• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Pokud byste měli cestu přes Havlíčkův Brod, doporučuji navštívit Fretex v Dolní ulici. Mají 50% slevy, do konce června. Kousky vážně pěkné a hodně větších velikostí (16,18 - sukně, šaty). Já si minule koupila dvoje šaty, dvě sukně, 3 tílka, 2 svetry a kabelku za 300.
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    Chvílema mi je zatraceně líto, žee jsem se odtama odstěhovala:D Kam na to chodíš, v červenci budu u rodičů:D
    MAKII
    MAKII --- ---
    já tě opravdu nemám ráda!! :]
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    MEMENTO_ISHMENE: bydlím hodně daleko...sakra!:-D
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    REDDAY8: Teplice v Čechách, prosím. (Doufám, že bydlíš daleko nebo máš jiný vkus než já, jinak tuto informaci okamžitě vymažu :DD)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    Pixie boty (jóóóó!!! z nich jsem opravdu nadšená), pruhované svetrošaty, světle modré šaty, dva kašmírové svetry, tartanové sukně, indickou halenu, lehké džínové kalhoty (no jo, občas potřebuju i kalhoty). Klasicky po desítce za kus. :)
    LUSY
    LUSY --- ---
    MYJKA: "TOHLE NENÍ BAZAR! PRODÁVEJTE SI V TRZISTI, NEBO V KLUBU [ Výměna hadříků ] (o vstup zadejte Senin)" - záhlaví
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    na Kohinorce maji ukrutne mnozstvi docela hezkych satu, ale jak uz to byva, ne moje velikost, spis vetsi, tj 40 a vic, ja mam 36/38.
    Taky nadherny hnedy sandale na klinu, nekolik odstinu hnede kuze, italske, ale asi 38, jsou mi vetsi, mam 37 nozku, ale velikost nejde precist. nejsou ale moc onosene.
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    ATARKA: Revenge neznám. Ale osobně jsem se s ním nikdy nesetlala. A Loop pokud je teď chozo tak taky ne, nebo rozhodně ne všude.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    PAJUSAK: tohel vim, že se paltěj poplatky bance z akždý transakce, makala sem v obchodě .) jen sem napsala,kde v sekáči se kartou platit dá
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    ATARKA: ač to zní možná zvláštně, tak je to vyjde finančně draze. Stejně jako se nedá platit třeba u doktora kartou. Je to pro ně starost navíc.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    PINK_CICINKA: jak to ? revenge na národce se dá, loop se taky dalo v poho,nevim teda jeslti ěnkde eště sou, mám v tom guláš, jak si to přeprodávali
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Skoro bych řekla, že jsem ještě asi neviděla sekáč, kde by se dalo.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    PAJUSAK: ok díky moc
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    ATARKA: já mám takový pocit, že v žádném TH se nedá platit kartou (respekt. vím určitě, že na Hájích, na Žižkově a na zmíněné Národní třídě určitě ne)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    holky, dá se v TH na národce platit kartou ? já sem si nějak nevšimla, nsk bych chtěla zajít a jaksi sem si zapomněla doma many a neche se mi zbytečně vybírat...dikec
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    Od zítřka do pátka výprodej Vše za 10Kč v sekáči v Ovusu na Řepích..
    MASOO
    MASOO --- ---
    GHOSTDOG: ten znam, tam sme jezdivaly na vylety;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam