• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    FRANCINE: ja myslela:

    prvni tyden plná cena
    druhy tyden nevím...
    treti tyden sleva 30 - 50 procent sleva
    ctvrty tyden 90 - 60Kc
    paty tyden 60 - 20Kc

    popravde jsem si myslela, ze mají ten cyklus 4 týdenní, ale delsí nez 5 týdnů rozhodně není.

    a chtela jsem si taky ostatní TH zmapovat, protoze nejradsi chodím ten týden 90 - 60kc, to je jeste velmi pekná nabídka.
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    GUDRUN: Aha, tak to beru zpět. Dneska mi to prodavačka na Národní tvrdila, že 4 týdny bývá nové zboží a od pátého týdne výprodej. Při nejbližší příležitosti z nich zkusím vymámit jak to tedy skutečně je.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    FRANCINE: myslim, ze vzdy po peti tydnech je nova kolekce, ne zacinaji slevy. Jeden KH pozoruju zblizka uz pul roku, zda se mi, ze maji novou kolekci kazdy mesic...
    ISCH
    ISCH --- ---
    FIALOVYPUNTIK: Takže na Husitský stejně, nová kolekce bude po 19.3.
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    MOIRAIN: FIALOVYPUNTIK má pravdu, slevy jsou asi momentálně jen na Národní. Paní prodavačka mi to dneska vysvětlila - vždy pátý týden od data nové kolekce začínají slevy.
    OBLUDAZLA
    OBLUDAZLA --- ---
    PAJUSAK: primo nad Albertem je jeste jedno patro, byla tam prodejna nejakeho levneho textilu a lekarna.
    FIALOVYPUNTIK
    FIALOVYPUNTIK --- ---
    MOIRAIN: Slevy mají nejspíš jen na Národní. V ostatních měli nové zboží 13.2., takže slevy ještě nejsou ani v procentech.
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    MOIRAIN: to se přiznám, že nevím, to se musíš zeptat zdejších odbornic :) Ale vzhledem k předešlým diskuzím, kde se psala data nových kolekcí to asi není ve všech TH stejné
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    PAJUSAK: Háje? Super!!!
    PAJUSAK: Platí to i pro ostatní TH? Mám na Kohinorce vyhlédnutý svetřík a kašmírový svetr pro jednoho kamaráda.
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    OBLUDAZLA: Na Hájích, ano, bydlím tam, takže vím, kde paní myslí, ale nevím, zda jsou nějaké prostory nad Albertem, zda to není jen nízkopodlažní budova. Každopádně říkala, že to bude "někde" kolem Alberta. Jak dávají v TH lístek o tom, že bude nová kolekce, tak tam ještě tento TH zařazen není
    OBLUDAZLA
    OBLUDAZLA --- ---
    PAJUSAK: Na Hajich? To by bylo super. Zjistim a dam vedet, kde to presne bude, pokud nebude nekdo rychlejsi.
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    Hlásím, že TH na Národní třídě má dnes vše za 75,- Kč (velký výběr zimních 3/4 kabátů, svetrů a sak), zítra vše za 60,- Kč. 5.3. bude otevřena nová pobočka na Hájích, přímo na metru - výlez metra, levá strana, kde je Albert (možná přímo nad ním, paní si nebyla jistá). Je to ulice Arkalycká
    ISCH
    ISCH --- ---
    FIALOVYPUNTIK: Myslím, že na Husitské taky 13.2.2012, na 100% napíšu odpoledne, bydlím nad.
    SAL
    SAL --- ---
    FIALOVYPUNTIK: Na knížecí měli myslím taky 13.2., byla jsem tam minulý týden a slečna prodavačka vehementně každému vnucovala jak toto a tamto mají nové a kdesi cosi. Takže jsem to rychle prohlídla a zdrhala.
    FIALOVYPUNTIK
    FIALOVYPUNTIK --- ---
    Nevíte kdy měli novou kolekci v Textile House Na knížecí a Husitské? To všechny TH mají novou kolekci ve stejný den? Ostatní až na Národní totiž měli shodně 13.2.
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    ústecký sekáč zase překvapil - britská poválečná střepinová vesta za 10 kaček (ale vzala jsem ji spíše na kšeft :) + maskáčová neděvkovská halenka, vojenská sáčka + kabát, ruský baloňák, koženková červená top shop sukně... (dohromady za 90,-)
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    TH info: Textil House na Národní má tento týden na všechno zboží slevu 30%. Příští týdny budou slevy stoupat (nová kolekce 5.3.).
    Jo a podle letáčku co mi dali, mají provozní dobu i v neděli (10-14 hod).
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    PAJUSAK: Jo, tak .) Saty jsou prave velmi retro semisove, jsou zelene .)
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    RUSALKA: ono je to zřejmě fotkou, protože já vidím zimní svetrové šaty
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    PAJUSAK: Barva moozna, ale ty puncochy jsou tlusty na zimu, zatimco tyhle satky bych videla jako vecerni k ruznym prilezitostem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam