• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    PAJUSAK: Barva moozna, ale ty puncochy jsou tlusty na zimu, zatimco tyhle satky bych videla jako vecerni k ruznym prilezitostem.
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    RUSALKA: naopak, sice nevidím příliš tu barvu punčoch, ale hodí se k šatům!
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    Přespříští pátek se dostanu do Brna... poradíte mi, zda je některý ze sekáčů (a který a jestli vůbec) otevřen v pátek večer/v sobotu kdykoliv?
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Šatky ze sekáče na Andělu v ulici Na Zatlance za 140 Kč .)) Punčochy samozřejmě černý/tělový, v těhle jsem přišla domů.

    Image Hosted by ImageShack.us
    Image Hosted by ImageShack.us
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    LADY_LEIA: Kdykoliv :) A kdokoli dalsi by chtel tak taky :) Jsou tu toho minimalne dve tasky :)
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    LADY_CANDAR: S a mensi? Mohla bych se nekdy nekam prijit prohrabnout? :)
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    Ahoj, netusite, jestli je v Praze nejaky sekac, ktery by kvalitni veci rovnou vykupoval, pripadne byl ochotny vzit vic veci do komise za nejakou rozumnou cenu? Nebo blesak, v zasade cokoli, kde se to ale da prodat, ne darovat (veci na charitu jsem uz vytridila).

    Mam tu veci od kamaradky, ktere jsem slibila pomoct s prodejem, docela hezke kousky, kdyby nemelo vsechno velikost S a mensi, urcite bych si z toho vybrala sama. Nejak proste nemam cas a silu resit kazdy kousek jednotlive, tri lidi na zkouseni, nez se to proda a tak. Je smirena s tim, ze dostane treba jen pade za kus, ale potrebujem se toho zbavit, pac ona je v tomhle totalne bezradna a ja zavalena jejimi vecmi a nemam to srdce ji je vratit :(

    Pripadne neplanuje se zas nejaky vymenovaci/prodavaci blesak mezi nyxackami? Budu rada za kazdy tip.
    MOJO_RISIN
    MOJO_RISIN --- ---
    ahoj,
    měli byste tip, kde sehnat nějaký kožíšek nebo vestu...aby to bylo chlupatý a nejlíp růžový?
    potřebuju jako kostým do divadla...
    díky za radu
    LOTHEA
    LOTHEA --- ---
    QUORRA: Můžu se tě, prosím, zeptat, kde TH na Lužinách je?
    AIJA
    AIJA --- ---
    Víte o dvou nových? sekáčích na Josefské v tom novém proskleném baráku nad schodama vedle Grandu? Jsou tam dva Genesis, pak je tam nějaké prádlo a Nábytek Jelínek...
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Dneska jsem zjistila, že ani několikátý den akce "vše za 30" v Th nemusí znamenat, že nic nenajdu. Odnesla jsem pár praktických drobností, luxusní (woolmark atd.) vlněnou pouzdrovou sukni a černý girdle v mé velikosti. Boží. :)
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    Juj, svetr se 40% kašmíru za 40 Kč v Textil House na Lužinách :).
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    LUCIASHECK: ja prave zadny takovy kabat nemam, tak chci stale kozich :) I proto, ze jsem jeden mela po mati, ktery byl skvely, jenze ona ho vyhodila s tim, ze uz byl stary a onoseny :( Stary mozna, onoseny ne.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    KEMENTARI: já vždycky chtěla a už ne :)) zjistila jsem, že ten kabát z pietro filipi, co jsem si onehdá koupila, je lepší než kožich :) Je chlupatej, tenkounkej a přitom hřeje jak ďas :D
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Pak byste některá mohly zajít ke mně domů a vysvětlit rodině, že si ze mě nemají utahovat, když chci nosit v zimě kožich. :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    KEMENTARI: dost kožichů maj taky v exchizu u IPP, ale imho zbytečně drahý
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    KEMENTARI: zrovna kolem nej jezdim skoro kazdy den z prace. Ale nikdy tam nejdu, protoze tady kazdou chvili nekdo pise, ze tam nic nemaji. Nebo uz maji zavreno. Diky za tip, stavim se tam asap.
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    LADY_LEIA: Hodně malý kožichy jsem viděla před týdnem nebo 14 dny v TH na kpt. Jaroše. Vůbec tam měli hodně kožichů.
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    Vim, ze je to asi narocny az nemozny pozadavek, ale kdybyste nekdo videli nekde v sekaci kozich velikosti 34 ci 36, ve kterem by clovek (ja) nevypadal jako krabice na nozickach, muzete mi dat prosim vedet? Verim, ze na me nekde ceka, ale sama jej myslim neobjevim :)
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    ano, potvrzuji, skutečně je v TH na Národní třídě štendr JEN na šaty. Musíte jít dolů, po levé ruce hned po výstupu ze schodů, štendr je mezi stojanem s košilema a svetrama
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    já je fakt viděla dole,jak končí ty divný točitý shody,tak jakoby..zůstane stát u jejich konce a po levé ruce byl štendr jen na šaty.byla jsem tam ve stejnou dobu jako ID Pajuk (příspěvek níže). Způsobily jste, že pochybuju sama o sobě,jestli jsem tam ty šaty fakt viděla :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam