• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MASOO
    MASOO --- ---
    TRANQUILITY: jak?;)

    jinak TH uz nova kolekce, tak zas za 14dni slevy:D?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LIMONADA: ja mam pocit,ze tam je uplne prazdno (z nastenky smazu). Ale byla sem tam pred tydnem-10 dny, tak nevim,esli je v tom krame uz neco nove.
    Ale ten Mujsekac, ta hrabarna, ta tam je (a kupodivu sem tam minule byla slusne uspesna, dlouha bubusukne- super!:-) )
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    FRANCINE: zrušen, je tam něco jiného, jen ceduli ještě nesundali
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    Dnes jsem byla po delší době v Holešovické tržnici. Je tam pár nových krámků a sekáč Bellitex zmizel. Nevíte někdo, zrušili ho, nebo jsem slepá, čučela na něj a neviděla ho?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    funguje, ten rohovej mujsekac.cz myslus, ze ? A ma otviracku do sedmi!
    SNEKVPYTLI
    SNEKVPYTLI --- ---
    Funguje ještě second-hand na Smíchově, ten jak je kousek od nádraží? Občas tam měli dobré věci a je fakt veliký...
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    TRANQUILITY: byla to dneska pekna hadrarna, ale za 20 beru i saty na latku a na presiti, tak mam jedny cernobily takovy ty jak se smerem dolu zvetsuje hustota puntiku a libi moc.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BNT: ale docela drahý, na můj vkus. Nicméně ulovila jsem tam za 160 kč krásné černé Camperky (celkově mají docela pěkné botky :)
    BNT
    BNT --- ---
    dost pěkný věci maj v "pařížském second handu" na bělehradský, kousek od zast. tram 11 - bruselská
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    LUCIASHECK: kohinoor taky, ale je to peklo hadrárna:/
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    TH Husitská 20, viděno jen z autobusu
    TERRA
    TERRA --- ---
    ADD: napodobne:-D
    ADD
    ADD --- ---
    TERRA: Taky mi to chvíli vyděšeně šrotovalo, na jaký rozměr že se to ptá... :-)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Kdyby někdo chtěl, tak v quasimodu ve vladislavce mají růžové peep toe na středně vysokém podpatku Clarks, vel. 5, za 230. Jenom lehounce ochozené. Být to 6, už je mám doma:(
    TERRA
    TERRA --- ---
    Holky holky shanim nejaky sukne, pasky...nemate tip prosim prosim?
    Mam takovou predstavu dokonce...sukne nejaky stredni delky, prirddni materialy lehke, len, bavlna, hedvabi(37)...napada vas neco??

    Potom nutne potrebuju bile botky nejake zabky spis min sportovni, 37, nezahledly jste nekde neco?
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    MOUNTBATTEN: mno já doufám, že dneska by ještě mělo být za 30 Kč, jdeme se podívat na kohinoorku a asi do husitský. V pondělí snad nové zboží.

    Já mám ty šaty z hrabárny v tržnici na knížecí.
    PULNOCNICE
    PULNOCNICE --- ---
    Na Kubánském náměstí nám otevřeli nový sekáč. Řídí to tam nějaký chlápek - cizinec. Včera jsem se tam byla podívat a měli spíš volnější oblečení na "maminy" - čti když já mám ráda upnuté věci vel.S, tak jsem ostrouhala, ale jsou to místy docela hezké kousky.
    Pán se snaží podnik prezentovat velmi vstřícně (i když česky neumí úplně dobře, tak se vždycky nějak domává) a vzhledem k tomu, že některé regály měli docela prázdné, kdo ví, kam to ještě budou směřovat.
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    Konec příštího týdne - slevy 50% v sekáči v Ovusu na Řepích
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MYDRIM: to je divny!:-( (ale ja tam byla tak pred mesicem)

    Jo a jinak vcera TH Knizeci tech 30 kacek; nevim, co dnes... nevis Tranqi?
    MYDRIM
    MYDRIM --- ---
    v TH na Narodni, kdyz sem byl posledne, uz dolu nebylo pansky obleceni, jenom detsky; pansky jenom na jednym vesaku nahoru. Byl do docasnej stav, nebo uz nebudou brat prodavat vice panskyho obleceni?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam