• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    TERRA
    TERRA --- ---
    GUDRUN: Cca pred 10 dny meli plne stojany peknych tim myslim velice zachovalych tilek a ...taky sukne meli...
    Jinak TH Na knizeci ...maj akci vse za 75- krom asi 2 stojanu, tkz mam boty, dve uplne krasny jinak to nejde rict, kabelky a sukynku za 3kila...zajdete tam, kdo bude mit cestu, stoji to za to, nechala jsem Vam tam spoustu peknych veci- sukne, tilka- hlavne...
    MASOO
    MASOO --- ---
    PAJUSAK: tak to jsem prosvila slevy.(
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    GUDRUN: TH Národní i Háje dnes nová kolekce
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    nevite TH Narodni, jak na tom jsou?
    MASOO
    MASOO --- ---
    TH - michle vcera vse za 75, kohinor taky, knizeci dnes vse za 60,-
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Vcerejsi inspekce v TH na Hajich probehla nejen k me spokojenosti, ale i babiccine. Mam dve sukne po 40 (byly v klasicke sekci, ale za me vintage .) a deda ma fesacky kalhoty a polo triko. Sukni, trik, tam maj hodne, na kalhoty bych tam nesla, ty nic moc.
    MAKII
    MAKII --- ---
    dnes pátý element 50% slevy, ale nevybrala jsem si nic.. zato od vedle mám dvě kabelky :)
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    Na Knížecí mají dnes všechny boty za 40Kč, celkově žádné zázraky, ale zamáčkla jsem slzu, že nemám vel. 36 - dva páry černých bot s platformou a vysokým podpatkem - jedny lodičky, jedny šněrovací jakože polobotky/oxfordky.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    v quasimodu ve vladislavový mají dvoje nový boty - jedny černý baleríny HM, jen s mašličkou, vel. 38, druhý jsou hnědý mokasíny 37, ceny nějak lehce přes 200.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    musím si zakázat TH, za poslední dva měsíce a kousek mám od nich 6 kabelek, 4 sukně, šaty, dvě látky, chránič matrace a povlečení
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Pokud byste měli cestu přes Havlíčkův Brod, doporučuji navštívit Fretex v Dolní ulici. Mají 50% slevy, do konce června. Kousky vážně pěkné a hodně větších velikostí (16,18 - sukně, šaty). Já si minule koupila dvoje šaty, dvě sukně, 3 tílka, 2 svetry a kabelku za 300.
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    Chvílema mi je zatraceně líto, žee jsem se odtama odstěhovala:D Kam na to chodíš, v červenci budu u rodičů:D
    MAKII
    MAKII --- ---
    já tě opravdu nemám ráda!! :]
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    MEMENTO_ISHMENE: bydlím hodně daleko...sakra!:-D
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    REDDAY8: Teplice v Čechách, prosím. (Doufám, že bydlíš daleko nebo máš jiný vkus než já, jinak tuto informaci okamžitě vymažu :DD)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    Pixie boty (jóóóó!!! z nich jsem opravdu nadšená), pruhované svetrošaty, světle modré šaty, dva kašmírové svetry, tartanové sukně, indickou halenu, lehké džínové kalhoty (no jo, občas potřebuju i kalhoty). Klasicky po desítce za kus. :)
    LUSY
    LUSY --- ---
    MYJKA: "TOHLE NENÍ BAZAR! PRODÁVEJTE SI V TRZISTI, NEBO V KLUBU [ Výměna hadříků ] (o vstup zadejte Senin)" - záhlaví
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    na Kohinorce maji ukrutne mnozstvi docela hezkych satu, ale jak uz to byva, ne moje velikost, spis vetsi, tj 40 a vic, ja mam 36/38.
    Taky nadherny hnedy sandale na klinu, nekolik odstinu hnede kuze, italske, ale asi 38, jsou mi vetsi, mam 37 nozku, ale velikost nejde precist. nejsou ale moc onosene.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam