• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    AKI4CE
    AKI4CE --- ---
    jo a pro vsechny z Prahy 6 - kdyby jste uz nevedeli, kam ze staryma hadrama, ale i knizkama, nadobim, hrackama, povlecenim etc. tak v ulici Za Hládkovem 973/4 je "Charity shop" od Diakonie Broumov...

    cast veci prodavaji v obchode, cast jde na charitu a ceny jsou tam srandovni....od koruny do padesati max....a jeste se pokazde pani pta, jestli ti jako cena vyhovuje, jestli to jako neni moc ;-)

    vcera uloveno super manzestrove sacko za 40 Kc, latka odhadem 50 bavlna, 50 vlna cca 2 metry za 15 Kc...satek viskoza/hedvabi za 10 Kc ;-)
    minule saty od La famme Mimi za 50 Kc....hedvabne, nove jeste s visackami....PC pres 2000
    AKI4CE
    AKI4CE --- ---
    v Ruzyni prave obmenujou prubezne, nekolikrat za den tam ty holciny roznasej...
    a i hrabarnu doplnujou kazdej den....uz se mi tam stalo, ze jsem tam byla na hodku dopoledne, pak jsem musela neco vyridit a odpoledne jsem se tam jeste sjela podivat a v hrabarne za 10 kc byly asi patery cerstve vytridene kalhoty...
    takze jsem si tam ted zakazala jezdit, protoze jinak budu mit byt definitivne velky...

    TURMAWEN: Swiss....tam maji ceny koncici na 8 ;-)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    KEMENTARI: mám dojem v pondělí, že jsem tam zaslechla
    TURMAWEN: HB nebo tak neco, takze swiss, ze.)
    TURMAWEN
    TURMAWEN --- ---
    EUCHENIE: Brittex nebo Swiss?;)
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Boží!
    Který den berou v Ruzyni zboží, nevíš? Abych věděla, kdy je nejlepší tam jet...
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    tak dnes jsem byla poprve v ruzyni, mam to 3,5 km od baraku pres les a casu dost, a malej byt, omg.)

    493 all together
    nejdraysi je diskopickotricko za 98, vlevo dole 2x leginy, horni cast 2x bila latka - pozadi na fotky

    ISCH
    ISCH --- ---
    TH na Husitské - vše za 90,--
    EELISHKA
    EELISHKA --- ---
    okey, tak mi naházejte mínusy a já budu doma brečet! :) každopádně díky za odpověď!!
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    EELISHKA: uz sem to na Nastenku dala.

    A ano, mohla jsem napsat poar slov, stejne jako Ty si mohla nebyt lina a misto teto hlupoucke obhajoby sis mohla klub precist, staci par prispevku zpet.
    Take to na Nyxu miluju, tu lenost cist:-P
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    EELISHKA: sorry, ale třetí řádek v adresách na nástěnce.
    "Praha 1
    * Dlouhá | Second Hand Market
    * Dlouhá 39 (u Divadla v dlouhe) | Chizo
    * Charvátova 11/58 | Textile House (za obchodním domem My, vedle Humanicu)"
    EELISHKA
    EELISHKA --- ---
    MOUNTBATTEN: tohle na nyxu fakt miluju, neni nad to tady někoho shodit a řikat o něm jak je neschopnej... ono mezi náma, napsat pár slov asi taky moc bolí, co ;) jen mě neba číst "všechno" tady a na nástěnce to neni. když už ses odhodlala to komentovat, tak si místo toho "bože a kurva" mohla rovou napsat kde tj a bylo by ne?? ;))
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    boze, kurva, boze!!!!

    No nic, pravda je, ze sem nastenku neaktualizovala, ale tu stejne lidi nectou:-) To vic verim, ze umi si precist klub, obzvlaste kdyz se v nem TH na Narodce resi tak z 80% proti jinym sekacum. Ale ono to taky asi boli:-)))))
    EELISHKA
    EELISHKA --- ---
    HHANULKA: mohla bys mi poradit, kde na Národní je Textile House? dík ;)
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    Dnes a zitra TH Narodni vse za 20 Kc. V nedeli 4.3. je zavreno. Je to tam docela prebrany, ale da se natrefit na zajimavejsi kousek. (Odnesla jsem si sportovni 7/8 platene gate a sukni).
    CNV
    CNV --- ---
    AIJA: Cože? Vždyť tam je prakticky hned vedle E+B!
    TERRA
    TERRA --- ---
    MOUNTBATTEN: No asi jo ale to jejich meneni nazvu me dost unavuje a nezapojuju se, koncim u Loopu:-)))))
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    MOUNTBATTEN: Jojo, je tam Chizo :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    MOUNTBATTEN: anebo revenge .)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    TERRA: neni Lopp dnes uz Chizo?:-)
    TERRA
    TERRA --- ---
    ELISAVETTA: Ja ti bohuzel neporadim, jen rada navstevuju tohle auditko a ted se malicko stydim za ty minusy, co ti nekdo dal za obycejny dotaz;)Ale driv kdyz jsem hodne nakupovala jsem clkm peknostavovy botky vidala v Loopu ve Stepansky-roh s Zitnou...A vubec ty Loopy (driv Genesis) kterych je vic po Praze, oplyvaj velikym vyberem zato ceny jsou pomerne vysoky, nicmene zadna hrabarna, vsechno pekne srovnany, ocenuju.
    Hodne stesti papa
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam