• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    RUSALKA: je zastrcenej, vis, kde je tam magistrat, jak se vydavaj opencarty? Ulice Charvatova dle mapy tusim. Tak v ni, jakoze naproti tomu magistratu, teda ten je rohovej a todle je uz v ty ulici hned u psazaze, co z te Charvatovy vede na Narodni
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Holky, kde bych přesně našla ten TextilHouse na Národce? Chodím často okolo, ale ničeho jsem si nevšimla. kde to tam je? .)
    VAACLAV
    VAACLAV --- ---
    MOUNTBATTEN: nevím, zda je nejlepší, ale každopádně patří mezi moje oblíbené. Košile gank, bunda burberry, nike kalhoty, ale třeba i us army kapsáče. Jo a 501...ale je to tak, že buď nějaká totální pecka kterou koupím, i když vlastně v tu chvíli nevím, kdo z kamošů to bude nosit, nebo prostě total nic a zklamaný odchod
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    VAACLAV: ten se dycky zdal jako nejlepsi na pansky obleceni. Je tomu jeste tak?

    Ja tam naposled (leto) koupila ano vec pro muze a ano, byla to panska kodile. Jenze cerna s rudymi plameny:-))))))
    VAACLAV
    VAACLAV --- ---
    MONJIE: pěkný košile mívaj třeba v second handu u metra vysočanská. Onehdy jsem si odnášel Gant košili za asi 120Kč..není to úplně PRG 10, ale podle mne se vyplatí zajet si tam.
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    shanim pansky kosile, nevite kde nejaky paradni sezenu v ramci, nejlepe Praha 10 a za dobrou cenu?:D dekuji
    MAKII
    MAKII --- ---
    ATARKA: u nás se vyká i širší rodině, tyká se jen dětem. třeba mým spolužákům ze střední začali v určitým věku moji rodiče vykat, protože už to nebyli děti.. táta by se třeba divil, že si na nyxu všichni tykají, když se neznají :) ale už mlčím ať nejsem tak OT
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    MAKII: mě taky všichni automaticky tykaj,ale já z toho takovou tragedii nedělám .) hlavně teda dělám už několik let s cizincema a ty tykaj automaticky,když maj z protistrany dobrej pocit,... si nalep na záda ceduli ne .)
    GILRAEN
    GILRAEN --- ---
    Dnes jsem zaregistrovala cedule inzerující Velkoobchod second hand - hrabárna 20Kč/ks. Areál VÚ Běchovice, pokud jste někdo byl poreferujte, já se tam dojdu podívat snad co nejdříve,
    MAKII
    MAKII --- ---
    ATARKA: chodím na praxe učit a nemám ráda, když mě školník sepsuje, že se mám přezout.. nebo když mě na konferenci zařadí mezi bandu středoškoláků, co s paní učitelkou prezentují nějaký projekt.. jako jo, někdy to potěší, ale většinou mě to štve, protože mi pak všichni automaticky tykaj.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    MAKII: tak na tom snad neni nic špatnýho ne, já to beru spíš jako lichotku, když v mym věku musim v trafice vytáhnout občanku .)
    MAKII
    MAKII --- ---
    MAKII: a já mám dva "nudný" svetříky a třeba si mě lidi přestanou plést se středoškolačkou :]
    MAKII
    MAKII --- ---
    LUSY: dnes TH nábřeží kapitána jaroše 50% sleva
    LUSY
    LUSY --- ---
    Zkusila bych dnes textile house - nevíte kde jsou teď nějaké slevy nebo alespoň jak je na tom teď ten Na knížecí? Nebo nějaký jiný sekáč s nějakou akcí dnes? Díky
    AIJA
    AIJA --- ---
    Včera jsem zjistila, že U sedmi švábů v Brně je vetešnictví zrušené...nebo nevíte o tom někdo něco? Ten barák se opravuje, ale prý se tam už kvelb neotevře?
    AKI4CE
    AKI4CE --- ---
    jinak podle me je super sekac u veznice v Ruzyni....
    furt tam obmenujou zbozi, maji pravidelny slevy....ted napr. damske halenky za 15 Kc/kus
    vcera jsem tam ulovila super vlneny kabat za 58 Kc ;-) ma sice uplne rozdrbanou podsivku, ale uz pracuju na novy ;-))
    AKI4CE
    AKI4CE --- ---
    vcera v Brit-texu byl jeden zelenej kasmirovej svetr...50% kasmir, 50% acryl....
    lehouckej, vysel by asi na 5 Kc....skoda ze mi neslusel ;-)
    MAKII
    MAKII --- ---
    LADY_LEIA: já zase neumím ty "nudné" kousky..
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    LADY_LEIA: Je to fér, protože jsou to první tak kvalitní kousky, které jsem v sekáči vyhrabala :)) a stály dohromady po slevě tři stovky, nebyl to úlovek za pade jak tady pořád čtu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam