• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    PAJUSAK: Háje? Super!!!
    PAJUSAK: Platí to i pro ostatní TH? Mám na Kohinorce vyhlédnutý svetřík a kašmírový svetr pro jednoho kamaráda.
    OBLUDAZLA
    OBLUDAZLA --- ---
    PAJUSAK: Na Hajich? To by bylo super. Zjistim a dam vedet, kde to presne bude, pokud nebude nekdo rychlejsi.
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    Hlásím, že TH na Národní třídě má dnes vše za 75,- Kč (velký výběr zimních 3/4 kabátů, svetrů a sak), zítra vše za 60,- Kč. 5.3. bude otevřena nová pobočka na Hájích, přímo na metru - výlez metra, levá strana, kde je Albert (možná přímo nad ním, paní si nebyla jistá). Je to ulice Arkalycká
    ISCH
    ISCH --- ---
    FIALOVYPUNTIK: Myslím, že na Husitské taky 13.2.2012, na 100% napíšu odpoledne, bydlím nad.
    SAL
    SAL --- ---
    FIALOVYPUNTIK: Na knížecí měli myslím taky 13.2., byla jsem tam minulý týden a slečna prodavačka vehementně každému vnucovala jak toto a tamto mají nové a kdesi cosi. Takže jsem to rychle prohlídla a zdrhala.
    FIALOVYPUNTIK
    FIALOVYPUNTIK --- ---
    Nevíte kdy měli novou kolekci v Textile House Na knížecí a Husitské? To všechny TH mají novou kolekci ve stejný den? Ostatní až na Národní totiž měli shodně 13.2.
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    ústecký sekáč zase překvapil - britská poválečná střepinová vesta za 10 kaček (ale vzala jsem ji spíše na kšeft :) + maskáčová neděvkovská halenka, vojenská sáčka + kabát, ruský baloňák, koženková červená top shop sukně... (dohromady za 90,-)
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    TH info: Textil House na Národní má tento týden na všechno zboží slevu 30%. Příští týdny budou slevy stoupat (nová kolekce 5.3.).
    Jo a podle letáčku co mi dali, mají provozní dobu i v neděli (10-14 hod).
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    PAJUSAK: Jo, tak .) Saty jsou prave velmi retro semisove, jsou zelene .)
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    RUSALKA: ono je to zřejmě fotkou, protože já vidím zimní svetrové šaty
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    PAJUSAK: Barva moozna, ale ty puncochy jsou tlusty na zimu, zatimco tyhle satky bych videla jako vecerni k ruznym prilezitostem.
    CNV
    CNV --- ---
    MEMENTO_ISHMENE: Hodně sekáčů má do 6, některé i déle. V sobotu je to horší, pokud nechceš zahrabat v Brittexu, kde je to ovšem poslední dobou kapku bída...
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    RUSALKA: naopak, sice nevidím příliš tu barvu punčoch, ale hodí se k šatům!
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    Přespříští pátek se dostanu do Brna... poradíte mi, zda je některý ze sekáčů (a který a jestli vůbec) otevřen v pátek večer/v sobotu kdykoliv?
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Šatky ze sekáče na Andělu v ulici Na Zatlance za 140 Kč .)) Punčochy samozřejmě černý/tělový, v těhle jsem přišla domů.

    Image Hosted by ImageShack.us
    Image Hosted by ImageShack.us
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    LADY_LEIA: Kdykoliv :) A kdokoli dalsi by chtel tak taky :) Jsou tu toho minimalne dve tasky :)
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    LADY_CANDAR: S a mensi? Mohla bych se nekdy nekam prijit prohrabnout? :)
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    Ahoj, netusite, jestli je v Praze nejaky sekac, ktery by kvalitni veci rovnou vykupoval, pripadne byl ochotny vzit vic veci do komise za nejakou rozumnou cenu? Nebo blesak, v zasade cokoli, kde se to ale da prodat, ne darovat (veci na charitu jsem uz vytridila).

    Mam tu veci od kamaradky, ktere jsem slibila pomoct s prodejem, docela hezke kousky, kdyby nemelo vsechno velikost S a mensi, urcite bych si z toho vybrala sama. Nejak proste nemam cas a silu resit kazdy kousek jednotlive, tri lidi na zkouseni, nez se to proda a tak. Je smirena s tim, ze dostane treba jen pade za kus, ale potrebujem se toho zbavit, pac ona je v tomhle totalne bezradna a ja zavalena jejimi vecmi a nemam to srdce ji je vratit :(

    Pripadne neplanuje se zas nejaky vymenovaci/prodavaci blesak mezi nyxackami? Budu rada za kazdy tip.
    MOJO_RISIN
    MOJO_RISIN --- ---
    ahoj,
    měli byste tip, kde sehnat nějaký kožíšek nebo vestu...aby to bylo chlupatý a nejlíp růžový?
    potřebuju jako kostým do divadla...
    díky za radu
    LOTHEA
    LOTHEA --- ---
    QUORRA: Můžu se tě, prosím, zeptat, kde TH na Lužinách je?
    AIJA
    AIJA --- ---
    Víte o dvou nových? sekáčích na Josefské v tom novém proskleném baráku nad schodama vedle Grandu? Jsou tam dva Genesis, pak je tam nějaké prádlo a Nábytek Jelínek...
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Dneska jsem zjistila, že ani několikátý den akce "vše za 30" v Th nemusí znamenat, že nic nenajdu. Odnesla jsem pár praktických drobností, luxusní (woolmark atd.) vlněnou pouzdrovou sukni a černý girdle v mé velikosti. Boží. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam