• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    PINK_CICINKA: tu jsem si hodně prohlížela, zaujala mě ta barva, bylo to něco mezi modrou a zelenou, máš pravdu, byla hodně odřená, ale jinak opravdu krásná
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    PAJUSAK: Já zase pokukovala po tmavě modré. Ale přišla mi hodně jetá, chyběl jí jeden zlatý komponent. A původní cena 350 kč mě teda dostala do kolen.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    PAJUSAK: Jojo, ta hneda me taky zaujala, ale neveslo by se mi tam nic.. .))
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    PINK_CICINKA:
    RUSALKA: včera jsme byly s id LADY_OLIVIE také, jak píšete, stále spousta věcí. Nakoupeno za cca 240,-. Svetr do V, obří černý svetr, propínací svetr atp. Zahlédnuty dvě krásné kožené vintage kabelky - tmavé modrá a hnědá do ruky
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    RUSALKA: Dneska jsem tam také byla, na mě jsem nic nevybrala. Ale viděla jsem pěkné tyrkysové vlněné sako, vel. 38.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    TH u Narodni tridy, vsechno stale za 40, stale jeste pekne veci. Nakup za 120 Kc - sukne, polo triko a sacko .)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SEkac BELLITEX v Holesovicky trznici - z ceny na cemovce u kasy sundaj este 50% !!
    (takze hedvabny satek, aspon podle cedulky:-), mne vysel na osm kacek;-) )
    ANDREIKA
    ANDREIKA --- ---
    ráda bych upozornila na jeden sekáč v Karlíně
    je to Křižíkova 66, zvenku dost nehezky vyhlížející fialové cedule SECOND WEAR, ale uvnitř mi ty kousky přišly poměrně kvalitní a i originalní.
    Bohužel nic nemám, neb jsem tam (ne)prozřetelně vlezla s prázdnou peněženkou.
    ROLNICKATA
    ROLNICKATA --- ---
    NIGHTFURY: Dneska jsem šla kolem, ale řekla jsem si, že nebudu utrácet, tak jsem tam radši ani nešla. Škoda, že nejsou i na dvacku za kus ;)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Dnes v Textile House na Národní všechno za 40, vlezla jsem tam jen tak ze zvědavosti a mám červenou a tyrkysovou klasickou košili, hedvábnou béžovou halenku a tmavě šedý merino svetřík :)
    A v Chizu v Žitné jsem si pořídila černou sukni ke kolenům ze strašně příjemného materiálu, který se u pokladny ukázal být semišem z kozinky. A ještě čokoládově hnědý kabátek s plyšem vevnitř a zajímavým zakončením rukávů :)
    Velmi úspěšný den :)) (Další dnešní nákupy hodím do "Co jste si koupili za "neskejťácké" oblečení?)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    HABRENKA: ona to totiž není Národní, ale Charvátova ulice, do které se dá projít z Národní, nebo z plácku za Májem
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Ony zde zminovany outlet-sekac na Palmovce (nad drogerii Pemi): shanim kalhoty na lyze/bezky a oni je tam meli! Novy. Sice nejaky bonprix, ale material teflon, s tim uz mam kladnou zkusenost. Cerne, bila linka lemu na boku, zateplene, ale ne tluste, za 500-600.
    Pry maj este jedny ve velikosti 36
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    FRANCINE:
    CNV: ten sekáč je tam asi rok,jezdim kolem toho do práce každej den,byla sem tam juknout,ale na mě íbrluxus,pani nepříjemná jak vosina v prdeli .)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    ok, dík:)
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    ale jak píše LUCIASHECK, je možné, že to byl ten vchod vedle, blíž k Humanicu, prodávají tam teď tašky myslím
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    BRUSINKA: cukrárna tam bývala cca před 13 (?) lety, myslím si, že to není ten samý prostor jako je nyní TH, cukrárna tam byla krátce, malá
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BRUSINKA: teta bydlela přímo v tom vchodu v průchodu, na cukrárnu jsme koukali od ní z obýváku... mívali tam nejlepší a největší větrníky (ale abych pravdu řekla, myslim, že to ten samej vchod nebyl, že byla o jeden nebo ob jeden blíž k třídě)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    PAJUSAK: Omlouvám se za OT, ale zajímalo by mě, odkud se vzala ta informace o cukrárně. Bydlím 50 metrů daleko posledních 21 let, ale cukrárnu si tam nepamatuju. Byl by zdroj?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    PAJUSAK: achso, pruchod, diky moc!
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    HABRENKA: už se to tady popisovala, buď půjdeš hlavní ulicí, směr z Můstku, vedle Humanicu je průchod - tak tam. Nebo zadem kolem Tesca, první odbočka doleva je zásobování a druhá je TT, nedá se to přejít, nic jiného tam snad ani není. Bývávala tam cukrárna
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam