• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    TH Husitská 20, viděno jen z autobusu
    TERRA
    TERRA --- ---
    ADD: napodobne:-D
    ADD
    ADD --- ---
    TERRA: Taky mi to chvíli vyděšeně šrotovalo, na jaký rozměr že se to ptá... :-)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Kdyby někdo chtěl, tak v quasimodu ve vladislavce mají růžové peep toe na středně vysokém podpatku Clarks, vel. 5, za 230. Jenom lehounce ochozené. Být to 6, už je mám doma:(
    TERRA
    TERRA --- ---
    Holky holky shanim nejaky sukne, pasky...nemate tip prosim prosim?
    Mam takovou predstavu dokonce...sukne nejaky stredni delky, prirddni materialy lehke, len, bavlna, hedvabi(37)...napada vas neco??

    Potom nutne potrebuju bile botky nejake zabky spis min sportovni, 37, nezahledly jste nekde neco?
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    MOUNTBATTEN: mno já doufám, že dneska by ještě mělo být za 30 Kč, jdeme se podívat na kohinoorku a asi do husitský. V pondělí snad nové zboží.

    Já mám ty šaty z hrabárny v tržnici na knížecí.
    PULNOCNICE
    PULNOCNICE --- ---
    Na Kubánském náměstí nám otevřeli nový sekáč. Řídí to tam nějaký chlápek - cizinec. Včera jsem se tam byla podívat a měli spíš volnější oblečení na "maminy" - čti když já mám ráda upnuté věci vel.S, tak jsem ostrouhala, ale jsou to místy docela hezké kousky.
    Pán se snaží podnik prezentovat velmi vstřícně (i když česky neumí úplně dobře, tak se vždycky nějak domává) a vzhledem k tomu, že některé regály měli docela prázdné, kdo ví, kam to ještě budou směřovat.
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    Konec příštího týdne - slevy 50% v sekáči v Ovusu na Řepích
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MYDRIM: to je divny!:-( (ale ja tam byla tak pred mesicem)

    Jo a jinak vcera TH Knizeci tech 30 kacek; nevim, co dnes... nevis Tranqi?
    MYDRIM
    MYDRIM --- ---
    v TH na Narodni, kdyz sem byl posledne, uz dolu nebylo pansky obleceni, jenom detsky; pansky jenom na jednym vesaku nahoru. Byl do docasnej stav, nebo uz nebudou brat prodavat vice panskyho obleceni?
    TERRA
    TERRA --- ---
    "kolik mas dole" sorry...:D
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    LUCIASHECK: -19 kg;)

    nicméně hubená ještě nejsem:) A asi nikdy nebudu...

    btw. chystám na zítřejší brzké odpoledne second-hand trip po Praze, kdyby se chtěl někdo přidat;) Potřebuju spoustu oblečení:)
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    taky je hubená :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    TRANQUILITY: Kolik že máš dole? Vypadáš hrozně hubeně oproti jinejm fotkám (i v obličeji)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    nové šatičky za 30koulí z knížecí;)
    hosting obrázků img24.eu
    MASOO
    MASOO --- ---
    MOUNTBATTEN: praveze porad mi prijdou jete, oproti hadrum
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MASOO: jo, ja to tak taky myslela, ze v dobe vyprodeje maj uz jen hnusny vojety krusky. Pravda je, ze do TH zajdu obcas jen a vetsinou, kdyz j(e)du kolem a je vyprodej, jinak ne, tak nevim, esli normos maj slusny boty (ze sem poridila hezky ja, neznamena nic)
    MASOO
    MASOO --- ---
    MOUNTBATTEN: myslela jsem jakoze jety a olezly
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Jak je takhle vyprodej, tak jo a i celkove mi prijde, ze maj vic krusky. Ale driv mi prislo, ze maj boty a celkem Ok (jedny 35ky namornicky modry, evidentne nenoseny, sem tam loni koupila;-) )
    MASOO
    MASOO --- ---
    boty tam maj dle meho nazoru desny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam