• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    FILDELIN: tak se koukni do mapy, kudyma pojedes a porovnej s nastenkou, ne? Karlinsky i Dejvicky sekaqce tam naky zapsany sou! To zvladnes, ses uz velka:-)

    (vim, ze na todle pomuze ta interaktivni guglmapa, brzo se na ni vrhnu. A taky vim, ze existence te mapy nepomuze vymizeni takovych dotazu:-)) )
    FILDELIN
    FILDELIN --- ---
    Můžete mi poradit nějaké sekáče na trase Dejvice - Karlín? Díky moc :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    MOUNTBATTEN: hmm, se tam nsk juknu,danke za info .)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    AIJA: tyyyjo, skoda! (popravde ale bych nestihala, vracela sem se do Praglu hrozne brzo a protoze skoleni skoncilo hodne necejkane brzo,tak jsem mela pred odjezdem busu pul hodky cas, tj.tak akorat projit Josefskou:-) )
    Kazdopadne diky za tip!!

    btw:TH u Maje vcera 75,-/kus. A uz nebudou rezervovat veci do pristiho dne, maj toho plno za pultem a lidi si pro to nechodi, nebo prijdou, ze to vlastne nechtej (=pri cekani u kasy sem vyslechla dohadovani se pokladnich:-)) )
    AIJA
    AIJA --- ---
    MOUNTBATTEN:
    Mělas dát vědět, nasměrovala bych tě na Křenovou do francouzského sekáče.
    Mívají tam i docela ulítlé oblečení. Jejich výlohy mají šmrnc...
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Existuje někde v Ostravě nějaký sekáč jen trochu podobný Genesisu v Praze? (ergo výběr, relativně slušné ceny, žádný hnusohrabák) - ty, které jsou vypsané na nástěnce, mám projité a nevyhovují mi, pokud nesháním trochu lepší věci na doma :zoufalý povzdech:
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    nemate niekto tip kde by sa dala zohnat pekna vesticka, idealne hneda, vo velkosti 44-46? aspon orientacne, do ktorych sekacov ist mrknut... bohuzial nemam cas popri praci obiehat vsetko
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    AIJA: jo,to mne vcera nemile prekvapilo:-(:-)
    A vubec, mam posledni dobou smulu, za posledni tri vypravy do sekacu (/vcera v Brne v Josefsky, predtim sekace u IPaku a pak jeden den Textile house na Narodce) sem nekoupila VUBEC NIC. Fakt mne nic nezaujalo, resp.co mne zaujalo bylo desne velky/maly:-(
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    kdyby zase někdo hledal TH na Národce, tak tam maj na začátku toho průchodu vývěsní štít s šipkou
    AIJA
    AIJA --- ---
    STEPNI_VLK:
    Ještě dodatek...Humana z Josefské se přestěhovala do Kr.pole do toho obchodního centra...
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    KATKA119: Otvírací doba Textile House (opsáno ze staršího letáčku TH, který mi doma slouží coby založka do knihy):
    Po - Pá : 9 - 19 hod, So: 10 - 16 hod, Ne: 10 - 14 hod
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    muze mi nekdo napsat od kolika do kolika maji otevreno v TH? predpokladam ze to bude vsude podobny (diskuzi jsem filtrovala a nenasla jsem). díky
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Aktualizace pro Brno (na nástěnce).
    1/ Na Pekařské 6 (nahoře u zastávky Šilingrovo náměstí) je nový Second Hand Erika.
    2/ Módes Róbes už neexistuje, zůstal tam už jen ten klasický, šmuckoidní. Mimochodem, na nástěnce je chyba: není to na ulici Grohova, nýbrž Gorkého, tj. o ulici níž.
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    MOIRAIN: TH Háje a Národní jedou úplně stejně - nová kolekce byla v obou případech 5.3.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    PINK_CICINKA: jo vlastně TH na Hájích minulý týden - 30 %, takže tento stejně, nebo více?
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    V TH na Národce mají 50% slevy. V tom spodním patře jsem viděla luxusní retro bílo modře puntíkaté šaty. Byly hodně retro, pevnější bavlna. Ale maličkaté, odhadem velikost 34-36.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    jinak holky, včera sem byla v revenge na národce, musela sem tam nechat pár věcí velikosti S, gatě 40 za 250 šedý bershka jak nový páč mi to bylo velký, ale proč to píšu, maj tam za výlohou boží zlatý balerínky velikosti 38 rocketdog za 225, mě byly malý a to nosim boty 37 max 38, pak tam maj zelený za 200, a semišový fialový baťa 41 nový za 250, no a maj tam spoustu ajrních/letních věcí, já ukořistila šedou košili s růžovejma puntíkama za 200 a satenovou černou balonovou sukni za 150 ...chtěla sem eště TH na národce,ale tam sem se endostala, páč sem tady strávila víc jak hodinu
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    PAJUSAK: máme más tejnej problém, noha 35-36, taky si kupuje dětský boty, předevšim teda tenisky, bačkory, pantofle, lodičky si enchává šít, páč měla nějak zlámaný zánártní kůstky na ejdný noze, takže má atypickej nárt, no a jak na ní koukaj v krámě je mi jasný, mý mámě je 70 :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    PAJUSAK: presne! Roj zenskych! Nedivim se jim! Jak ja jim zavidela!:-))
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    MOUNTBATTEN: Byla jsem si téměř jistá, že jsi to ty :) Tebe si snad nelze splést. Okolo těch bot co popisuješ byl roj ženských!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam