• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    TH na horkach ma dnes vsechno za 30, v sobotu jsou tam do dvou a v pondeli bude nove zbozi.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    BOO: A takovy jsou kde?
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    LADY_OLIVIE: já byla zatím nejvíc úspěšná v Horkách v Nuslích
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    LADY_OLIVIE: Háje mám strašně z ruky. Na Národce se mi líbí například ta sekce vintage, takhle rozdělený to na Dukelských bohužel nemaj. Žižkov někdy zkusím .)
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    RUSALKA: my teď chodíme se ségrou do tří TH,žižkov,háje a národka a musim říct,že zatím mi připadají ty nejnovější Háje fakt nejlepší-jako by se tam nejvíc "snažili"
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    TH Nabrezi kpt. Jarose, respektive Dukelskych hrdinu, ted vse za 40 Kc, ale nic me tam zvlaste nezaujalo, lepsi je imo TH Narodni trida.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    FIALOVYPUNTIK: dnes je tam 40
    FIALOVYPUNTIK
    FIALOVYPUNTIK --- ---
    V Husitské by měl být asi poslední týden výprodejů, takže 50/40 nevím kolik přesně je to v pondělí
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    holky prosím nevíte za kolik je tento týden TH v husitské? (husinetská,nevím,prostě žižkov :-))
    MYDRIM
    MYDRIM --- ---
    ot; kde koupit hezky destnik?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    dnes TH na nábřeží kpt Jaroše, vše za 75
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ad MOUNTBATTEN: hmm, ta ten sekac Na Hrazi moc nedoporucuju: sice meli akci kus 25,-, ale v druhe mkistnosti uz tam byly veci znaceny 65,-/kus a ac prodavacka je mila a ochotna, tak ty veci sou fakt smucke - oprane, seprane, zmolkovate a este k tomu babske (ne jakoze super vintage, ale co nosej cesky duchodkyne):-((
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MART1NKA: HUMANA na Friedrichshainu (Franfurter Tor tusim hned) a pak v te ctvrtzi, okolo Boxhagener strasse je par sekacu, ale sou to spis vintage shopy. Tj.to neni levny - nekdy poklady, co za to stoji, ale spis ne.
    A Humana mne prisla docela smucke, ale jini ji maj radi.

    Jinak fakt kazdej ti rekne, na sekace ser, sou predrazeny, obrazej blesaky!
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Takze holky, po filtrovani. Kam do Berlina na sekace? Blesaky mam v plane len co bude trosicku casu. Zistila som, ze potrebujem vela oblecenia a nechce sa mi to kupovat v obchodoch, ktore su aj u nas ked som tu.
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    CATHERINA
    CATHERINA --- ---
    LEA1: Díky moc! ;-) To mě ani nenapadlo, nikde žádné ukazatele, předtím tam myslim byl obchod s použitým nábytkem.
    LEA1
    LEA1 --- ---
    CATHERINA: nad albertem. Musí se vejít dovnitř obchodu a po straně je cesta nahoru
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    TH na Narodni ma zavreno do uterka a pak bude nova kolekce. a dneska tam za 20 fakt uz nic moc nebylo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam