA --- ---
    na Palmovce ulici za Tv Prima sleva 5O procent na vsechno, obmenujou pry zbozi, da se tam neco poridit, ale moc jsem nekoukala, prodavaji tam i nove veci od Only apod.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam