• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    FRANCINE:
    CNV: ten sekáč je tam asi rok,jezdim kolem toho do práce každej den,byla sem tam juknout,ale na mě íbrluxus,pani nepříjemná jak vosina v prdeli .)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    ok, dík:)
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    ale jak píše LUCIASHECK, je možné, že to byl ten vchod vedle, blíž k Humanicu, prodávají tam teď tašky myslím
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    BRUSINKA: cukrárna tam bývala cca před 13 (?) lety, myslím si, že to není ten samý prostor jako je nyní TH, cukrárna tam byla krátce, malá
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BRUSINKA: teta bydlela přímo v tom vchodu v průchodu, na cukrárnu jsme koukali od ní z obýváku... mívali tam nejlepší a největší větrníky (ale abych pravdu řekla, myslim, že to ten samej vchod nebyl, že byla o jeden nebo ob jeden blíž k třídě)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    PAJUSAK: Omlouvám se za OT, ale zajímalo by mě, odkud se vzala ta informace o cukrárně. Bydlím 50 metrů daleko posledních 21 let, ale cukrárnu si tam nepamatuju. Byl by zdroj?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    PAJUSAK: achso, pruchod, diky moc!
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    HABRENKA: už se to tady popisovala, buď půjdeš hlavní ulicí, směr z Můstku, vedle Humanicu je průchod - tak tam. Nebo zadem kolem Tesca, první odbočka doleva je zásobování a druhá je TT, nedá se to přejít, nic jiného tam snad ani není. Bývávala tam cukrárna
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ja se omlouvam za debilitu, ale kde je, prosim, TH na Narodni? vcera jsem ji prosla letmo a nevidela, a ted koukam, ze adresa tu taky neni a nemuzu ji najit... pripadne diky...
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    FRANCINE: bacha na kapitána jaroše, opravujou tam koleje takže tamnejezdí tramvaj,musí se pěšky ze štrossu
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    CNV: Myslím, že se tam vyloupl nově... Řekla bych, že tam mohou prodávat druhorukový nepadělaný sortiment typu Vuitton, za dražší ceny, vzhledem k lokalitě (turisticky vyhledávané).
    CNV
    CNV --- ---
    FRANCINE: To je něco nového? Cca před dvěma týdny jsem tamtudy šla a viděla ho taky. Za výlohou byly boty s logama, asi Vuitton? ale nezkoumala jsem, jestli jsou pravé nebo ne.
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    Všimla jsem si dnes z tramvaje, že v Karmelitské (skoro vedle Subway) je sekáč. Podle rychlého pohledu na soudím na luxusnější typ. Jmenuje se "2nd Chance" a sídlí na Karmelitské 24. http://www.nelso.cz/cz/place/265476

    A druhá věc - na Břevnově, na Bělohorské 68 /zastávka tram Drinopol/ nově vznikl velký dětský sekáč.
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    GUDRUN: Máš recht, to zní pravděpodobněji. A souhlas, týdny 90-60 peněz mám taky nejradši. Příští týden chci zkusit TH Nábřeží Kapitána Jaroše. Dám pak vědět, v jakém jsou stádiu.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    FRANCINE: ja myslela:

    prvni tyden plná cena
    druhy tyden nevím...
    treti tyden sleva 30 - 50 procent sleva
    ctvrty tyden 90 - 60Kc
    paty tyden 60 - 20Kc

    popravde jsem si myslela, ze mají ten cyklus 4 týdenní, ale delsí nez 5 týdnů rozhodně není.

    a chtela jsem si taky ostatní TH zmapovat, protoze nejradsi chodím ten týden 90 - 60kc, to je jeste velmi pekná nabídka.
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    GUDRUN: Aha, tak to beru zpět. Dneska mi to prodavačka na Národní tvrdila, že 4 týdny bývá nové zboží a od pátého týdne výprodej. Při nejbližší příležitosti z nich zkusím vymámit jak to tedy skutečně je.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    FRANCINE: myslim, ze vzdy po peti tydnech je nova kolekce, ne zacinaji slevy. Jeden KH pozoruju zblizka uz pul roku, zda se mi, ze maji novou kolekci kazdy mesic...
    ISCH
    ISCH --- ---
    FIALOVYPUNTIK: Takže na Husitský stejně, nová kolekce bude po 19.3.
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    MOIRAIN: FIALOVYPUNTIK má pravdu, slevy jsou asi momentálně jen na Národní. Paní prodavačka mi to dneska vysvětlila - vždy pátý týden od data nové kolekce začínají slevy.
    OBLUDAZLA
    OBLUDAZLA --- ---
    PAJUSAK: primo nad Albertem je jeste jedno patro, byla tam prodejna nejakeho levneho textilu a lekarna.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam