• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    EELISHKA: sorry, ale třetí řádek v adresách na nástěnce.
    "Praha 1
    * Dlouhá | Second Hand Market
    * Dlouhá 39 (u Divadla v dlouhe) | Chizo
    * Charvátova 11/58 | Textile House (za obchodním domem My, vedle Humanicu)"
    EELISHKA
    EELISHKA --- ---
    MOUNTBATTEN: tohle na nyxu fakt miluju, neni nad to tady někoho shodit a řikat o něm jak je neschopnej... ono mezi náma, napsat pár slov asi taky moc bolí, co ;) jen mě neba číst "všechno" tady a na nástěnce to neni. když už ses odhodlala to komentovat, tak si místo toho "bože a kurva" mohla rovou napsat kde tj a bylo by ne?? ;))
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    boze, kurva, boze!!!!

    No nic, pravda je, ze sem nastenku neaktualizovala, ale tu stejne lidi nectou:-) To vic verim, ze umi si precist klub, obzvlaste kdyz se v nem TH na Narodce resi tak z 80% proti jinym sekacum. Ale ono to taky asi boli:-)))))
    EELISHKA
    EELISHKA --- ---
    HHANULKA: mohla bys mi poradit, kde na Národní je Textile House? dík ;)
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    Dnes a zitra TH Narodni vse za 20 Kc. V nedeli 4.3. je zavreno. Je to tam docela prebrany, ale da se natrefit na zajimavejsi kousek. (Odnesla jsem si sportovni 7/8 platene gate a sukni).
    CNV
    CNV --- ---
    AIJA: Cože? Vždyť tam je prakticky hned vedle E+B!
    TERRA
    TERRA --- ---
    MOUNTBATTEN: No asi jo ale to jejich meneni nazvu me dost unavuje a nezapojuju se, koncim u Loopu:-)))))
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    MOUNTBATTEN: Jojo, je tam Chizo :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    MOUNTBATTEN: anebo revenge .)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    TERRA: neni Lopp dnes uz Chizo?:-)
    TERRA
    TERRA --- ---
    ELISAVETTA: Ja ti bohuzel neporadim, jen rada navstevuju tohle auditko a ted se malicko stydim za ty minusy, co ti nekdo dal za obycejny dotaz;)Ale driv kdyz jsem hodne nakupovala jsem clkm peknostavovy botky vidala v Loopu ve Stepansky-roh s Zitnou...A vubec ty Loopy (driv Genesis) kterych je vic po Praze, oplyvaj velikym vyberem zato ceny jsou pomerne vysoky, nicmene zadna hrabarna, vsechno pekne srovnany, ocenuju.
    Hodne stesti papa
    AIJA
    AIJA --- ---
    Hlásím v Brně na Hybešce nový sekáč /místo drogerie Jasmín/. Mají poloviční slevy, jedou druhý den, stále doplňují zboží a dá se vybrat...
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    HHANULKA: ano, trvají, buď bude vše za 40,- Kč nebo "už" za 30,-Kč. Otevřeno v sobotu i v neděli. V sobotu bude trochu blázinec, budou připravovat novou "kolekci"
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    Slevy v Textile House na Narodni porad trvaji? kdosi psal, ze nova kolekce bude 5.3....maji otevreno v sobotu?
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    PINK_CICINKA: tu jsem si hodně prohlížela, zaujala mě ta barva, bylo to něco mezi modrou a zelenou, máš pravdu, byla hodně odřená, ale jinak opravdu krásná
    ELISAVETTA
    ELISAVETTA --- ---
    Zdravím všechny sekáčový příznivce, prosím, dokázal by mi někdo poradit sekáč, kde mají pěkný boty za dobrý ceny - styl kecky. Díky moc!!!
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    PAJUSAK: Já zase pokukovala po tmavě modré. Ale přišla mi hodně jetá, chyběl jí jeden zlatý komponent. A původní cena 350 kč mě teda dostala do kolen.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    PAJUSAK: Jojo, ta hneda me taky zaujala, ale neveslo by se mi tam nic.. .))
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    PINK_CICINKA:
    RUSALKA: včera jsme byly s id LADY_OLIVIE také, jak píšete, stále spousta věcí. Nakoupeno za cca 240,-. Svetr do V, obří černý svetr, propínací svetr atp. Zahlédnuty dvě krásné kožené vintage kabelky - tmavé modrá a hnědá do ruky
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    RUSALKA: Dneska jsem tam také byla, na mě jsem nic nevybrala. Ale viděla jsem pěkné tyrkysové vlněné sako, vel. 38.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam