• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    LEA1
    LEA1 --- ---
    CATHERINA: nad albertem. Musí se vejít dovnitř obchodu a po straně je cesta nahoru
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    TH na Narodni ma zavreno do uterka a pak bude nova kolekce. a dneska tam za 20 fakt uz nic moc nebylo...
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    OBLUDAZLA: diky za tip, dvoje nove saty a uzasna army bundicka su moje :)
    PAULINA
    PAULINA --- ---
    Nastenka: Mujsekac - Praha 5 na Kotevní 776 (roh s Nádražní, tram. stanice „Plzeňka“) - pořád na váhu, jen už ne za 180,-/kg, ale za 230,-/kg.

    Možná jsem detailista, ale když už tu nástěnku máme..:)
    Jinak včera TH na Koh-i-noorce -50% na vše.
    CATHERINA
    CATHERINA --- ---
    Mohu se zeptat, kde je prosím TH na Hájích? Děkuji
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Hledala jsem špatně, nebo Chizo v Dlouhé už tam není?
    JInáč sekáč na Národní opět nezklamal, tam mají snad nejhezčí hadry :)
    FIALOVYPUNTIK
    FIALOVYPUNTIK --- ---
    Pajusak: Poslední den výprodeje normálně mívají otevřeno jen od 9-14, jestli i zítra nevím. I když někdy musí připravit to nové zboží, takže je dost možné, že bude zavřeno.
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    PAJUSAK: Nevím jak TH na Hájích, ale když jsem včera prolítávala TH Národní, paní prodavačka říkala, že od 10.4. mají novou kolekci a že o víkendu bude zavřeno.
    OBLUDAZLA
    OBLUDAZLA --- ---
    PAJUSAK: na te karticce, co mi dali ve stredu, je oteviraci doba: Po-Pa 9-19hod, So 10-16hod a Ne 10-14hod. A sobota jeste neni zadny svatek, takze by meli mit otevreno.
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    nevíte prosím někdo, zda má TH na Hájích (nebo obecně) otevřeno i zítra? (vzhledem k tomu, že jsou Velikonoce). Děkuji!
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    Ve Vacínovce to probíhá podobně jako v TH - nové zboží za fixní ceny (slušné, např. kabelka 99, sukně, tuším taky), pak několik dní vše za deset, což byl fakt dost masakr, nedalo se tam hnout. Šli taky výrazně s kvalitou a úrovní dolů - musí se víc hledat, ale pár triček za deset jsem tam koupila, plus na kabelky je to super (za poslední asi dva měsíce jsem ulovila kromě koženkovek za 10 kabelku Chloé, hodně nošenou s rozjetým zipem, ale fakt originál) nebo Cynthia Rowley za kilo.
    VIANAA
    VIANAA --- ---
    MOUNTBATTEN: jo je to tam nove, ale vevnitr jsem nebyla.

    Nastenka: Na Palmovce v ulici Vacinova (uz tu o tom sekaci nekdo psal) vyrazne zlevnili a maji fixni ceny podle druhu obleceni. Vcera jsem si odnesla tricko (49,-) a nenoseny saty (99,-). Neni to tam vzdycky terno, ale najit se da...
    ISCH
    ISCH --- ---
    TH Husitská - 30% sleva.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Ulice Na Hrazi, na Palmovce, vedle lidove intelektualni vinarny:-)). Je tam asi novy sekac - driv sem si ho nevsimla. Otviraci dobu nevim (v sedm vecer mel zavrino) a inzerujou nyni 25,-/kus
    nastenka!
    OBLUDAZLA
    OBLUDAZLA --- ---
    TH na Hajich vse za 30 kc. Nova kolekce 10.4.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Zkusila bych jeste Chizo v Husitske, to zamerene na uchylny oblecky, tam kozeny veci mivaj!
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    KEMENTARI: To je ono!
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    PINK_CICINKA: Tam na rohu pobliz Growshopu je pobocka mujsekac.cz.
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    RUTHAN: Vím, ale nevím, jak se ten sekáč jmenuje. Je to na Újezdě myslím, od Národky když jedeš tramvají po pravé straně a hned vedle je pošta. Prodávají tam na váhu.
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    RUTHAN: Regál kožených bund za dobré ceny jsem viděla v Ruzyni. Byly tam i motorkářské kalhoty a podobně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam