• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MASOO
    MASOO --- ---
    MOUNTBATTEN: praveze porad mi prijdou jete, oproti hadrum
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MASOO: jo, ja to tak taky myslela, ze v dobe vyprodeje maj uz jen hnusny vojety krusky. Pravda je, ze do TH zajdu obcas jen a vetsinou, kdyz j(e)du kolem a je vyprodej, jinak ne, tak nevim, esli normos maj slusny boty (ze sem poridila hezky ja, neznamena nic)
    MASOO
    MASOO --- ---
    MOUNTBATTEN: myslela jsem jakoze jety a olezly
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Jak je takhle vyprodej, tak jo a i celkove mi prijde, ze maj vic krusky. Ale driv mi prislo, ze maj boty a celkem Ok (jedny 35ky namornicky modry, evidentne nenoseny, sem tam loni koupila;-) )
    MASOO
    MASOO --- ---
    boty tam maj dle meho nazoru desny
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Kazdopadne sem vcera vyuzila 60 kacek na Knizeci, sice botky zadny, fnuk, ale dve kosile-halenky, velice prijemne (bavlnena, made in bangladesh:-), svetlemodra s tmavomodrym vlasovym prouzkem, hezky strih, co dela hezky dekolt a pas:-) a cerna s velkou dekoltazi a snerovanim na boku 90% bavlna)
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    GUDRUN: 5 týdnů! safra proto jsem se sekla, nějak mi ta jejich matematika ne a ne do hlavy :) Myslela jsem, že ten jejich cyklus má 4 týdny a nová kolekce byla předtím 14. Tak děkuji za osvětu ;)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    PAJUSAK: netreba dramatizovat, ale ja mam jeden pod oknama, tak ho pozoruju a je to takhle GUDRUN: s tim, ze je to pet tydnu a Narodni konci o tyden driv nez Kohinorka, nabrezi, Knizeci a Zizkov. Ostatni nevim presne, myslikova bude asi taky posunuta proti ostatnim. Coz jsem vypozorovala, ten tydenni posun, az ted a budu si to muset pamatovat.

    mam na sobe hraskovou Betty Barclay pouzdrovku, polovina virgin wool, sedne jak hrnec na ..., stala 30kc, doufam, ze nikde nenajdu flek nebo tak neco... jsem nadsena, je to momentalne moje nejoblibenejsi barva.
    MASOO
    MASOO --- ---
    MASOO: tak jsem dneska autem, zvazuju michli

    jinak stale poptavam nejakou mikinu lehci, nikde nic:(
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    omlouvám se za mylné informace, že 14. byla v TH na Národní a na Hájích nová kolekce
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    FRANCINE: jj byli jsme s kamoskou hned po otevreni.
    Peknej vyber, mensi nez kohinorka nebo narodni, ale pry budou rozsirovat. Kamaradka nevedela, co driv vybrat, protoze ji v jeji velikosti toho padlo spoustu do oka, ja jsem odesla s prazdnou, ale ne pokazde se vyhrava, ze.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Vy me zas stvete, ja chci takyyy.. nez se zas dostanu do Prahy, budou novy a drahy kolekce:)
    MASOO
    MASOO --- ---
    FRANCINE: v poho;)
    mozna zitra cestou z prace
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    MASOO: Promin, sedim si dnes na vedeni. TH v Myslikove je novy, uz jste ho byl nekdo zkusit?
    MASOO
    MASOO --- ---
    FRANCINE: to znam, myslela jsem narodku, diky
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    MASOO: adresa TH Michle: Nuselská 132, hned u zastávky busu Michelská (ve směru na Kačerov).
    MASOO
    MASOO --- ---
    BRUSINKA: novinka

    SAT_ANN: diky;)
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    MASOO: je to hned za májem - jak je ta minipasáž vedle humanicu
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Nástěnka: (filtr i nástěnka mlčí, teď nevím, jestli se o něm ví nebo ne) Textile house Myslíkova, nejbližší roh směrem k Mánesu. Místo sámošky s pákistáncema..
    MASOO
    MASOO --- ---
    FRANCINE: kde tam je? vubec nevim....
    ja dneska kohinor saty za 60,-
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    PAJUSAK: Gudrun má pravdu, dnes v TH Národní vše za 30 a zítra bude vše za 20. V TH Michle dnes vše za 60 peněz.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam