• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    BONEMINA: Včera tam bylo vše za 50 procent (ale naštvala mě tam prodavačka tak, že jsem se zapřísáhla, že už tam nevlezu)
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    K tomu TH, nevšiml jste si někdo, jestli je dnes nějaká akce na koh-i-nooru? Dnes budu v okolí a tamní sekáč mi přišel jako snad nejlepší ze všech TH, do kterých chodím.
    ABOLADEN
    ABOLADEN --- ---
    Začala jsem obcházet hrabáky, které neznám, a chtěla jsem dnes zajít do toho Opletalově - objevila jsem Velrybu a vedle ní nic nebylo, takže už tam asi není... Leda že bych byla slepá. :-)
    Taky jsem byla v TH na Národce a ta nová kolekce se mi zamlouvá, člověk by tam nechal výplatu, jen ty boty nic moc... Ohledně toho jsem se chtěla zeptat, kdy ten TH pořádá ty výprodeje - respektive tedy asi spíše, jak často dodává nové kolekce...
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    VIANAA: hrozne to vypadalo, ale obe jsme poridily par malickosti, cernou upletovou dlouhou sukni na doma, barevny.pasek, prekvapive.pekne boty a tilko a tricko na usiti domacich satu, uz mam nastrihano.
    AKI4CE
    AKI4CE --- ---
    ORTWORKA: urcite ve Swissu v Ruzyni, tam jich maji mraky
    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    nevite jestli se v nejakem sekaci daji sehnat monterky?
    VIANAA
    VIANAA --- ---
    GUDRUN: vypadalo to uz docela hrozne, hlavne tam bylo sileny mnozstvi lidi (bylo to uz vse za 20) :). Novy zbozi je v pondeli.
    JKACII
    JKACII --- ---
    FRANCINE: ja jsem se tam musim priznat jeste nedopracovala. Proto jsem sem nedavala ani report, probihala jsem kolem v rychlosti a jeste jsem se tam nedostala. Pasky rikas, to by se hodilo, musim se tam dokopat.
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    JKACII: dnes jsem tam byla a nic moc (spíš nic než moc). 99% sortimentu zastupují klasické sekáčové trička/svetříky/košile, co se najdou všude. Nic mě neupoutalo. Ale mají docela dost pásků a koš plavek.
    OBLUDAZLA
    OBLUDAZLA --- ---
    TH na Hajich vse za 20 kc, ale uz jen do zitra ( maji 10-16hod.) . V pondeli nove zbozi. Dnes maji do 19 hod.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    BRUSINKA: jak to tam vypada? spodek prazdnej, prebrane? Minule to uz bylo ke konci trochu kentus. narozdil od kohinorky, tam sice byva huste hemzeni, ale hnusne to tam nebyva.
    MASOO
    MASOO --- ---
    albertov testnu;)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    včera jsem vidělamocpěknou sukní v sekáči na albertově (naproti tramvaji)
    pencil skirt ke kolenum, velikost 44, jemny prouzekmodra/bezova. me by bylamocvelka,alebyla krasna!!!!doporucuju
    cenabylaasi 250,alevypadala nenosene
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    BRUSINKA: To je pořád dobrý, půjdu se tam podívat, díky :)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    NIGHTFURY: 250-500 řekněme.. ten "vintage" je dražší, no
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    BRUSINKA: A ceny? Orientačně.. Šaty mi vysloveně chybí :)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Jo a th národní vše za 30
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Quasimodo platýz spousta fakt krásných šatů ke kolenům ve velikosti 12-14 a jedny geniální puntíkarý Mka, ale na člověka, co nemá prsa, evidentně byly přešitś rukávy..
    JKACII
    JKACII --- ---
    CHIZO na Francouzske konci 30.5. Poradaji vyprodej!
    MASOO
    MASOO --- ---
    MOUNTBATTEN: nene, byly by mozna i me, ale vim, ze bych je neunosila
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam