• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    ANDREIKA
    ANDREIKA --- ---
    MOUNTBATTEN: Módní Kouč funguje, plus bych na tu nástěnku možná přidala toto: [ ANDREIKA @ Second handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct? ]
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    eh,ne ejtys, fifties sem myslela!:-)) Stepfordska panicka do postele proste:-))
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    v sekaci na slupi, hned u zastavky albertov vedle pekarstvi maj dost nove navezenych novych hadru Rosalita Mc Gee! Sukne, saty, plaste i prsiplaste....
    ...a na figurine, co visi na zdi, jsou bozi saty-prehoz: zavinovaci vrsek, skladana siroka sukne po kolena, nu takovej ejtys styl. Jenze je to z prusvitnyho sifonu!! Fakt zajimaci (zel sem tlustoch,je to UK 12 a ja to v pase sice zapla, asle moc nasponovane. A posunout si knoflicky by znamenalo malo zavinuty dekolt;-) )
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Sobotní výměnný bazar dámského oblečení : Bio Zahrada - kavárna a bio obchod (Belgická, Praha, Vinohrady)
    http://www.bio-zahrada.cz/cs/bio-akce/sobotni-vymenny-bazar-damskeho-obleceni
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MONROE: v Genesis (?) na Josefske, proste v tom prosklenem pulobloukovem, kde jsou 2 sekace vedle sebe, meli v utery v prvnim slevu 50% na zimni obleceni. No a ten vedle je genesisi vyprodej: 49,-/kus
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    MONROE: nerozumím otázce.. Třeba unimoda na cejlu jede od pondělí do pátku za 66-22kč, takže tam jsou slevy od úterý.
    MALKE
    MALKE --- ---
    PINK_CICINKA: Promiň, myslela jsem v Uhříněvsi, tam je ten cyklus od čtvrtka.
    FITH
    FITH --- ---
    PINK_CICINKA: Jj, v sobotu a v neděli je to za 175/kg, pondělí, úterý 125/kg, středa, čtvrtek pátek 50/kg...
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    MALKE: Počkej, nové zboží měli vždycky v sobotu, ne?
    MALKE
    MALKE --- ---
    PINK_CICINKA: Byla jsem v Řepích tuhle v sobotu (cyklus začíná ve čtvrtek) a stálo to za velké kulové. Vzala jsem sice košili, pásek a takové srandabody, ale spíš abych měla dojem, že jsem tam nebyla nadarmo.
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Mám pocit, že Brit-tex začíná jít dost do háje. Před 14 dny jsem byla v Uhříněvsi (první den kilo/50kč) a naprosto nic jsem si neodnesla. Včera totéž v Řepích. Máte stejnou zkušenost nebo mám jenom smůlu?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ad: modni kouc- nefunguje mu web, ale kdyz sem karlinem (pred)minuly tyden jela, tak minimalne napis nad obchodem tam byl.
    FILDELIN
    FILDELIN --- ---
    MOUNTBATTEN: super, díky :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    FILDELIN: no dobry, ja sem zjistila, ze sem sekace na Sokolovsky v Karline zas hodila do Prahy 9:-))
    To musim predelat a mam pocit, ze i neco chybi.
    Ale tak zkus sekace na ty Sokolovsky, okolo Krizikova- Karlin.nam (popr.Florenc).
    Je tam MODNI KOUC (esli ted nekdy nezavrel), pak takovy maly, vedle kurat:-), s britskou vlajkou a pak este jeden novejsi, nedavno ho tu nekdo zminoval. Je to prochazka tak mezi dvema zastavkama;-)
    FILDELIN
    FILDELIN --- ---
    dík za radu, toužila jsem spíš ale po nějakém doporučení kam má cenu jít..chtěla jsem se přesně vyhnout tomu abych obcházela všechny..ale dík. Nástěnku s trasou porovnat zvladnu, na to jsem dost velka :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    FILDELIN: tak se koukni do mapy, kudyma pojedes a porovnej s nastenkou, ne? Karlinsky i Dejvicky sekaqce tam naky zapsany sou! To zvladnes, ses uz velka:-)

    (vim, ze na todle pomuze ta interaktivni guglmapa, brzo se na ni vrhnu. A taky vim, ze existence te mapy nepomuze vymizeni takovych dotazu:-)) )
    FILDELIN
    FILDELIN --- ---
    Můžete mi poradit nějaké sekáče na trase Dejvice - Karlín? Díky moc :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    MOUNTBATTEN: hmm, se tam nsk juknu,danke za info .)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    AIJA: tyyyjo, skoda! (popravde ale bych nestihala, vracela sem se do Praglu hrozne brzo a protoze skoleni skoncilo hodne necejkane brzo,tak jsem mela pred odjezdem busu pul hodky cas, tj.tak akorat projit Josefskou:-) )
    Kazdopadne diky za tip!!

    btw:TH u Maje vcera 75,-/kus. A uz nebudou rezervovat veci do pristiho dne, maj toho plno za pultem a lidi si pro to nechodi, nebo prijdou, ze to vlastne nechtej (=pri cekani u kasy sem vyslechla dohadovani se pokladnich:-)) )
    AIJA
    AIJA --- ---
    MOUNTBATTEN:
    Mělas dát vědět, nasměrovala bych tě na Křenovou do francouzského sekáče.
    Mívají tam i docela ulítlé oblečení. Jejich výlohy mají šmrnc...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam