• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    RUTHAN: Vím, ale nevím, jak se ten sekáč jmenuje. Je to na Újezdě myslím, od Národky když jedeš tramvají po pravé straně a hned vedle je pošta. Prodávají tam na váhu.
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    RUTHAN: Regál kožených bund za dobré ceny jsem viděla v Ruzyni. Byly tam i motorkářské kalhoty a podobně.
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Netusite o nejakym bazaru v Praglu, kde by meli i kozeny pansky bundy, moje doslouzila a kdyz za novou dam 5 litru, tak se k ni nebudu chovat tak bezstarostne jako to mam rad..
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    tak NÁSTĚNKA
    Praha 1 - Chizo Štěpánská má vyklizeno. Ale nevím nic bližšího, jestli zavřeli/renovují/přebírá to Bellitex jako na Bělehradské nebo co... jen jsem proletěla kolem.

    Jo a před pár týdny mě zarazilo na Štefánikově (P5), že tam to Chizo už taky není.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MOUNTBATTEN: a vlastne i kdyz je to info, ze sekac uz je zrusenej apod.:-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Zkusim tady taky zavest takove "pravidlo" - kdo bude reportovat o nocvem" sekaci, rozumej, neni na nastence (nebo si to aspon mysli;-) ), uvedte ten prispevek terminem NASTENKA, prosim!
    Ja pak pri filtru najdu, co se ma pridat;-)
    DIK!
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Včera jsem v Sue Ryder koupila krásné modrobílé letní plátěné (možná len??) šaty, nad kterými jsem loňskou sezonu slintala v Marks&Spencer, ale nakonec jsem vyhodnotila, že jsou drahé... Tak v Sue Ryder jich měli asi 5 ks, vybrala jsem ten, co mi byl velikostně. A protože měly rozjetý zip, tak jsem je dostala za 150 místo za 190. Měla jsem z nich opravdu velkou radost :)
    BAALBERITH
    BAALBERITH --- ---
    Ahoj holky, prosim vas, nevedely by jste nahodou nektera o second handu, kde by se daly poridit vetsi kusy latek? Praha/Plzen
    Vim o sekaci na Pankraci, kde je maji, ale vetsinou stoji ks 60kc. coz je mozna v pohode, ale ja tech latek potrebuju hodne.. nevite o sekaci, kde by se daly latky koupit na pytle/vahu? (nemam zkusenosti s mega sekaci, takze nevim) dik moc dik
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    No esli mi tim Stepni_vlk chce naznacit, ze nastenku nikdo neupdateuje, tak mu navrhuji sraz zitra rano o usvitu, zbrane zvolim ja. Protoze to by mne fakt uz nasralo, kdyz aspon jednou mesicne projedu, co zde kdo napsal za novinky a zavedu je na Nastenku, plus se ptam, zda by neco neuniklo.

    Esli je to rozfrneny povzdech, ze sem nekdo v patek napise podnet a v nedeli to tam este neni, tak mi za nonstop sledovani úprispevku a okamzity update platte. Dekuju:-P


    ANDREIKA: no, ten tam je. Jen blbe umistenej na Praze 9:-)))) Proste SOKOLOVSKA;-) Jdu to hned zmenit
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    STEPNI_VLK: což ale není chyba mount.
    ANDREIKA
    ANDREIKA --- ---
    MOUNTBATTEN: Módní Kouč funguje, plus bych na tu nástěnku možná přidala toto: [ ANDREIKA @ Second handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct? ]
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    eh,ne ejtys, fifties sem myslela!:-)) Stepfordska panicka do postele proste:-))
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    v sekaci na slupi, hned u zastavky albertov vedle pekarstvi maj dost nove navezenych novych hadru Rosalita Mc Gee! Sukne, saty, plaste i prsiplaste....
    ...a na figurine, co visi na zdi, jsou bozi saty-prehoz: zavinovaci vrsek, skladana siroka sukne po kolena, nu takovej ejtys styl. Jenze je to z prusvitnyho sifonu!! Fakt zajimaci (zel sem tlustoch,je to UK 12 a ja to v pase sice zapla, asle moc nasponovane. A posunout si knoflicky by znamenalo malo zavinuty dekolt;-) )
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Sobotní výměnný bazar dámského oblečení : Bio Zahrada - kavárna a bio obchod (Belgická, Praha, Vinohrady)
    http://www.bio-zahrada.cz/cs/bio-akce/sobotni-vymenny-bazar-damskeho-obleceni
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MONROE: v Genesis (?) na Josefske, proste v tom prosklenem pulobloukovem, kde jsou 2 sekace vedle sebe, meli v utery v prvnim slevu 50% na zimni obleceni. No a ten vedle je genesisi vyprodej: 49,-/kus
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    MONROE: nerozumím otázce.. Třeba unimoda na cejlu jede od pondělí do pátku za 66-22kč, takže tam jsou slevy od úterý.
    MALKE
    MALKE --- ---
    PINK_CICINKA: Promiň, myslela jsem v Uhříněvsi, tam je ten cyklus od čtvrtka.
    FITH
    FITH --- ---
    PINK_CICINKA: Jj, v sobotu a v neděli je to za 175/kg, pondělí, úterý 125/kg, středa, čtvrtek pátek 50/kg...
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    MALKE: Počkej, nové zboží měli vždycky v sobotu, ne?
    MALKE
    MALKE --- ---
    PINK_CICINKA: Byla jsem v Řepích tuhle v sobotu (cyklus začíná ve čtvrtek) a stálo to za velké kulové. Vzala jsem sice košili, pásek a takové srandabody, ale spíš abych měla dojem, že jsem tam nebyla nadarmo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam