• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    PAJUSAK: ok díky moc
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    ATARKA: já mám takový pocit, že v žádném TH se nedá platit kartou (respekt. vím určitě, že na Hájích, na Žižkově a na zmíněné Národní třídě určitě ne)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    holky, dá se v TH na národce platit kartou ? já sem si nějak nevšimla, nsk bych chtěla zajít a jaksi sem si zapomněla doma many a neche se mi zbytečně vybírat...dikec
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    Od zítřka do pátka výprodej Vše za 10Kč v sekáči v Ovusu na Řepích..
    MASOO
    MASOO --- ---
    GHOSTDOG: ten znam, tam sme jezdivaly na vylety;)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    Objevila jsem super second hand v Dobřichovicích v ulici 5. května (u zámku). Tři místnosti plné oblečení, dámské, pánské i dětské roztříděné podle typu a velikosti. příjemná majitelka bohémka s britskou modreou kočkou (která si hoví na nejvyšší kupě hader). Pokud budete mít cestu doporučuju
    MASOO
    MASOO --- ---
    PUNKTURA: budeme ho tunit, majiteli sou kratke rukavy a budu dodelavat kapucku, skritkovskou, takze to bude echte 50´s skritek:)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Včera mi maminka přinesla bavlněnou sukni do A se vzorem proužků a rozkošných květů.. prý za dvacku v hrabárně :) Začíná být lepší lovec než já, pod 30 za kus jsem se ještě nedostala :)
    PUNKTURA
    PUNKTURA --- ---
    MASOO: díky!!! :-) ,jo,on byl dost šik,jen chce vyžehlit(namočit a vyvěsit),já ho vůl prala v pračce .Je echte 50´s.
    MASOO
    MASOO --- ---
    PUNKTURA: bylo to supr a nakonec sme vzali i ten sileny zeleny kabat:)
    PUNKTURA
    PUNKTURA --- ---
    BRUSINKA: Kamenný obchod se zavírá,končí.Ale ve dvoře se akce bude opakovat,protože Josepha Retro&Vintage bude pokračovat online.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    PUNKTURA: opakovat pravidelně? Z inzerátu: "obchod RETRO&VINTAGE se zavírá,z toho důvodu vyprodáváme". Takže nezavíráte?
    PUNKTURA
    PUNKTURA --- ---
    PINK_CICINKA: Já zaznamenala jen pozitivní reakce,prodávala jsem nonstop dva dny,lidi byli nadšení a uvnitř v obchodě byl také velký výprodej,kdy jsme dávali slevy na věci smluvně,protože jsme prostě nestihli všechny ceny přepsat! Klasický sekáč jsme nikdy nebyli(obchod uvniř) venku pak se mísil second hand s naším Retro&Vintage zbožím.Akce jak pro mne,tak pro ostatní,byla tak povedená,že ji hodláme opakovat pravidelně!Ceny venku byly 10kč/50kč a 100kč
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    No moc tam toho v sobotu nebylo.. A to, za co bych tu stovku dala, mi bylo malé:(

    Nevíte jestli se vyprodalo fakt všechno? Líbily se mi tam jedny botky, mně byly malé, ale kámošce by sedly, jenže mi dala vědět v době kdy už jsem nebyla v praze a ani jedna jsme tam nestihly doběhnout:(
    GOLDBERRY
    GOLDBERRY --- ---
    ADD:
    MORGYSZ:
    KEMENTARI: Děkuju, dámy.
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    BRUSINKA: No já čekala plný dvůr oblečení. Venku byly asi 4 věšáky a všechno bylo hodně hodně vintage - tzn. umělý materiály, divný střihy. Sem tam něco nositelného, ale nic, z čeho bych si sedla na zadek. A byl otevřený i ten obchod a tam bylo zboží za normální ceny.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    PINK_CICINKA: neměly to být likvidační výprodeje do 100? No, aspoň mě nemusí mrzet, že jsem to nestihla:)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    FIALOVYPUNTIK: Rozhodně ne! To, co je levné, je povětšinou hrozné. V tom nezlevněném bych si něco vybrala, ale 1200 za kabelku mi přijde na sekáč sakra drahé.
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    FIALOVYPUNTIK: Mně se zdálo, že spíš ne. Taková normální hadrárna. Nikdy dřív jsem v tom sekáči nebyla, tak jsem možná měla přehnané očekávání.
    FIALOVYPUNTIK
    FIALOVYPUNTIK --- ---
    byl jste se někdo podívat na výprodeji ve Vodičkově? Stojí to za cestu?
    TERRA
    TERRA --- ---
    PUNKTURA: Ooo diky za info
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam