• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    BRUSINKA: jak to tam vypada? spodek prazdnej, prebrane? Minule to uz bylo ke konci trochu kentus. narozdil od kohinorky, tam sice byva huste hemzeni, ale hnusne to tam nebyva.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Jo a th národní vše za 30
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Quasimodo platýz spousta fakt krásných šatů ke kolenům ve velikosti 12-14 a jedny geniální puntíkarý Mka, ale na člověka, co nemá prsa, evidentně byly přešitś rukávy..
    JKACII
    JKACII --- ---
    CHIZO na Francouzske konci 30.5. Poradaji vyprodej!
    MASOO
    MASOO --- ---
    MOUNTBATTEN: nene, byly by mozna i me, ale vim, ze bych je neunosila
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MASOO: doufam, ze ve velikosti XS, abysem tam nemela nutkani jet:-))
    MASOO
    MASOO --- ---
    jo mountko, vcera jsem videla na ty kohinorce model na tebe jak delanej, saty cerny s kozenkovym vsazenym pasem a prezkama! projmuty a fakt pekny, temer dom:)))
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MAKII+BONEMINA: diky. Nastenka o toto upravena.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MASOO: ja bych to i tak zkusila v sekacich ted. Ja svetriky dycky nakoupila v parnym lete:-)))))
    (asi plati model, kerej sem zazila na blesaklu jako prodejce: hic k padnuti a tlusty zimni bundy se prodaly, tilecka vubec:-)) )
    MASOO
    MASOO --- ---
    FRANCINE: diky
    nejlepsi by pro me bylo okoli andela, vrsovice, centrum
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    MASOO: možná sekáč na Vysočanské (je velký, mohlo by se zadařit)
    SARKALINA: diky za tip, ale myslim ze overaly nejsou pro me (postava vysky 182 cm, vel. 42-44). Tak jsem se pobavila tou predstavou, jak by na me asi vypadal. Prenecham ho jinym:).
    MASOO
    MASOO --- ---
    shanim nejakou mikinu lehci damskou nebo svetrik, ale vsude uz maj leto, nejaky tip?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    FRANCINE: hned naproti je TO NEJLEPSI Z DUHE RUKy a ac vypada,ze to je nudnej sekac, poridila sem tam uz vicero veci (i kamoska na svatbu,kde byla za svedka, se tam ohakla), trebas klobouky:-) a dole u Andela je ten britskej. Takze pripadna ztrata casu v Los Hadros bude vykompenzovana;-)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    FRANCINE: tip v LOS HADROS: tyrkysovej overal TOPSHOP a lehky bezovy francouzsky saticky
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    NIGHTFURY: na cedulce je atmosphere, treba se veronica inspirovala .-]
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    MOUNTBATTEN: dik za info, dneska jsem to chtela jit okouknout (tak smola no). Asi mrknu na tu Lidickou, uz jsem tam dlouho nesmejdila. Tenhle typ vzdusnych butiku taky nemusim, ale nastesti na Lidicke jsou dalsi dva zajimave, tak uvidime co z toho bude.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    SARKALINA: Nejsou to šaty Sophistic by Veronica? Ty se dají nosit asi na osm různých způsobů, viděla jsem je na Code:Mode a nebyly zrovna levné :))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MOUNTBATTEN: dik za tip, neznam
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    FRANCINE: z plavek budu sit 3uhelniky, protoze mi vcelku neslusej. boty jsou o'neil
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Jo a Modni kouc (viz MOUNTBATTEN) uz ma tu novou kolekci, takze uz zadny slevy.
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    SARKALINA: bezvadný úlovky, plavky nalevo fakt pěkný. A botky jsou sekáč nebo normál krám/net?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam