• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    E_T_
    E_T_ --- ---
    TERRA: To mě mrzí, netušila jsem, že sis s tím dala až takovou práci. TH mám hned u práce, tak jsem tam mrkla. Byla jsem tam poprvý.
    TERRA
    TERRA --- ---
    E_T_: Tak to mas smulu, protoze ja ti nabizela veci a jeste jsem tady kvuli tobe stravila 2 hodiny hledanim hadru ktery mam v krabicich abych ti neco vybrala a pujcila nebo zadaco a ty si tady jeste ztezujes na ceny;)))njn tvuj boj:D
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    E_T_: Zkus vytrvat, až zase budou mít akce vše za 90,-, 70,-, 40,-... myslím, že jsou postupně dolů až na 30,-.
    E_T_
    E_T_ --- ---
    FRANCINE:
    KEMENTARI:
    TERRA:
    včera jsem byla v Textile House za Tescem. Styl přesně takový, jaký potřebuji, nicméně ty ceny! Všechno co by se mi hodilo, tak přes 250 a sako za 450. A to bez doplňků. Investice do jednoho 80s večírku dost vysoká.

    To by člověk nevěřil, jak je pracné sehnat hnusné hadry :D :D :D
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    precist si hned prvni vetu na nastence je strasne narocny cin, ktery zvladaji pouze supersamci s inteligenci billa gatese: Secondhandy s panskym oblecenim : takrka v kazdem secondhandu je sekce, ci minimalne stojan s panskym oblecenim. Ciste zamereny jen na panske odevy vsak jiz neni (znam), ale dobrou zasobu muzskych odevu nabizi pobocky Genesis (nyni Chizo, ci Looop), Second hand land (cela CR), anglicky secondhand v Blanicke ul. (Praha), Senior bazar (Karoliny Svetle, Praha), dvoupatrový second hand v Praze ve Vysocanech...
    TARI
    TARI --- ---
    nějaké secondhandy s pánským oblečením? Věci na normální nošení-džíny, manžestráky, trička..
    TERRA
    TERRA --- ---
    E_T_: A rada daruju:-)
    TERRA
    TERRA --- ---
    E_T_: Jezis, to ja bych asi neco mela:-)))No asi urcite:o)
    Posta...:D:D
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    PAJUSAK: já tam byla v úterý a moc nenadchlo tedy, věci dosti drahé, za ceny skoro vyšší, než do kterých jdou věci třeba HM ve výprodejích...
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    E_T_: Dneska jsem byla v Ruzyni; divného oblečení tam mají dost, ale jestli to má být výrazné, barevné a ulítlé, budou asi lepší ty TH po Praze.
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    E_T_: Jestli sháníš po Praze, tak doporučím Swiss sekáč v Ruzyni, je to velká hrabárna (přesná adresa viz nástěnka). Asi před měsícem jsem tam koupila košili alá 80.-90., pestrobarevnou s ramenními vycpávkami za 8 korun (mají toho spoustu). Nebo bych zkusila pobočky Textile House, kde mají sekce Vintage.
    E_T_
    E_T_ --- ---
    sháním oblečení ve stylu 80s - aneb čím hůř to vypadá, tím líp. za odvoz, drobnost popř. i vypůjčení - barevné lesklé elasťáky, walkmana (i nefunkční), džínová vesta, kalhotové sukně, laury (dřeváky), cvičky (jarmilky), návleky, klidně i pionýrská uniforma.......prostě cokoli ať je na večírku sranda :)
    Pokud se u vás ve skříni tyto poklady najdou, ráda vás jich během víkendu nebo příštího týden zbavím.
    pokud znáte sekáč za pár šupů, kde by tyhle hrůzy prodávaly, tak prosím o info :) dík
    GAMETKA
    GAMETKA --- ---
    jasny no, ty pytle to tak je ... kdyz mam najem 4000kc, prumer hadr 200kc, musim za mesic prodat min. 20 ks + vyplata pro me ... hm, to nevim teda ... nepocitam ty vstupni vklady a nakup pytlu
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    GAMETKA: jo, jakoze provozovani. Bylo to jeho (nebo frenciza nejaka? uz nevim,ale myslim, ze ne.) Pronajal si prostor, prvni na Ujezde, druhy v Nuslich, sam si dojednaval vyzvednuti hadru, sam sedel za kasou, sam tridil a daval cenovky.... moc to nerejzovalo:-)

    Navic mam pocit i ze bylo omezeni, kdyz ma smlouvu s dodavatelem-velkoobchodem XY, tak nemuze mit jiny dodavatele, tzn.ani nemoh delat vykup satstva (sem mu rikala,ze mu dam do komise sve hadry a pry nemuze). Jinak vyber hadru probihal tak,ze ve velkoobchode byly v nabidce pytle s druhem zbozi. Ale on si nemoh vybrat veci z pytle, musel vzit pytel (moph se do nich kouknout, to jo) a na krame si to roztridit (proto sou levny sekace,kde z pytle vylozej vsecko a tak kus muze stat par fufni. Ty drazsi pytel proberou, vezmou z nej trebas jen 3 kousky, ale aby se jim pytel zaplatil,tak cena na tom haderku je vyssi)
    GAMETKA
    GAMETKA --- ---
    vedeni (osoby) kramu? vedeni jako otevreni? ... takze nic moc?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    GAMETKA: muj znamej, ale je to tak osm let zpet, mel sekac, vlastne v prubehu casu dva a esli mu vedeni (nejdriv v jednom, druhy v prvnim) vydrzelo dva roky, tak to je hodne:-(
    GAMETKA
    GAMETKA --- ---
    CAU,
    mam dotaz. Nemate nekde zkusenosti s otevrenim vlastniho sekace?Co to obnasi, zda se to dnes vyplati, kolik se da vydelat? Diky
    MASOO
    MASOO --- ---
    GUDRUN: to mas recht, me plete to tesco tam

    ale jarni bundicka nic, tak zkusim knizeci cestou z prace
    ISCH
    ISCH --- ---
    TH Husitská - vše za 60,--
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    KEMENTARI: to se mi libi vic :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam