• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Prosím, poradíte nějaký sekáč, kde by se daly vybírat pánské košile? Dík moc!
    PULNOCNICE
    PULNOCNICE --- ---
    NUDLINEK: Tam jsem se zrovna dneska byla mrknout, je to jeden z plánů. =) Ale co si budeme povídat, přímo hotové se občas najdou v dobrých cenách a z látek, o kterých bych si v metráži mohla nechat jenom zdát.
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    PULNOCNICE: jestli ses zdatna, tak doporucuji flextex naproti Alzy v Holesovicich, prodavaji latkovou metraz a muzes si zavesy vytvorit sama
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    PULNOCNICE: Na vysocansky v patře vedle normy
    CNV
    CNV --- ---
    Tak se domluvíme, počkám na tebe a když nedojdeš... máš smůlu :)
    PULNOCNICE
    PULNOCNICE --- ---
    Máte někdo nápad, kde v Praze v sekáčích shánět bytový textil - konkrétně závěsy? Do nového pokoje sháním nějaký hezký doplněk, ale bohužel moc nemám rozpočet, tak by mi vyhovovalo něco z druhé ruky.
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    Já byla včera v Můj sekáč na smíchově v Textilhouse na Knížecí (-30%). Ze smíchovského jsem naprosto spokojená, jako vždy... šaty, džínová sukně... spousta hezkých věcí za pár šupů... textilhouse mě nezaujal ničím... a když už, tak mi ta cena i se slevou přišla trochu dost... a ty hnusný křusky co tam prodávají za 300 Kč a víc... wtf?!
    CNV
    CNV --- ---
    V sobotu půjdu asi po dlouhé době hrábnout na Olomouckou do Brittexu. Šel by někdo taky?
    MASOO
    MASOO --- ---
    LIMONADA: protoze chystali tu novou kolekci, to delaj
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    me nasralo ze sem na kohinorku prijela v sobotu v pul ctvrte a zrovna ten den zkratili obvyklou otviracku do dvou=(
    MASOO
    MASOO --- ---
    jo ja vim, nemohla jsem
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    MASOO: no byla si tam, kdyz bylo vse za 40, a to je posledni tyden slev, pondeli potom je nova kolekce. Stacilo zajit v patek nebo v sobotu. Byla jsem v patek, neklofla jsem nic, ale nekdy to fakt stoji za starou belu a je to hrozne probrany
    MASOO
    MASOO --- ---
    GUDRUN: sakra, to jsem nestihla vse za 20:D
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    MASOO: nova kolekce
    MASOO
    MASOO --- ---
    vite nekdo jak kohinor?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Ja taky byla vcera v TH na Knizeci a dik tomu, ze mam zasadu, kdyz jdu jen tak do sekace, ze max.3 veci, odnesla bysem si ranec:-)
    Nadchla mne ale kulata kabelka obsita pletenym igelitem!!! Za tri petky genialni!:-)
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    MASOO: až jsem byla opravdu překvapená kolik tam toho zboží je, když už finišují. Byla jsem tam cca deset minut max. a odnesla si asi 6 věcí :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    PAJUSAK: uff, jeste ze nemam uz odpoledne vychazku, to by bylo tezke se ovladnout!
    ARZA
    ARZA --- ---
    Včera jsem proběhla všechny 4 sekáče v bělehradský a bída s nouzí:(
    Nejvíc mě ale pobavil "exklusive second hand" ve kterym byla skoro prázdná místnost snad se čtyřma věšákama, na kterejch byly řídce rozvěšený hadry kteý by si neoblíkla snad ani moje babička:)
    Dobrej mi přišel bellitex nebo chizo nebo co to je, vedle raiffky, protože byl velkej. Ale jinak taky věšina tílek velikosti XS, případně dýlka tak do pasu, co se nosila tak před 20lety:(
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    včera TH Na knížecí vše za 30,- Kč, obrovský (bez přehánění:) výběr, štendry zcela plné. Hodně košil a tunik. 23.7. nová kolekce v TH na Národní třídě (není to Národní třída, ale vy víte kde :) a na Hájích.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam