• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    HABRENKA: ona to totiž není Národní, ale Charvátova ulice, do které se dá projít z Národní, nebo z plácku za Májem
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Ony zde zminovany outlet-sekac na Palmovce (nad drogerii Pemi): shanim kalhoty na lyze/bezky a oni je tam meli! Novy. Sice nejaky bonprix, ale material teflon, s tim uz mam kladnou zkusenost. Cerne, bila linka lemu na boku, zateplene, ale ne tluste, za 500-600.
    Pry maj este jedny ve velikosti 36
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    FRANCINE:
    CNV: ten sekáč je tam asi rok,jezdim kolem toho do práce každej den,byla sem tam juknout,ale na mě íbrluxus,pani nepříjemná jak vosina v prdeli .)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    ok, dík:)
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    ale jak píše LUCIASHECK, je možné, že to byl ten vchod vedle, blíž k Humanicu, prodávají tam teď tašky myslím
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    BRUSINKA: cukrárna tam bývala cca před 13 (?) lety, myslím si, že to není ten samý prostor jako je nyní TH, cukrárna tam byla krátce, malá
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BRUSINKA: teta bydlela přímo v tom vchodu v průchodu, na cukrárnu jsme koukali od ní z obýváku... mívali tam nejlepší a největší větrníky (ale abych pravdu řekla, myslim, že to ten samej vchod nebyl, že byla o jeden nebo ob jeden blíž k třídě)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    PAJUSAK: Omlouvám se za OT, ale zajímalo by mě, odkud se vzala ta informace o cukrárně. Bydlím 50 metrů daleko posledních 21 let, ale cukrárnu si tam nepamatuju. Byl by zdroj?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    PAJUSAK: achso, pruchod, diky moc!
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    HABRENKA: už se to tady popisovala, buď půjdeš hlavní ulicí, směr z Můstku, vedle Humanicu je průchod - tak tam. Nebo zadem kolem Tesca, první odbočka doleva je zásobování a druhá je TT, nedá se to přejít, nic jiného tam snad ani není. Bývávala tam cukrárna
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ja se omlouvam za debilitu, ale kde je, prosim, TH na Narodni? vcera jsem ji prosla letmo a nevidela, a ted koukam, ze adresa tu taky neni a nemuzu ji najit... pripadne diky...
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    FRANCINE: bacha na kapitána jaroše, opravujou tam koleje takže tamnejezdí tramvaj,musí se pěšky ze štrossu
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    CNV: Myslím, že se tam vyloupl nově... Řekla bych, že tam mohou prodávat druhorukový nepadělaný sortiment typu Vuitton, za dražší ceny, vzhledem k lokalitě (turisticky vyhledávané).
    CNV
    CNV --- ---
    FRANCINE: To je něco nového? Cca před dvěma týdny jsem tamtudy šla a viděla ho taky. Za výlohou byly boty s logama, asi Vuitton? ale nezkoumala jsem, jestli jsou pravé nebo ne.
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    Všimla jsem si dnes z tramvaje, že v Karmelitské (skoro vedle Subway) je sekáč. Podle rychlého pohledu na soudím na luxusnější typ. Jmenuje se "2nd Chance" a sídlí na Karmelitské 24. http://www.nelso.cz/cz/place/265476

    A druhá věc - na Břevnově, na Bělohorské 68 /zastávka tram Drinopol/ nově vznikl velký dětský sekáč.
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    GUDRUN: Máš recht, to zní pravděpodobněji. A souhlas, týdny 90-60 peněz mám taky nejradši. Příští týden chci zkusit TH Nábřeží Kapitána Jaroše. Dám pak vědět, v jakém jsou stádiu.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    FRANCINE: ja myslela:

    prvni tyden plná cena
    druhy tyden nevím...
    treti tyden sleva 30 - 50 procent sleva
    ctvrty tyden 90 - 60Kc
    paty tyden 60 - 20Kc

    popravde jsem si myslela, ze mají ten cyklus 4 týdenní, ale delsí nez 5 týdnů rozhodně není.

    a chtela jsem si taky ostatní TH zmapovat, protoze nejradsi chodím ten týden 90 - 60kc, to je jeste velmi pekná nabídka.
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    GUDRUN: Aha, tak to beru zpět. Dneska mi to prodavačka na Národní tvrdila, že 4 týdny bývá nové zboží a od pátého týdne výprodej. Při nejbližší příležitosti z nich zkusím vymámit jak to tedy skutečně je.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    FRANCINE: myslim, ze vzdy po peti tydnech je nova kolekce, ne zacinaji slevy. Jeden KH pozoruju zblizka uz pul roku, zda se mi, ze maji novou kolekci kazdy mesic...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam