• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    MAKII: mě taky všichni automaticky tykaj,ale já z toho takovou tragedii nedělám .) hlavně teda dělám už několik let s cizincema a ty tykaj automaticky,když maj z protistrany dobrej pocit,... si nalep na záda ceduli ne .)
    MAKII
    MAKII --- ---
    ATARKA: chodím na praxe učit a nemám ráda, když mě školník sepsuje, že se mám přezout.. nebo když mě na konferenci zařadí mezi bandu středoškoláků, co s paní učitelkou prezentují nějaký projekt.. jako jo, někdy to potěší, ale většinou mě to štve, protože mi pak všichni automaticky tykaj.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    MAKII: tak na tom snad neni nic špatnýho ne, já to beru spíš jako lichotku, když v mym věku musim v trafice vytáhnout občanku .)
    MAKII
    MAKII --- ---
    MAKII: a já mám dva "nudný" svetříky a třeba si mě lidi přestanou plést se středoškolačkou :]
    MAKII
    MAKII --- ---
    LUSY: dnes TH nábřeží kapitána jaroše 50% sleva
    LUSY
    LUSY --- ---
    Zkusila bych dnes textile house - nevíte kde jsou teď nějaké slevy nebo alespoň jak je na tom teď ten Na knížecí? Nebo nějaký jiný sekáč s nějakou akcí dnes? Díky
    AIJA
    AIJA --- ---
    Včera jsem zjistila, že U sedmi švábů v Brně je vetešnictví zrušené...nebo nevíte o tom někdo něco? Ten barák se opravuje, ale prý se tam už kvelb neotevře?
    AKI4CE
    AKI4CE --- ---
    jinak podle me je super sekac u veznice v Ruzyni....
    furt tam obmenujou zbozi, maji pravidelny slevy....ted napr. damske halenky za 15 Kc/kus
    vcera jsem tam ulovila super vlneny kabat za 58 Kc ;-) ma sice uplne rozdrbanou podsivku, ale uz pracuju na novy ;-))
    AKI4CE
    AKI4CE --- ---
    vcera v Brit-texu byl jeden zelenej kasmirovej svetr...50% kasmir, 50% acryl....
    lehouckej, vysel by asi na 5 Kc....skoda ze mi neslusel ;-)
    MAKII
    MAKII --- ---
    LADY_LEIA: já zase neumím ty "nudné" kousky..
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    LADY_LEIA: Je to fér, protože jsou to první tak kvalitní kousky, které jsem v sekáči vyhrabala :)) a stály dohromady po slevě tři stovky, nebyl to úlovek za pade jak tady pořád čtu :)
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    NIGHTFURY: to teda vubec neni fer! ja kdyz ulovim kasmirovy ci jinak hrejivy svetr, tak je nudne cerny, sedy nebo hnedy.

    za nejaky barevny bych ruce trhala (obrazne... nebo aspon ne sve vlastni :) ). tak kdybyste nekdo nekde videli nejaky takovy ve velikosti xs-s (34-36) a bylo vam lito ho tam za tu cenu nechat, tak vite, na koho si vzpomenout :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Dnes v Textile house v Michli sleva 30% na všechno a uloven limetkově zelený kašmírový svetr a zářivě modrý zavinovací svetřík, složení mohér, vlna, viskóza a trocha spandexu.. spokojenost :)
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    XENA: do toho starožitnictví jsem vlezla aby mi nebyla dlouchá chvíle při čekání na tramvaj. never more! předražené až běda a tak protivnou bábu za pultem už jsem dlouho neviděla... Bohužel ta vetešárna měla zavřeno, tak zase příště až budu v Praze...Ale cestou domu jsem se zastavila v bazaru v Podbabě a tam jsem ulovila dva rámy na obrazy a jeden malovaný talíř - vše za 400. Je tam takovej příjemnej trochu sešlej pán, ale pasuje do toho krásnýho bordelu úplně parádně :) Doporučuju pro všechny hrabošky se tam zastavit
    XENA
    XENA --- ---
    MAKII: to jsou starožitnosti:-) vetešnictví je vedel cukrárny, které je vidět od stanice Tram ke stírce a pak jedno velké je ještě v trojské, ale mají tam pochybnou otvírací dobu, tam toho mají hodně
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Dnes jsem se stavila v hrabárně Na Knížecí. Celkem slabota. Vytáhla jsem asi dvě halenky za 30 a tím to haslo. Viděla jsem ale pěkné letní šaty v motýlky, vel. 20-22 a asi dva vlnění svetry, odhadem tak M.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CONTINUITY: teda, musim nadsene zaskuhrat nad bazarkem, udala jsem par veci a nalovila dobre, ta bezpenezni smena je skvela,kabat s vlnou, kozenkove sacko, kabelky, saty... a to jsem se chtela jen veci zbavovat :-D
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    Dostala jsem v Textile house letáček, kde jsou místa všech poboček. Tady jsou adresy chybějících prodejen na nástěnku:

    Praha 1, Charvátova 11/58 (za obchodním domem My, vedle Humanicu)
    Praha 4, V Horkách 3 (tram 11, zastávka Horky, 50 m od tram zastávky, přes silnici směr pekárna)
    Praha 4, Nuselská 132/499 (tram 11 a bus 139, 106, 124, 188, 150 zastávka Michelská)
    Praha 13 (5), Archeologická 2256/1 (metro Lužiny, areál Billy)
    CNV
    CNV --- ---
    GEISHA: Něco už jsem tam dávala, třeba ty škatulata na Josefský.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    JESTERKA_AIENE: jo, neco tu bylo, ze Chizo prevzal Bellitex. Ostatne, kdyz sem na podzim (rijen?) byla v kabaretnim Chizu,tak ty hadriky mely na sobe cedulku Bellitex.

    KAZDOPADNE PISTE TYDLE UPRESNENI, CO ZMIZELO/PREJMENOVALO SE, JA TO ASAP (zel asi ne v tomto tydnu) PROJEDU A NA NASTE ZMENIM!
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    ATARKA: a na Bělehradské je teď místo Chiza Bellitex. To se ruší nějak plošně, netušíte někdo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam